galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowi badacze
Autor Wiadomość
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

TEST ALLAN KARDEC
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

espanoles napisał/a:

Planuje się wziąć za Kurosawe i obejrzeć te 'znańsze' :)


No Kurosawe polecam polecam:D tak-tak.



espanoles napisał/a:

Genialni! Idą u mnie do druku i niedługo bedzie rozgrywka.
Masz może sprawy badaczy do nich ?



Sprawy czyli Personal Stories?
Jezeli tak to nie, niestety jeszcze nie. Ale trzeba im będzie zrobić. Tymbardziej że to postacie jakie znam na wskroś, jak pisałem pochodzą z RPG. Więc dzięki temu jeszcze bardziej można ując ich charakterek. A ich jeszcze nie zrobiłem bo jak ich robiłem to nie bylo jeszcze Innsmouth. Kurde teraz się zorientowałem że ci badacze mają już prawie rok :D
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

zvish napisał/a:

Sprawy czyli Personal Stories?
Jezeli tak to nie, niestety jeszcze nie. Ale trzeba im będzie zrobić. Tymbardziej że to postacie jakie znam na wskroś, jak pisałem pochodzą z RPG. Więc dzięki temu jeszcze bardziej można ując ich charakterek. A ich jeszcze nie zrobiłem bo jak ich robiłem to nie bylo jeszcze Innsmouth. Kurde teraz się zorientowałem że ci badacze mają już prawie rok :D

tak, Personal Stories :)
Działaj szybciutko z nimi - po-testuj i wrzucaj :)
Podoba mi się klimat tych postaci tak, że - działaj szybko. :)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Jak zrocie do nich te Sprawy to napewno wrzucę :D

A jak podobają Ci się te postacie to pewnie spodobal by Ci się nasz Zew Cthulhu, wszak te postacie, głównie 2 pierwsze Alice i Harvey, oraz grupa Czterdziestuośmiu, są wszak solą tego rpg :d


Wogóle to też kombunije żęby te postacie zrobić do Posiadlości Szaleństwa - tu jest jednak problem bo nie ma żandego edytora. Tzn jest do Strange Eon łatka jaka daje mi Posiadlościowe szablony. Ale sęk w tym żeby przeliczyć punktowo żeby postacie nie były ani za słabe ani przesadzone.
Tak samo do Znaku Starszych Bogów ich chcę skonstruować, ale tu z kolei jest całkowity brak szablonu, za to z kolei wiem już jakie będą mieli statsy i zdolności :D
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Cze, 2013   

zvish napisał/a:
Jak zrocie do nich te Sprawy to napewno wrzucę :D

Jak to MY? Twoje postacie więc działaj :P
Lepiej znasz ich środowisko więc napewno zrobisz coś świetnego (powiem Ci, że Personal Stories dla Smitha zajął mi jakieś 5min roboty - ale jest skrajny - albo super ułatwia gre albo super utrudnia życie).


zvish napisał/a:
A jak podobają Ci się te postacie to pewnie spodobal by Ci się nasz Zew Cthulhu, wszak te postacie, głównie 2 pierwsze Alice i Harvey, oraz grupa Czterdziestuośmiu, są wszak solą tego rpg :d

Może i się spodoba, ale najpierw to kase zbieramy na Króla w żółci - później Dunwich.. i finalnie Innsmouth :P


zvish napisał/a:
Wogóle to też kombunije żęby te postacie zrobić do Posiadlości Szaleństwa - tu jest jednak problem bo nie ma żandego edytora. Tzn jest do Strange Eon łatka jaka daje mi Posiadlościowe szablony. Ale sęk w tym żeby przeliczyć punktowo żeby postacie nie były ani za słabe ani przesadzone.
Tak samo do Znaku Starszych Bogów ich chcę skonstruować, ale tu z kolei jest całkowity brak szablonu, za to z kolei wiem już jakie będą mieli statsy i zdolności :D

