galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecane drukarnie - Warszawa (Drukowanie kart Heroldów)
Autor Wiadomość
Bobołak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Gru, 2013   Polecane drukarnie - Warszawa (Drukowanie kart Heroldów)

Hej,

Zaczynam myśleć o wydruku heroldów z Dunwich i Faraona. Ale de facto nawet nie wiem jak się do tego zabrać.

1. Czy macie polecane drukarnie które zajmują się tym i są sprawdzone (oczywiste, że glownym kryterium jest maksymalne podobieństwo do kart oryginalnych)? Najlepiej w Warszawie.

2. Czy podajecie drukarniom tylko wymiary i plik graficzny (Ze strony Galakty) czy też dajecie im jakąś kartę Herolda by mogli ocenić papier, typ druku etc?

3. Ile to może kosztować?

4. Jakie są efekty? Czy rzeczywiście stworzenie karty praktycznie identycznej z oryginałem jest możliwe?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Pozdrawiam!
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Gru, 2013   

Zacytuję sam siebie:
(...) akurat jestem na bieżąco bo przedwczoraj kumpel zrobił mi prezent - wydrukowanie (dwustronne) Herolda - Faraona PL - w extra jakości na solitnym kartonie, w formacie w 100% kompatybilnym z innymi heroldami w grze to zawrotny koszt 6 pln... polecam (...) Mała poprawka - karty Faraona i Koszmaru (dwustronne, zwymiarowane, odpowiedniej grubości itd) to łączny koszt 6 PLN - tak więc pojedyńcza karta to naprawdę grosze(...)

Kolega już nie pamięta, która to drukarenka - wybrał coś w centrum... Z tego co wiem większość drukarni jest w stanie to zrobić na godnym poziomie...
 
     
qwerek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Mar, 2017   

ja drukuje wszystko tutaj http://drukpolska.pl/ przy dłuższej współpracy mają fajne ceny :)
 
     
Piteroo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

Ja opowiem coś o doświadczeniu z drukarnią Drukonet.
Drukarnia zapewnia druk wieloformatowy. Czas realizacji zlecenia jest krótki.
Drukują książki, czasopisma, kalendarze, wizytówki.
Nie mają cen z kosmosu i można liczyć na fachowo wykonaną robotę. Jak do tej pory nie przejechałem się na nich.
Można kontaktować się z nimi mailowo/telefonicznie, jak i po prostu złożyć zamówienie przez stronę drukonet
Drukarnia znajduje się w Kętrzynie ale zapewniają dostawy nawet zagranicę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13