galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skrzydła Lambdy
Autor Wiadomość
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Paź, 2013   Skrzydła Lambdy

No więc kupiłem dziś W3. W pierwszej kolejności rozpakowalem Lambdę, żeby sprawdzic skrzydła. Pierwszy opór przy rozkladaniu poczułem, kiedy skrzydła były w jednej linii. Potem trzeba było je rozkladać z użyciem odrobiny siły. Na początku nie rozłożyły się do końca. Trochę nimi pomajtałem i użyłem odpowiedniego sposobu i w końcu się udało. Ów sposób polega na dopchnięciu tylnej części skrzydła w bok. Niestety rozłożenie skrzydeł w moim egzemplarzu spowodowało rozszczepienie kadłuba. Z jednej strony szczelina widoczna jest pomiędzy dwoma pierwszymi zawiasami, a z drugiej na całej długości kadłuba. Tak więc sukces tylko polowiczny. Jak znajdę trochę czasu, to pewnie rozłożę model i podziałam trochę pilnikiem. Jestem ciekaw, jak wasze Lambdy.
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Paź, 2013   

Yhh, a więc to jednak powszechny problem. Ja mam nadzieję kupić swoją Lambdę w tym tygodniu. Barbus, wiem że takie rzeczy da się znaleźć w necie ale jak dasz radę to zamieść zdjęcia z procesu poprawiania Lambdy.
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Paź, 2013   

Dziś odebrałem swoją Lambdę. Co ciekawe zamiast fascynować się kartami, rzuciłem się od razu do sprawdzania skrzydeł i muszę powiedzieć że akurat u mnie jest ok. Wymagały co prawda sporego rozruszania ale na ten moment model wygląda bardzo fajnie i dokładnie tak jak na zdjęciu z gabloty FFG (link poniżej)

http://boardgamegeek.com/article/13408983#13408983

Przeglądając forum FFG znalazłem też oficjalną wypowiedź nt skrzydeł Lambdy kolesia, który się poskarżył w mailu (22 post):

http://community.fantasyf...lambda%20+wings
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14