galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie dotyczące kontynuacji serii
Autor Wiadomość
Vayne 
Ciekawska

Wysłany: Sob 15 Cze, 2013   Pytanie dotyczące kontynuacji serii

Witam!

Zdaję sobie sprawę, że pytanie moje może być mocno przedwczesne (jako, że sama gra jeszcze się nie ukazała). Jednak chciałabym spytać, czy planowane/możliwe/spodziewane są dodatki do gry o tron (hbo)? Chodzi mi o talie z innymi rodami itp, czy jest jednokrotne wydanie ze starkami i lanisterami i na tym koniec :wink: Wiem, że jestem straaasznie niecierpliwa, ale ucieszyłabym się na każdą wiadomość na ten temat :lol:

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź!

TERF 

Wysłany: Nie 16 Cze, 2013   

Pewnie bedzie to zależało od sprzedaży.

Najlepszym rozwiązaniem jest Game of Throne LCG ale niestety Galakta tego nie wydała w PL i jedynie w En można sie bawić :(

zvish 

Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Na BBG widzialem żę pojawialają się jakieś autorskie dodatki.
Ale faktycznie ciekawe. DObrze by było jak by się tytul czegoś takiego doczekał, gdyż obawiam się że sama taka gra, biorąc jeszcze pod uwagę że jets ona tylko na 2 osoby szybko może iść z odstawkę bo zacznie się nudzić.
Ale nic nie wieaodmo, przyjdzie, zagram, okaże sie. Może będzie genialnie:D

Darboh

Na pocieszenie powiem że na stronie FFG widziałem inne grafiki w stylistyce tej gry. Dokładnie rzecz biorąc były to wzory herbów innych rodów w taki sam sposób przygotowane jak w GoT HBO. Wnioskuję że jak sprzedaż będzie dobra to może być dodatek z domem Tyrellów i Baratheonów. Pewnie z grafikami z drugiego sezonu. Ale to luźny domysł.

zvish 

Ja skolei widziałem na ebay koszulki dedykowane do GoT HBO, które miały na rewersach herby innych domów Westeros. Więc może coś z tego będzie. Ale fakt, zapewne wszystko zależne będzie od sprzedaży. A niewme jaką odnotują sprzedaż za zachodzie (bo właśnie nią się pewnie będą sugerować), skoro mają tam GoT LCG.

grzelulukas

Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

Liczę na dodatki :-) Na pewno autorzy zostawili sobie otwartą furtkę w tym zakresie, a to już wiele tłumaczy...

spark

Wysłany: Sro 19 Lut, 2014   

Jest juz gdzies dostępna gra GOT ?

zvish 

Wysłany: Sro 19 Lut, 2014   

Jezeli pytasz o tę karciankę o jakiej jest ten temat to chyba wszędzie ;)

DominikTareto

Wysłany: Pią 09 Paź, 2015   

Pierwszą rzeczą na którą zwróciłem uwagę to wykonanie- pierwsza klasa! Karty wyglądają wspaniale i aż chce się takowymi grać! Co do zasad i mechaniki to wszystko jest ciekawie pomyślane, zasady nie są skomplikowane do ogarnięcia, jednym słowem nie ma do czego się przyczepić. Pragnę też zdementować plotki o tym że jeden ród jest od drugiego silniejszy- równowaga jest zachowana. Poza tym wiadomo że trzeba też brać pod uwagę początkowe najście kart i losowość, czasem jest po równo a czasem ktoś może mieć przewagę jak to bywa w grach losowych. Minusem gry może być pewien brak urozmaicenia- tylko dwa rody i po pewnym czasie trzeba od gry odpocząć. Gdyby dano dwa lub przynajmniej jeden ród więcej aby nieco urozmaicić rozgrywkę i podwyższyć złożoność dałbym ocenę 5, a tak 4. Cóż, może ukażą się dodatki do tej jakże zacnej gry ;)

Wacho 

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

http://allegro.pl/gra-o-t...6076925070.html

Odpowiedz do tematu