galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Widmo nad Innsmouth
Autor Wiadomość
Yog-Sothoth
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Mar, 2013   

Lunar teraz już wiem bo jak pisałem tego posta nie widziałem kart angielskiej i polskiej(nie mam niestety żadnego dodatku widmo nad Innsmouth). Zgadzam się, że ciekawa to postać. Jak się zaopatrzę to napewno zagram nią. Czy może ktoś wie , czy jak zakupiłbym dodattek np za miesiąc (wypłata) to będzie to wersja z poprawną kartą? :wink:
 
     
aduko
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Mar, 2013   

W pudełku raczej nie, ale powinieneś dostać w sklepie gdzie kupiłeś, możesz też podczas zamówienia dopisać/powiedzieć, że prosisz o poprawioną kartę :)

Ja też dopiero 28 kupuje dodatek, w sam raz na święta ;)
 
     
gwizdzius
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Mar, 2013   

Ja zamawiałem na stronie Galakty i dostałem już z poprawioną kartą w pudełku.
 
     
aduko
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Mar, 2013   

Część już pewnie dostała dodatek, jak wrażenia? :)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Mar, 2013   

Juz jutro wielka paka <tuptup>. Innsmouth, Khazad Dum i Dwarowdelf :D <tuptup>
pierwsze co pódzie pod nóz do właśnie dodatek do Arham i Trish Poprawiona :D
Ach jak miło :D
 
     
Rotevil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Mar, 2013   

pierwsze wrażenia dobre , niestety ja zamawiałem w rebelu to nie mam poprawionej karty z trish, najbardziej mi się spodobały karty osobistych historii dodają niesamowitego klimatu, fajne są też karty wyglądu innsmouth, są duże emocje kiedy trzeba je losować z talii, pierwsza partia z Nyogthą czy jak mu tam była niesamowita, bo nigdy mi się nie zdarzyło bym miał pochłoniętych trzech badaczy. Z tym rozszerzeniem będę chyba musiał się pożegnać z graniem trzema badaczami bo jest bardzo trudno albo niemożliwe żeby wygrać. Dunwich przy innsmouth jest wesołą spokojną i wyludnioną planszą :)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Mar, 2013   

No przyszło :d
Jak narazie oglądam i czytam poszczególne elemnty, czas na pierwszą grę nastanie dziś wieczorem :D
Trish mam poprawioną i chodź jakość druku jest calkiem inna (przypomina mi takie stare wydanie Eurobiznes jakie kiedyś miałem), to itak sie cieszę że Galakta postanowiła to przedrukwoać i że do mnie trafiło :d
+100 dla Galakty za reakcję na baga :D
 
     
Lunar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Mar, 2013   

Jak to jakość druku? :S
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Mar, 2013   

No ten druk jest taki jakiś słaby.
Ale mówie o poprawionej karcie Trish, a nie o calym Innsmouth jak by co:D


A ja po dwóch pierwszych rozgrywkach, grałem z całością czyli wszystkie dodatki jakie wydane sa po polsku na raz, darowałem sobie na początek heroldów.

Pierwsza rozgrywka - miazga.

Drugą udało się wygrać :D
 
     
Rotevil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Maj, 2013   

jak się gra sprawuję bo sporo czasu minęło? dawno w to nie grałem z braku czasu ledwie z dwoma przedwiecznymi grałem, udało się wam wszystkich pokonać ? ogólnie jak wrażenia? :o
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Maj, 2013   

Wrażenia eleganckie, jak się Innsmouth rozkręci to się naprawde robi gorąco, a jeżeli jednocześnie Dunwich też o sobie przypomina to niewiadomo gdzie ręce włozyć:D.

Jeżeli chodzi o przedwiecznych to w tym dodatku wydają sie mi jeszcze trudniejści niż w poprzednich. Może nawet nie tyle co w trakcie rozgrywki, ale juz napewno w ostatcznej walce.

Badacz dodani do dodatku również są bardzo ciekawi i to właśnie z ich powodu najbardziej się cięsze. Ponieważ już odnośiłem wrażenie że ciągle gram w kółłko tymi samymi badaczami, a to nie była prawda popostu juz miałem tak ograne wszystko z podstawki i Dunwich że odnosiłem takie wrażenie. Zastrzyk 16 nowych badaczy to to czego najbaedziej potrzebowałem i tu również się nie zawiodłem. Mimo że były pproblemy z badaczem jaki jest chyba moim ulubionych z Innsmoutch - mowa o Trish, to Galaktak sie elegencko uwinęła z dodrukwoaniem tej karty i teraz wszystko gra.

Takżę ogólnie chodź czekałem bardziej na Kingsport to cieszę się niezmiernie z tego dodatku i przyznam że mile mnie zaskoczył, bo spodziewalem się że będzie fajny, ale okazał się jeszcze lepszy ;)
 
     
Rotevil
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Maj, 2013   

z iloma badaczami grasz jak masz dwie plansze? :twisted:
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Maj, 2013   

Ja dwoma. Małżnonka dwoma.
Czyli wychpdzi z tego gra na 4 graczy.
 
     
kermit
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Ja gram podobnie, albo z żoną, albo ze znajomymi, ale prawie zawsze jest 4 badaczy ( to chyba najlepsza liczba ).
Stwierdzam, że jest to dodatek który bardzo utrudnia rozgrywkę, przedwieczni to rzeź kiedy się obudzą, a heroldzi mocno utrudniają grę, szczególnie jak gra się z dwoma dużymi dodatkami i dwoma małymi.
Mimo to polecam, szczególnie tym, dla których ta gra była za łatwa.
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Sie, 2014   

Wczoraj kupiłem Innsmouth i sie zastanawiałem po co mi dwie karty Trish. Wszedłem tu i sie dowiedziałem. Co najlepsze chyba obie karty mam z błędami bo wartości rosną. Co ja mam zrobić żeby się nie pochlastać??

http://zapodaj.net/7e87d0c3a4da7.jpg.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14