galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PAK - Polski Projekt Autorskich Kart WP LCG

Co sądzisz o pomyśle na PAK WP LCG?
Pozytywnie - projekt ma szansę powodzenia, chętnie pomogę!
55%
 55%  [ 20 ]
Neutralnie - projekt ciekawy, ale o wątpliwej sensowności istnienia.
30%
 30%  [ 11 ]
Negatywnie - projekt nie ma szans powodzenia, gdyż zbyt dużo istnieje orygilanych kart.
13%
 13%  [ 5 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Corran napisał/a:
Nawiasem mówiąc - Lekt, co masz na myśli pisząc o "majaczących w tle dodatkach do Entów"?

Ups :) Wydało się, o rety.
Corranie gdzieś tam w milionowym mailu do Ciebie pojawił się ten pomysł - widać umknął do Farngornu.
Pamiętam Twoje dodatki do Entów, ale grając na kartce i w wyobraźni w scenariusz "W Głąb Farngornu" właśnie dodatków dedykowanych właśnie samym Entom brakowało mnie najbardziej.
Coś w stylu Lasek dla Istarich, Entowie mogliby dostać dodatki związane z katowaną przeze mnie pogodą - jak "Powiew Wiatru" czyli +X Siły Woli albo "Rzęsista Ulewa" +X do ataku itd.
To wszystko i wiele więcej błąka się po moim gadzim rozumku, ale na razie PAK i tylko PAK w liczbach #51-100 :P
Później przyjdzie pora na mój scenariusz... tak, tak tylko krowy nie zmieniają poglądów.
Szykujcie się na wyprawę na Północ...
"Wojna na Północy: Biała Nawałnica" autorstwa Lekt'a wkrótce nadejdzie!
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sie, 2013   

Bardzo fajne te Wasze Beorningi :D
Rzeczywiście jak by te karty wydrukować i stworzą z marszu pieknie działającą talię :D
Dorzucił by se jeszcze Radagasta z CMP i by śmigalo, a chłopak miał by pełne ręce roboty :D
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sie, 2013   

zvish napisał/a:
Rzeczywiście jak by te karty wydrukować i stworzą z marszu pieknie działającą talię :D

Mnie kusi ażeby do Istarich Corrana dorobić serię Dodatków i Wydarzeń, a później złożyć talię na samych Czarodziejach :)
Początkowy koszt zagrożenia 45 i jedziemy na Mordor!
Jednakże nasi kochaniu forumowicze chyba pożarliby nas żywcem hehe
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sie, 2013   

zvish napisał/a:
Bardzo fajne te Wasze Beorningi :D
Rzeczywiście jak by te karty wydrukować i stworzą z marszu pieknie działającą talię :D
Dorzucił by se jeszcze Radagasta z CMP i by śmigalo, a chłopak miał by pełne ręce roboty :D

Mnie też Beorningi przypadły do gustu :) Tworzą jakąś całość i faktycznie mogą stanowić ciekawą talię same w sobie :mrgreen:
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sie, 2013   

E tam niewiem czy by Was ktoś pożarł za takie rzeczy :D
Robicie to dla fanu i jezeli komuś to przeszkadza w jakiś sposób to niech tego ie czyta i tyle :D
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   Karty #100 (nowa strefa) oraz #99 dwie nowe wersje graficzne

Witajcie,
Dziś dwa posty pod rząd, gdyż z dwóch różnych beczek przyjdzie nam spijać miodek.
Poniżej poprawiona wersja Obozowiska Wybrańców - przemodelowaliśmy treść karty oraz wybieramy nową wersję graficzną.
Radagastowi przypadło w udziale dołączenie do innej strefy, zatem jeśli ktoś zechce z Wiedzy przeskoczyć na Przywództwo niechaj śmiało wyrusza Czarodziejem na wyprawy!
#99. Obozowisko Wybrańców (wersje 2.1 i 2.2):

lub


#100. Radagast Bury - Przywództwo
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   Karty #51-53

Poniżej prezentujemy karty z III partii projektu PAK WP LCG.
Karta #53. w dwóch wersjach do wyrobu, gdyż przy jednej upadłem się osobiście, zaś żelazne rękawice pomysłu Corrana są bardziej klimatyczne i zdecydowanie lepiej zbalansowane.

I małe ogłoszenie. Zmieniamy rytm pracy, mianowicie od października będą się pojawiać 4 nowe karty tygodniowo, gdyż - ja ugrzęzłem w opracowywaniu scenariusza, a na deser na głowie mam przeprowadzkę i kapitalny remont, zatem nie będę miał ani czasu ani możliwości spokojnego wglądu do trzewi mojego twardego dysku.
Poniższe karty muszą Wam wystarczyć na dłużej, ja tym czasem przekazuję dowodzenie Corranowi i dziękuję wszystkim za miłe maile z prośbami o przesłanie kart do wydruku! :)

Po moim powrocie z pewnością przedstawię bliższe szczegóły dotyczące Wojny na Północy: Białej Nawałnicy.
Trzymajcie się ciepło! I koniecznie dużo grajcie!

