galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wave 3
Autor Wiadomość
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Jak myślicie - te DUŻE statki będą liczone jako wave 4, czy raczej będą dodatkiem i wave 4 się doczekamy szybciej? Sądzę, że w wave 4 (lub 5?) raczej pewne są e-wing i tie defender, a poza tym możemy doczekać się outridera (?) skoro już sięgnięto po EU. A wy co sądzicie, w co FFG pójdzie dalej?
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2013   

Duże statki to nie wave 4. Cytując FFG:

"Because our past X-Wing expansions have all fit a model of four simultaneous releases, many of you may wonder whether or not the Tantive IV and Rebel Transport Expansion Pack are part of our fourth wave of expansion ships. They are not. These are special additions to the X-Wing line and will not supplant or disrupt our next wave of starship expansions (details of which will be announced at a later date)"

Ciekaw jestem co dokładnie rozumieć przez to, że duże statki nie zakłócą następnej fali. Gdyby miała się ukazać w 4. kwartale tak, jak początkowo W2, to chyba już powinni ją ogłosić.

Też mi się wydaje, że Defender to pewniak. Chętnie ujrzałbym też Tie Phantoma. Mogliby wymyślić jakiś fajny bajer z polem maskującym. W każdym razie fajniejszy niż karta modyfikacji, którą mamy teraz.

Bardzo chciałbym, żeby wypuścili E-winga. Sporo osób marudzi też o Z-95. Osobiście nie widzę dla niego miejsca w grze, ale FFG potrafi zaskakiwać, więc kto wie, kto wie.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Wrz, 2013   

A tymczasem do Wave 3 pozostało już tylko 10 dni!
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

Nowy artykuł o W3 na FFG http://fantasyflightgames...s.asp?eidn=4333
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

A teraz się trochę zdziwicie. Galakta zaplanowała premierę trzeciej fali na przełom września i października. Słabo?
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

Barbus napisał/a:
Nowy artykuł o W3 na FFG http://fantasyflightgames...s.asp?eidn=4333

Po tym co Doug Kinney napisał tu o nowych statkach zaczynam się robić naprawdę niecierpliwy. Wielka szkoda że Advanced Sensors będzie dostępne tylko z Lambdą, chociaż patrząc na to od strony Imperium to może i lepiej ;)
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

Taperonix napisał/a:
A teraz się trochę zdziwicie. Galakta zaplanowała premierę trzeciej fali na przełom września i października. Słabo?


Mega, mega, mega słabo. Chociaż trochę się tego obawiałem. Gdyby W3 miała ukazać się razem z wersją angielską, to prawdopodobnie już byłaby w przedsprzedaży na sklepie. A mogę spytać, skąd ta informacja?
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

Napisałem maila do galakty w sprawie przedsprzedaży i taką dostałem odpowiedź. Mnie przerażają jeszcze słowa "na przełomie" czyli pewnie połowa października. A miało być pięknie :-(
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

Strasznie słaby news, strasznie słaby...
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013   

Eee tam, to tylko miesiąc opóźnienia w porównaniu do wersji ang, da się przeżyć. Liczę tylko na brak bugów w tłumaczeniu takich jak w przypadku "Dutcha" ale chyba nic podobnego po nim się nie zdarzyło, więc jestem dobrej myśli. Przy okazji, przydałby się jakiś turniej na otwarcie wave 3 ze statkami z wave 3 jako nagrodami w Warszawie... ale znając życie nic takiego nie będzie miało miejsca.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013   

Dodatkowy miesiąc mnie zabije:p http://www.southparkstudi...nt-wait-3-weeks
 
     
koozyn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Wrz, 2013   

a mnie to jakoś nie martwi :) i tak mam jeszcze a-winga i interceptora do nadrobienia :) . dla niecierpliwych i tych mieszkających w Poznaniu w dniu jutrzejszym jest pokaz W3, będzie można pooglądać, pograć (podobno) :) i kupić.
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Wrz, 2013   

koozyn napisał/a:
a mnie to jakoś nie martwi :) i tak mam jeszcze a-winga i interceptora do nadrobienia :) . dla niecierpliwych i tych mieszkających w Poznaniu w dniu jutrzejszym jest pokaz W3, będzie można pooglądać, pograć (podobno) :) i kupić.

Szkoda że tylko w Poznaniu.
A tymczasem (uzupełniając wpis Barbusa) w innych miastach w kraju:
http://www.youtube.com/watch?v=raTts-iGixU
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013   

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4355

No ok, w Stanach już jest. A kiedy u nas?
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2013   

Na forum FFG jest OGROMNA ilość skarg na model lambdy, wszyscy piszą, że mają to samo. Dokładniej chodzi o skrzydła - nie chcą rozłożyć się do końca. Ktoś to próbował ścierać papierem ściernym, ale i tak spora lipa - nie po to kupuje się model, aby potem go ścierać papierem i delikatnie bawić się w poluzowanie tych skrzydeł... bez przesady.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13