galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wave 3
Autor Wiadomość
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   Wave 3

3 maja poznamy kolejne statki, które zasilą X-wingowe pola walki. Póki co wiadomo, że na trzecią falę dodatków składać się będą 4 statki. B-wing to pewniak. Tie Bomber chyba też, chociaż do dogfightów pasuje wg. mnie jak świni siodło. Ciekaw jestem pozostałych dwóch statków. Jakieś pomysły?
 
     
drapichrust
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   Re: Wave 3

Barbus napisał/a:
3 maja poznamy kolejne statki, które zasilą X-wingowe pola walki. Póki co wiadomo, że na trzecią falę dodatków składać się będą 4 statki. B-wing to pewniak. Tie Bomber chyba też, chociaż do dogfightów pasuje wg. mnie jak świni siodło. Ciekaw jestem pozostałych dwóch statków. Jakieś pomysły?


Tie Defender i Z-95 Headhunter ?
 
     
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Wygląda na to, że w Wave 4 to już trzeba będzie dać obiekty nieruchome. :mrgreen:
 
     
drapichrust
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Ja mam nadzieje, że nie zaczną mieszać ze sobą epok i dawać wcześniejszych pojazdów.
 
     
Catra
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Nie mają licencji na wcześniejsze.

Mają tylko starą trylogię i część EU.
 
     
Elrond
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Też nie widzę sensu dawania jakiś starych rupieci typu Z-95 :)
Dla mnie osobiście wystarczą stateczki ze starej trylogii. Czyli czekam na B-Winga, Tie-Bombera, Lambda Shuttle i ...no właśnie nie wiem co :)
 
     
drapichrust
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Nie wiedziałem, że Z-95 jest tak stary :P Pamiętam go kiedy grałem jeszcze w Tie Figthera :)
 
     
Elrond
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

drapichrust napisał/a:
Nie wiedziałem, że Z-95 jest tak stary :P Pamiętam go kiedy grałem jeszcze w Tie Figthera :)


Z-95 najpopularniejsze były w Wojnach Klonów, potem powoli przechodziły do lamusa i X-Wingi czy Myśliwce typu Tie, po prostu były lepsze. Oczywiście były używane także po upadku Republiki ale głównie przez niektórych łowców nagród (po odpowiednich modyfikacjach i ulepszeniach), a Rebelia używała ich zanim do służby weszły X-Wingi. Podobno Wedge Antilles latał Z-95 zanim przesiadł się do X-Winga :)

Generalnie nie widzę sensu dawania tego myśliwca do gry. Chyba, że jako tani spam dla Rebelii.
 
     
Catra
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Z-95 to był podstawowy myśliwiec Rebelii aż do rabunku X-wingów z Fresii z hangarów Incomu :P

Nic więc dziwnego, że Wedge latał na Zetach :)
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Kwi, 2013   

Wydaje mi się, że oprócz pewniaków każda strona dostanie po jednym myśliwcu z EU. Defender dla Imperium. Dla Rebelii chętnie zobaczyłbym E-winga(chciaż to jużnie Rebelia, tylko Nowa Republika), ale boję się, że faktycznie wrzucą zetę.
 
     
Gothik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Maj, 2013   

http://swcommonground.com...hips-announced/

Tie Bomber i B-Wing to były pewniaki, ale kto spodziewał się promu i HWK-290 (UWAGA: będzie Kyle Katarn!)?
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Maj, 2013   

Oooooo, a miałem nadzieję być pierwszy z tym newsem :)
 
     
DarthBart
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Maj, 2013   

I super, jest co miało być ze statków pokazanych w filmie +1 spoza filmów. Ciekawe jak zmienią się rozpiski, teraz to dopiero zaczyna być wybór.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

Jest już oficjalne info na FFG http://www.fantasyflightg....asp?eidn=4116.
HWK nie był przypadkiem większy? Wydawało mi się, że długością w niewielkim stopniu ustępował Falconowi. Trochę nie leżą mi 3 punkty Hulla w B-wingu, ale przynajmniej jest tani. Mam nadzieję, że do tego zestawu dodadzą ciężkie działko, bo nie chciałbym się ograniczać do jednego, które mam ze slave'a. Zapowiada się fajnie. Myślę, że oprócz nowych torped i bomb, możemy też spodziewać się nowych ciężkich broni i załogantów. Fajnie byłoby też ujrzeć nową broń na wieżyczkę. Nie wydaje mi się, żeby HWK miał się zadowolić tylko tą marną siłą ognia 1 i działkiem jonowym na wieżyczce.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   

Trochę zdjęć nowych modeli http://www.afewmaneuvers.com/x-wing-miniatures/
Jeśli tak będą wyglądać te, które wpadną w nasze ręce, to szacun dla FFG(składane skrzydła Lamby, WOOOW!!!).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14