galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Widmo nad Innsmouth
Autor Wiadomość
Yog-Sothoth
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Dziwna ta postać Trish - przykładowo im szybciej się porusza, tym posiada większą umiejętność skradania się - to nielogiczne. W takim układzie jak na zdjęciu powyżej to bardzo mocna postać..
 
     
goki
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Yog-Sothoth napisał/a:
Dziwna ta postać Trish - przykładowo im szybciej się porusza, tym posiada większą umiejętność skradania się - to nielogiczne. W takim układzie jak na zdjęciu powyżej to bardzo mocna postać..


bo jest blad w druku...
polowa tego tematu jest temu poswiecona ;/
 
     
Rotevil
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Szkoda że taka gafa się wykradla ciekawe co na to galakta, ktoś pisał do nich?
 
     
Yog-Sothoth
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

Wiedziałem, że jest błąd w druku ale dopiero teraz mogłem porównać wersję PL z angielską :wink:
 
     
aduko
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Mar, 2013   

No błąd nie do wybaczenia ;)

 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Mar, 2013   

Nie, no konieczne będzi wydrukowanie sobie samemu tej postaci, co strasznie boli. Kupujesz dodatek i drukujesz jego elemnty ;/
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Mar, 2013   

albo wydruk , albo bazgranie po karcie , ale zarąbali obsuwa taka a jeszcze błędy heh
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 04 Mar, 2013   

Prawidłowa karta Postaci została już dodrukowana i zostaje dodana do tych egzemplarzy, które od od dziś wychodzą do sklepów.

Natomiast każdy gracz, który kupił już tę grę może przy okazji kolejnego zamówienia w sklepie, w którym dokonał zakupu poprosić o dodanie tej prawidłowej karty postaci. Karty będziemy rozsyłać do sklepów przy okazji ich najbliższych zamówień.

Mam nadzieję, że uda się nam w ten sposób zminimalizować dodatkowe koszty związane z rozesłaniem tych kart. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Kartę będzie można odebrać za tydzień ale także i pod koniec roku.

Oczywiście, jeśli ktoś nie chce czekać czy też musi mieć prawidłową kartę natychmiast może zgłosić to do sklepu w którym dokonał zakupu.

Za pomyłkę w druku serdecznie przepraszamy.
 
     
aduko
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Mar, 2013   

Dziękuję :)
 
     
Yacekk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Mar, 2013   

Bardzo dobra wiadomość! :D
...teraz tylko czekać na wypłatę :)
 
     
darkart
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Mar, 2013   

Pobieżnie przeglądałem postacie i ta blondynka odraz wpadła mi w oko :) stwierdziliśmy także z żona ze ma fajna zdolność jednak trochę za mocna . A teraz się okazuje ze jest jeszcze mocniejsza . Szczerze zastanawiam się czy nie zostawić tak jak jest .Ewentualnie poprawie sobie pisakiem nie musze mieć ładnie wydrukowane aż tak spuszczalski to ja nie jestem wiec nie wiem czemu robicie taka sensacie . :)
 
     
Sargodar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Mar, 2013   

Przepraszam, a co zrobić gdy zamówiłem poprzez pośrednika, np z allegro, teraz muszę coś specjalnie od Was zamówić ze sklepu żebyście mogli mi przysłać poprawioną kartę ?
I nie wiem czy będę u tego samego pośrednika kupował! A od kogoś innego raczej nie mogę tego żądać ?!
 
     
aduko
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Mar, 2013   

Czy pisząc pośrednik masz na myśli inny sklep? Jeżeli tak, to po prostu napisz do niego o dosłanie karty, powinieneś dostać paragon razem z przesyłką.
 
     
Lunar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Mar, 2013   

Yog-Sothoth napisał/a:
Dziwna ta postać Trish - przykładowo im szybciej się porusza, tym posiada większą umiejętność skradania się - to nielogiczne. W takim układzie jak na zdjęciu powyżej to bardzo mocna postać..


No właśnie nie jest dziwna, bo na początku każdej tury WSZYSTKIE suwaki spadają jej max na lewo gdzie wartości ma najgorsze ;) A na prawo może co turę dosunąć sumarycznie o 5 wartości :) (+1 za każdą poświęconą poczytalność/zdrowie) :) Czyli MA to sens. A postać jest ciekawa i wyjątkowo elastyczna, wielozadaniowa! ;) Dlatego obie wartości w każdej z trzech par rosną w prawym kierunku :) A dla grywalności została ich kolejność pozmieniana.


D.W. - dziękujemy serdecznie za zgrabne i zręczne działanie w tej sprawie :)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Mar, 2013   

No e;egancka sie ta postać zapowiada i świetnie że jest poprawiona.
Własnie dizisaj zmówiłem i wysylają mi już z poprawioną Trish :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 13