galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dodatek - Imperial Aces
Autor Wiadomość
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Jest taka możłiwość;) chociaż bardziej nastawiałbym się na pierwszą połowę marca. Napisałem do Galakty z zapytaniem o planowaną datę wydania polskiego wydania. Napisano mi, że będą starali się wydać je równolegle z wersją angielską.
 
     
Remi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Też nastawiam się raczej na marzec :P Tym bardziej że już nie raz mieli obsuwy w premierze. Warto nadmienić że rejs potrwa pewnie z dwa tygodnie, do tego kontrole celne, rozładunek, dystrybucja etc. No a potem rozprowadzanie wersji językowych :P
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Polska wersja płynie z Chin prosto do Polski, bo nie ma potrzeby zahaczać o U.S. Już kiedyś była tutaj taka mała dyskusja. Dzięki temu polskie zestawy z pierwszej i drugiej fali trafiały do Polski w dniu oficjalnej premiery. Cały proces transportu trwa od 4 do 6 tygodni.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014   

Tak czy inaczej, Asy będą idealnie wcześniej, żeby wywalczyć je na turnieju na Pyrkonie :D
 
     
Remi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Sty, 2014   

Są jakieś szczegóły turnieju na Pyrkonie?
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

To nie miejsce ani temat na to :P

Ale turniej będzie, jeden w piątek wieczorem, drugi (główny) w sobotę wieczorem. Czekam na odpowiedź Galakty w sprawie wsparcia turniejowego :P

A wracając do tematu, czy ktoś ma w planach zgarnąć dwa zestawy Asów?
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

Shantruin napisał/a:

A wracając do tematu, czy ktoś ma w planach zgarnąć dwa zestawy Asów?

Ja, nie udało mi się załapać na podstawowy dodatek z Interceptorami to planuje zakupić 2x Asy i odkupić od kogoś karty pilotów z podstawoweg dodatku :D

a co do Pyrkonu to kurde szkoda ze Poznan jest tak daleko a pewnie nikogo z południa na samego X tym razem nie uda mi się zgarnąć ;/
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

[quote="aryss"]
Shantruin napisał/a:
a co do Pyrkonu to kurde szkoda ze Poznan jest tak daleko a pewnie nikogo z południa na samego X tym razem nie uda mi się zgarnąć ;/


A kto powiedział że na samego X'a? Pyrkon to ogromna impreza i mnóstwo atrakcji, na wiele sposobów można ludzi przyciągnąć :) No i to w sumie tylko 50 zł wejściówki za trzy dni z darmowymi noclegami :P
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lut, 2014   

http://galakta.pl/latajac-z-asami/

Treść bezpośrednio przetłumaczona z newsa FFG, ALE jest jedna cenna informacja: dodatek będzie dostępny w marcu.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lut, 2014   

W sam raz na Pyrkon :D Z góry zapowiadam, że jeżeli Asy wyjdą choćby w pyrkonowy piątek, to dopuszczę nowe karty do gry na konwentowych turniejach :)
 
     
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

@Shantruin a co z sytuacją kiedy Polska wersja będzie miała kilku dniowy poślizg a angielska będzie już dostępna....
Czy w takiej sytuacji pozwolisz mi zagrać na proxach?

Uważam ze powinieneś jeszcze raz przemyśleć ten pomysł. Też bardzo czekam na ten dodatek ale, FFG ma taki fajny dokument w którym bardzo ładnie opisuje zasady obowiązujące na turniejach jak i listę dopuszczonych do nich dodatków. http://galakta.pl/downloa...0Turniejowe.pdf

Oczywiście to tylko moja sugestia jak to twój turniej to ty tu rządzisz ;) (I sorry za wtrącanie swoich 5 gr po prostu chciałem zwrócić uwagę że taka sytuacja może mieć miejsce). W innych trybach rozgrywek przewidzianych na pyrkonie jak ta duża bitwa itp. to żaden problem bo tam gracze się dogadają co do szczegółów.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Nie sądzę, żeby angielska wersja trafiła do Polski przed polską wersją.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

@Breed9000 - jak będziesz miał ze sobą oryginały w wersji angielskiej to dopuszczę, nawet jeżeli polskiej wersji nie będzie jeszcze w sprzedaży. Ale proxów niet. No i grzecznie poproszę, żebyś informował przeciwników o graniu dopiero co wydanymi modelami i wyjaśnił im przed grą ich zasady :)

Aczkolwiek podobnie jak Barbus nie sądzę, by rozjazd czasowy był jakiś ogromny :)

PS. Co mi przypomina, że warto by założyć jakieś wydarzenie w turniejem czy cóś :P
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Mar, 2014   

Premiera 20.03.
 
     
Remi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Mar, 2014   

Sugerowana cena - 109zł :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13