galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OCTGN - SKANY KART - Polska Wersja
Autor Wiadomość
Artemis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Paź, 2013   OCTGN - SKANY KART - Polska Wersja

Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post, dlatego na wstępie chciałem wszystkich pozdrowić.

A teraz konkrety. Chciałbym podmienić grafiki kart (na polskie) w paczkach do programu OCTGN. Myślę, że taka interwencja ułatwiłaby grę graczom, którzy przyzwyczajeni są do rodzimego języka (między innymi mnie).

W związku z powyższym chciałbym zapytać, czy nie orientujecie się gdzie można odszukać takie grafiki (o ile wypłynęły kiedyś do sieci). Jest też opcja związana ze skanowaniem każdej karty po kolei. To jednak trochę tytaniczna praca dla jednej osoby...

Myślałem także o tym, aby napisać do polskiego wydawcy. Może udostępni wzory polskich kart? Choć tutaj nie liczyłbym na względy. A szkoda, bo myślę, że raczej nie straciliby na tym, że dzięki polskiej wersji przybyłoby więcej graczy i zrobiłby się większy szum wokół tytułu.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Czy pozostała mi operacja "skanowanie"...

Już teraz dziękuję!
 
     
Mitrel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Paź, 2013   

Większego szumu się nie da zrobić, WP przynosi największe zyski biorąc pod uwagę gry LCG.
Jedyne co możesz to skanować własną wersję i zrobić samemu pliczek pod octgn..

Karty możesz skanować po parę na raz i wycinać w programach.
 
     
Artemis
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Paź, 2013   

Mitrel napisał/a:
Karty możesz skanować po parę na raz i wycinać w programach.



Ta też uczynię... Dzięki!
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Paź, 2013   Re: OCTGN - SKANY KART - Polska Wersja

Artemis napisał/a:
Myślałem także o tym, aby napisać do polskiego wydawcy. Może udostępni wzory polskich kart? Choć tutaj nie liczyłbym na względy. A szkoda, bo myślę, że raczej nie straciliby na tym, że dzięki polskiej wersji przybyłoby więcej graczy i zrobiłby się większy szum wokół tytułu.


Napisz do Michała z Galakty, może Ci udostępni pliki - spróbowac zawsze warto :wink:
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Paź, 2013   Re: OCTGN - SKANY KART - Polska Wersja

Kulgan napisał/a:
Napisz do Michała z Galakty, może Ci udostępni pliki - spróbowac zawsze warto :wink:
Obyś miał więcej szczęścia niż my z próbą zainteresowania Galaktyki projektem PAK :)
Trzymam kciuki i cicho marzę o polskiej wersji do programiku LOTR LCG Deck Builder autorstwa Zorbec'a.
[LOTR LCG Deck Builder 1.1.7 z 26.08.2013]
 
     
Artemis
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Paź, 2013   

Dostałem odpowiedź:

"Szanowny Panie,

bardzo dziękujemy za przesłanego maila.

W związku z tym, że wszelkie pliki dostępne dla OCTGN nie są oficjalnymi, a wspomniana implementacja gry nie jest oficjalną, w związku z umową licencyjną nie możemy zapewniać żadnych materiałów do tejże gry."

Zacząłem skanowanie. Mam nadzieję, że Core Set będzie gotowy w przyszłym tygodniu...
 
     
Mitrel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Paź, 2013   

Dziękujemy kolego :)
 
     
sonofthewild
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   

hej, czy ktoś może skanował karty PL i wrzucił gdzieś do sieci, np. do http://www.boardgamegeek....ard-game/images

?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13