galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wave 3
Autor Wiadomość
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2013   

FilipsO napisał/a:
Na forum FFG jest OGROMNA ilość skarg na model lambdy, wszyscy piszą, że mają to samo. Dokładniej chodzi o skrzydła - nie chcą rozłożyć się do końca. Ktoś to próbował ścierać papierem ściernym, ale i tak spora lipa - nie po to kupuje się model, aby potem go ścierać papierem i delikatnie bawić się w poluzowanie tych skrzydeł... bez przesady.


http://community.fantasyf...t-unfold-fully/

Jeśli masz na myśli temat w linku powyżej to w momencie, w którym piszę jest tam raptem 7 wpisów, więc nie przesadzałbym z tą ogromnością (chyba że coś pominąłem, to proszę - nie bij, wytłumacz ;) ). Faktem jest jednak że pewna grupa ludzi zauważyła iż rozstawienie skrzydeł nie jest takie jak pokazywano na dotychczasowych zdjęciach. Z tego co tam wyczytałem wynika że poproszono FFG o komentarz, z którego dowiemy się czy jest to wada konstrukcyjna czy może dolegliwość kilku niefartownych modeli. Trochę ludzi narzeka też w innych linkach na zdolności i/lub manewrowość, jednak już po pierwszych newsach dało się zauważyć że będzie to model specyficzny, którego efektywność będzie wymagała sporego ogrania.
Ciekawostką z innego pudełka jest natomiast informacja że podobno już w tym momencie w Stanach bardzo ciężko jest kupić HWK bo nakład rozszedł się praktycznie na pniu. Ot i cała Ameryka ;)

P.S. O!!! Dobra nasza :) właśnie przed chwilą pokazał się na forum FFG wpis ze zdjęciem gościa który rozprostował skrzydła tak jak trzeba. Pisze że musiał się przy tym nieźle nimi namachać w górę i w dół ale koniec końców udało się. Podejrzewam więc że to kwestia wyrobienia materiału jeśli mogę to tak nazwać.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2013   

Jest chyba jeszcze jeden wątek z podobną liczbą wpisów. Też bym nie nazwał tego ogromną liczbą skarg zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę to, ile modeli Lambdy rozeszło się wśród użytkowników forum FFG.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Wrz, 2013   

http://boardgamegeek.com/...a-shuttle-wings

11. post w szczególności będzie bardzo pomocny. Wygląda na to, że trzeba po prostu dobrego sposobu i trochę odwagi do użycia większej siły.
Jednocześnie po raz pierwszy widzimy model Lambdy od tyłu. Znowu szare "coś" jak w Falconie.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Wrz, 2013   

A tymczasem http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4357
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2013   

Jeśli nic nie pokręciłem to trzeci kwartał tego roku kończy się za 11 dni. Czy znaczy to że trzecią falę dostaniemy w przyszłym tygodniu? Pytam bo w ten weekend w Łodzi jest Kapitularz i boję się że kasa mi tam ucieknie.
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2013   

Ha ha dobre. Trzeba pisać list do św. Mikołaja to może będzie szybciej ( jeszcze w tym roku :-) )
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2013   

Wymięknę jak statki pojawią się w sklepach 30 września. Yhh ten paskudny poniedziałek.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Na Facebooku Galakta odpowiedziała, że dodatki płyną i dotrą na początku października.
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Płyną, płyną póżniej awaria statku, póżniej towar przetrzymają celnicy itd. Więc akurat pod choinkę dobry prezent :-)
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Nie ma tego złego. I tak mamy lepiej niż amerykanie, bo chyba lepiej poczekać te parę tygodni dłużej i kupować na spokojnie niż brać wszystko jak leci od razu za masę kasy, no bo za chwilę nie będzie tego w sklepach i znowu trzeba będzie czekać Bóg wie ile na dodruk.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Taperonix napisał/a:
Płyną, płyną póżniej awaria statku, póżniej towar przetrzymają celnicy itd. Więc akurat pod choinkę dobry prezent :-)


Pod choinkę to ja chcę Kanosa i Jaxa :p
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Wrz, 2013   

Za niecałą godzinę rozpoczyna się październik. Czy wiadomo już coś na temat tego kiedy trzecia fala dotrze do naszych sklepów? Choćby tydzień.
Co do Kanosa i Jaxa na Święta to są one okresem cudów ale byłbym umiarkowanym optymistą w tej kwestii.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Paź, 2013   

No ciekawe, kiedy doczekamy się jakiejś informacji. W planach wydawniczych cały czas "III kwartał". Co do IC ma święta, to myślę, że szansa jest całkiem spora. W końcu to tylko repaint plus kilku nowych pilotów i ulepszeń. Powinni szybko uwinąć się z testami, bo nie ma tego dużo.
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Paź, 2013   

Dziś zmieniono datę ukazania się trzeciej fali. Miałem nadzieję że pojawi się nieco dokładniejszy termin niż "IV kwartał" bo tak na dobrą sprawę to nie wiadomo nawet czy będzie to październik. Rozumiem że jest wiele czynników mających wpływ na datę ukazania się produktów w Polsce, jednak ciężko nie czuć frustracji czytając liczne artykuły graczy zachodnich, którzy już od prawie miesiąca rozpisują się forach i stronach internetowych, na temat nowych pilotów, składów eskadr i taktyk.

Yhh. Patrząc na to pod innym kątem to chyba ciężka jest praca dystrybutora. Jak nie ma jakiejś gry to narzekają że jej nie ma. Jak jest to jęczą że za wolno albo że za mało ;)
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Paź, 2013   

Czyli prezenty pod choinkę już mamy :-) Na początku jeszcze mnie to śmieszyło ale teraz to przegięcie. Ale cóż jak to mówią " jaki kraj, taka premiera ".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13