galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Ring-Maker
Autor Wiadomość
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

Dodatkowo jeszcze na uwagę zasługuje pojawienie się encich sprzymierzeńców ;)

Z tego fragmentu karty co jest widoczny wnioskuję, że ich mechanika będzie rozwiązana w ten sposób, iż stosunkowo tanim kosztem możemy wprowadzać do gry mocne jednostki (2/2/2/3 za 2 zasoby to na prawdę sporo), przy czym wchodzą do gry wyczerpane. Brzmi ciekawie, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce :)
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Cze, 2014   

I oto mamy zakończenie cyklu. Przy okazji może by zrobić porządek z tym tematem, utworzyć dział w "dodatkach i rozszerzeniach", z oddzielnymi tematami dla każdego dodatku?

Bardzo mi się podobają enty.





 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

Jest jeszcze grafika Booming Enta oraz informacja o tym, że bohater będzie z Rohanu. Ciekawe, kogo zobaczymy tym razem oraz jaką sferę wesprze. Na ten moment Rohan ma co najmniej po 1 reprezentancie w każdej ze sfer i aż trzech bohaterów taktyki, dlatego na czerwień nie liczyłbym za mocno. Najchętniej zobaczyłbym jakieś zielone wsparcie dla Grimy lub trzeciego bohatera ducha z niewielkim zagrożeniem, pozwalającego na tworzenie kolejnego mono-sferowego decku na Rohanie



Enty zapowiadają się bardzo ciekawie, choć mnie osobiście Booming niespecjalnie przekonuje. Za to staruszek Drzewiec jest świetnym sprzymierzeńcem nawet w talii nieopartej na entach. W końcu swojej akcji może używać nawet na siebie samego.
 
     
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Cze, 2014   

A ja liczyłem na epickie starcie z Sarumanem albo ucieczkę z Orthanku :razz: .
A z tego co napisali na FFG to będziemy wracać do Białego Czarodzieja przez Dunlandzkie ziemie.
Bohater z Rohanu. Nie ma już chyba takich wielkich z Rohanu. No chyba, że dadzą 2 wersję Eowiny.
http://www.fantasyflightg...ndering-ent.png
Wandering Ent. Nie wiem ale img mi nie działa mam nadzieję, że da się dzięki adresowi strony do niego dojść. Czyli tak jak w AtS mieliśmy prowincje tak tu będą Enty. Ciekawe, ciekawe...
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014   

SŁUCHAJCIE WASZE PETYCJE ZADZIAŁAŁY :D HURAAAAAA

Mamy w dodruku na żądanie Władca Pierścieni Kamień Erech, Polowanie na Golluma w wersji koszmarnej, starcie u stóp samotnej skały w wersji koszmarnej, podróż do rhosgobel w wersji koszmarnej.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE FORUMOWICZÓW A TAKŻE GALAKTĘ :D

Tutaj link zamówienia są składane do 23 czerwca więc radzę się śpieszyć :D

http://galakta.pl/przedsp...u-na-zadanie-2/
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014   

Filiip10 napisał/a:
SŁUCHAJCIE WASZE PETYCJE ZADZIAŁAŁY :D HURAAAAAA

Mamy w dodruku na żądanie Władca Pierścieni Kamień Erech, Polowanie na Golluma w wersji koszmarnej, starcie u stóp samotnej skały w wersji koszmarnej, podróż do rhosgobel w wersji koszmarnej.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE FORUMOWICZÓW A TAKŻE GALAKTĘ :D

Tutaj link zamówienia są składane do 23 czerwca więc radzę się śpieszyć :D

http://galakta.pl/przedsp...u-na-zadanie-2/



Ja juz zamówiłem wszystkie cztery dodatki w Rebelu :grin:
Teraz czekam az sie pojawi w ofercie sklepu "Droga Mrocznieje"
 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014   

Wątpię czy to akurat petycje zadziałały...
 
     
adamsb81
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Cze, 2014   

To się zasmuciłem czasem na zamówienie i ograniczony dostępem po premierze. Zainwestowałem w pierwsze dodatki i zabrakło kasy na zmówienie przed premierą.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Cze, 2014   Cykl Twórca Pierścienia

Witajcie,

Ponieważ znajdą się wśród nas Gracze, którzy pragną kontynuować zacną przygodę z Głosu Isengradu, niniejszym zakładam temat dotyczący cyklu 'Ring Maker' czyli 'Twórca Pierścienia.
Zostaje on połączony z postami z tematu The Ring-Maker.
 
     
Sauzi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Tak się właśnie zastanawiałem czy w tym cyklu nie wprowadzą enty. Mam tylko nadzieję, że będzie ich więcej niż tylko te 2 zaprezentowane i będzie można zrobić na nich jakąś fajną talie.
 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Entów zaprezentowali do tej pory 3. Podejrzewam, że więcej jak 6 ich nie będzie, a większość i tak będzie pewnie z wiedzy.
 
     
mroni
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Na tej stronie pojawily sie już karty z najnowszego dodatku
http://www.cardgamedb.com...e-dunland-trap/
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

http://galakta.pl/druzyna-nigdy-sie-nie-poddaje/

SUPER NEWS!!!!!
GALAKTO NAPRAWDĘ OGROMNY "+" !!!

Mam nadzieję, że odzew wśród graczy będzie na tyle duży, żeby utrzymać to z trudem wypracowane "status qwo" !!!
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Ja deklaruję się na kupowanie produktu polskiego :) bo polskie jest dobre, zagraniczne mi szkodzi :D
 
     
Sauzi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Oczywiście, że kupie polską wersje :grin: Niech teraz żałują ci wszyscy co posprzedawali polską wersje karty do władka :twisted:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13