51. Kieł Folca


52. Hełm z Fornost Erain


53. Rękawice Frara (wersje A i B)

lub
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Jeżeli mogę coś zasugerowac, ja bym Rękawice Frara zrobil żeby trza je było d Krasnoluda dołączyć. Wszak jak se ludź, albo nizioł założy pokrasnoludzkie rękawice to w nich utonie :D

Edycja:
Albo żeby oddać ten krasnoludzi klimacik a jednocześnie roztrzygnąc spór pomiędzy dwiemia wersjami karty (bo jak bym się chciał wziąść za drukowanie to mial bym przeogromny dylemat), to zrobić żę wersja karty za 3 ma miejsce jak rękawice nosi ktokolwiek (byle by wojownik), a jak zalozy je krasnolud to wóczas ta aktywuje się zdolność jakwersji za 3.
Oczywiście przy takiej zfuzjowanej karcie pozostawił bym koszt 3.
 
     
Heimdall89
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

1 raz widzę ten temat, więc zadam pytanie - można gdzieś te karty kupić ? Jeśli tak, to gdzie i za ile ? :P Na jakim papierze one są drukowane ? Czy jest różnica pomiędzy nimi, a tymi wydawanymi przez Galaktę ? :) .
 
     
Mitrel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Drukujesz je sam, te karty są wyrobem graczy. Płacić za nie nie trzeba, ale podziękować jak najbardziej :)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Heimdall89 napisał/a:
można gdzieś te karty kupić ? Jeśli tak, to gdzie i za ile ? :P Na jakim papierze one są drukowane ? Czy jest różnica pomiędzy nimi, a tymi wydawanymi przez Galaktę ? :) .

Płacisz 1 000 000 Rupi-Rupi i karty są Twoje ;)
Mój drogi przeczytaj dokładnie 1 post tematu głównego, a utwierdzisz się w przekonaniu, iż PAK to inicjatywa od graczy dla graczy - dal funu :)
Wyślij mi ja priva swojego maila, a dostaniesz instrukcję jak karty wywołać oraz paczki winrara z partiami I i II, czyli karty #1-50.

Galaktyka niestety pozostaje głucha na naszą akcję... wiem, wiem znów marudzę.

Mitrel napisał/a:
Drukujesz je sam, te karty są wyrobem graczy. Płacić za nie nie trzeba, ale podziękować jak najbardziej :)

Szkoda męki i własnej drukarki - jedna kart to koszt ok. 85 groszy :)
A tam podziękowania - listy pochwale pisać i "szklane kwiatki" słać hehe
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Wrz, 2013   

Hej chłopaki, co myślicie aby stworzyć własną grę opartą na mechanice WP LCG ?
Może Wiedźmin LCG xD ? To taki luźny przykład :)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Wrz, 2013   

Hehe zbawne bo ja obecniewymyslam własną karciankę, a konkretnie mechanikę itd i tylko niewiem w jakim świecie to obsadzić i jedna z opcji jaka mi do głowy przyszła to własnie żeby b ta karcianka miala miejce w uniwersum Wiedźmina :D
 
     
blazius
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Wrz, 2013   

Panowie a skąd bierzecie grafiki oprócz DeviantArta?
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Wrz, 2013   

Wszystkie obrazki znajdujemy w internecie :)
Najczęściej w Grafikach Google. W moim przypadku to w zasadzie wyłącznie tam, chyba, że przypadkiem na coś trafię i zachowam do wykorzystania w przyszłości.
Jak szukam czegoś konkretnego, to wpisuję przychodzące mi do głowy kombinacje słów w rodzaju "niedźwiedź w malarstwie" i patrzę co mi się wyświetli. Zazwyczaj więcej można znaleźć używając angielskich sformułowań, ale i polskie dają często zadowalające rezultaty. Jak nie jestem z nich zadowolony, to kombinuję dalej np. "attacking grizzli" i znowu dodaję jakieś słowo, które chociaż trochę ograniczy zdjęcia w wynikach wyszukiwania (np. "artwork", "painting", "watercolor").
Czasem bywa odwrotnie. Trafiam przypadkiem na jakiś fajny obrazek (szukając czegoś zupełnie innego) i zaczynam kombinować czy można go wykorzystać do jakiejś pokrewnej karty (tak powstała Mowa Zwierząt). Ale takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 15