No niestety tutaj Ci nic nie pomogę.. ale sprawdź ten link:
http://boardgamegeek.com/...-objective-even
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Cze, 2013   

Popełniłem literówkę, mapisałem "zrocie", a mialo być "zrobię" :D



No a do Posiadlości to se jednego wielkiego scenariusza zrobiłem.
Ale dzięki za linkt :D
Na BBG znalazlem też jeszcze kiedyć wyliczanie zdolności i wartości punktowych badaczy do tej gry. Ale nic się tam moim zdaniem nie zgadzało. Sam próbowalem znaleść algorytm, ale mi się znudziło i porzucilem z pół roku temu :D
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Cze, 2013   

zvish napisał/a:
Popełniłem literówkę, mapisałem "zrocie", a mialo być "zrobię" :D

To kiedy można liczyć na gotowe PSy? Za tydzień planuje wydrukować twoje postacie - zdąrzysz? :) )



zvish napisał/a:
No a do Posiadlości to se jednego wielkiego scenariusza zrobiłem.
Ale dzięki za linkt :D
Na BBG znalazlem też jeszcze kiedyć wyliczanie zdolności i wartości punktowych badaczy do tej gry. Ale nic się tam moim zdaniem nie zgadzało. Sam próbowalem znaleść algorytm, ale mi się znudziło i porzucilem z pół roku temu :D

Patrzyłem na 'Posiadłość' i ładnie się zapowiada, ale 250pln za podstawkę to trochę z kosmosu...
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Cze, 2013   

espanoles napisał/a:
zvish napisał/a:
Popełniłem literówkę, mapisałem "zrocie", a mialo być "zrobię" :D

To kiedy można liczyć na gotowe PSy? Za tydzień planuje wydrukować twoje postacie - zdąrzysz? :) )


Kurde niewiem :( . Ostatnio cały czas żyję światem Warhammera w sumie, ale pomysle nad nimi - to w sumie nie jest duzo roboty, a kiedyś zrobić to trzeba :D


espanoles napisał/a:

zvish napisał/a:
No a do Posiadlości to se jednego wielkiego scenariusza zrobiłem.
Ale dzięki za linkt :D
Na BBG znalazlem też jeszcze kiedyć wyliczanie zdolności i wartości punktowych badaczy do tej gry. Ale nic się tam moim zdaniem nie zgadzało. Sam próbowalem znaleść algorytm, ale mi się znudziło i porzucilem z pół roku temu :D

Patrzyłem na 'Posiadłość' i ładnie się zapowiada, ale 250pln za podstawkę to trochę z kosmosu...


Tymbardziej żę chodź nie chcę robić Posiadlości antyreklamy, to niestety ta gra się do takiego Arkhama nie umywa. Chodź jest fajna, to nie udało się twórcą powtorzyć takiego fajnego czegoś.

Chodź wogole Horror w Arkham jest taki elegancki, że tylko poprzez to że zwyklem do niego porównywać gry wiele z nich ma w mojej ocenie zaniżoną ocenę.
Po tym ja dorwlawem i poznałem Arkhama żadna gra wcześniejsza ani późniejsza już nie była wystarczająco - jest bowiem planszowkowym moim grallem jak narazie. I chodź poszukuje ciągle czegoś co mu dorówna nie mogę znaleść :D
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Cze, 2013   

espanoles napisał/a:

To kiedy można liczyć na gotowe PSy? Za tydzień planuje wydrukować twoje postacie - zdąrzysz? :) )


Chyba zdążyłem :D
Osobiste historie zrobione. Tylko żę je wrzucilem do mojego posta w jakim byli ów badacze żeby nie robić zamieszania w tym temacie.

Dla ulatwienia link do posta:
http://www.forum.galakta....der=asc&start=0
 
     
ReVolted
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Sie, 2017   

Dorzucę jeszcze swoje propozycję Przedwiecznych. Może komuś się przydadzą.

Przedwieczni
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13