galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki nowy dodatek do Arkham Horror
Autor Wiadomość
Solmath
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

No i Kingsport zapowiedziany! :grin:

http://galakta.pl/gry/gry...-nad-kingsport/
 
     
Rotevil
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

no wow , nie spodziewałem się tego , brawo galakta :o
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

Elegancko :D
Tylko marwi mnie że wszystko zapowiedziane na II połowe roku, albo na III kwartał.
Jak się wszysto zwali na raz to będzie masakra.
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

zvish napisał/a:
Elegancko :D
Tylko marwi mnie że wszystko zapowiedziane na II połowe roku, albo na III kwartał.
Jak się wszysto zwali na raz to będzie masakra.

Bo grasz za dużo gier :P
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Lip, 2013   

espanoles napisał/a:
zvish napisał/a:
Elegancko :D
Tylko marwi mnie że wszystko zapowiedziane na II połowe roku, albo na III kwartał.
Jak się wszysto zwali na raz to będzie masakra.

Bo grasz za dużo gier :P


Też tak sądzę. Ale to jest jak nałóg :(
 
     
cfsz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

Jest zapowiedziane na jesień ale pewnie wyjdzie w styczniu... ;)
Jakby kogoś to jeszcze obchodziło - parę postów temu było pytanie o preferowaną kolejność dodatków: jak teraz będzie Kingsport to potem mam nadzieję na:
1. Black Goat of the Woods
2. Lurker at the Threshold
3. Miskatonic Horror

Revised Faraon, jak zostalo to slusznie zauwazone, nie ma na razie potrzeby bycia wydanym ;)

A tak w ogole to - kolejnosc dodatkow dowolna, byle wszystkie wyszly jak najpredzej !!! Zycie stygnie a Cthulhu nie spi !!!! :)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lip, 2013   

No to też jest niestety bardzi prawdopodobne. Bo Innsmouth miało byc też wedlug pierwszych zapowiedzi na jesień 2012, a się pojawiło w lutym 2013 :D
 
     
BlessPL
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

W obliczu zapowiedzianego dodatku Mgły nad Kingsport, w dalszej kolejności chciałbym ujrzeć:

1. The Black Goat of the Woods
2. The Lurker at the Threshold,
3. Miskatonic Horror

Może do dodatku Miskatonic Horror dodać zmienione karty, które pojawiły się w odświeżonej wersji Klątwy Faraona, żeby nie wydawać ponownie odświeżonej wersji:)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

To chyba nie przejdzie. Galakta chyba nie ma prawa ingerować w zawartość dodatku. Poza tym reedycja Faraona fo skok FFG na kase i raczej by im sie nie widziało takie roziązanie :D
 
     
BlessPL
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

zvish napisał/a:
To chyba nie przejdzie. Galakta chyba nie ma prawa ingerować w zawartość dodatku. Poza tym reedycja Faraona fo skok FFG na kase i raczej by im sie nie widziało takie roziązanie :D


Pewnie nie, ale gdybać można:P Z resztą uważam, że wydanie brakujących/zmienionych kart z faraona, wraz z innym dodatkiem podniesie sprzedaż samego Faraona, bo dziś wielu potencjalnych kupców odpuszcza go sobie, w przekonaniu, że "nie warto kupować przestarzałej wersji, skoro niedługo wyjdzie nowa". Ewentualnie oświadczenie Galakty, że nowa wersja nie wyjdzie/wyjdzie w przeciągu X lat, również wyjaśniłaby ten problem:)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

Wydaje mi się że prędzej czy później wydadzą nowego Faraona u nas. Z drugiej strony myslę że FFG odpuściło sobie nadzieje na sprzedaż starej edycji więc nie pokusili by się takie rozwiązanie jakie proponujesz :D
Mnie osobiście cała ta sprawa z reedycją wkurza bo z tego co wiem jest tam kilka nowych kart i cała rzecz jest w tym że mamy orygilanie wydrukowany arkusz herolda. I chyba nic poza tym. No ale żę człowek jest głupi to kupi jak wyjdzie :D
 
     
BlessPL
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

Zapewne tak będzie:P Jednak myślę, że w interesie samej Galakty jest sprzedaż wszystkich Faraonów na magazynie, by ewentualnie później wydać reedycję. Szczerze przyznam, że mimo, iż posiadam Faraona, reedycje i tak zakupię, ale dopiero gdy kupię wszystkie pozostałe dodatki:P
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

No ja mam dokładnie takie samo podejście do Re-Faraona :D
 
     
Lunar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lip, 2013   

Ja akurat czarnego faraona nie mam i kupię reedycję gdy wyjdzie, bo jestem dość spóźnionym fanem Arkham :) Na własną rękę dodrukowuję sobie w zaprzyjaźnionej drukarni nowe karty (Klątwa Złotego Skarabeusza itp.), których ilość już przekroczyła takie Miskatonic. Niemniej jednak jaram się dużym dodatkami i tym jak dopełnią się z Innsmouth :)
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Lis, 2013   

A ja faraona kupuje, redycje pewnie zobaczymy na samym koncu jeżeli wogóle :) 65zł to nie majatek a karty poźniej można podmienic :)

Więcej karcianych dodatków !!

1. The Black Goat of the Woods
2. The Lurker at the Threshold,
3. Miskatonic Horror

Dobry pomysł by do miskatonic dołączyć karty których brakuje bądź są inne w polskiej edycji faraona pod warunkiem że nie będziecie planować re-edycji, nie zostawcie nas tylko na lodzie ;)

Jak sprawa z Ang dodatkami koniec juz rozbudowy Arkham od strony FF ? Dawno nic nowego nie było.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13