galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gra o Tron PBF #44 - Nabór
Autor Wiadomość
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   Gra o Tron PBF #44 - Nabór

Sesja zakończona, więc można powrócić do pbfów.

Wersja: Uczta dla Wron
Rody: losowane
Losy bitwy: do ustalenia przez graczy

Pierwszeństwo mają doświadczeni gracze (tacy których kojarzę stąd ;) ), bo to dodatek zmieniający sporo i wymagający w miarę umiejętności. Dodatkowo łatwiej się będzie dostać tym, którzy mają mniej gier, a również tacy, którzy dobrze mi się kojarzę (prowadzący, sumienni gracze).

Zapraszam ;)

Chętni:
1. Gog
2. Beez
3. reszka
4. guzu
Ostatnio zmieniony przez Sardo Sro 05 Lut, 2014, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

To może mi się wreszcie uda ;)
 
     
Mieciu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Ja mógłbym zagrać
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

ja prosze:) chcialem zobaczyc jak to wygladA:)
 
     
Martin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Ja bym bardzo chciał :) Nigdy nie grałem w Ucztę, a chciałbym spróbować

#35 się praktycznie skończyła, więc aktualnie gram tylko w #37, która dobiega końca.

Mógłbym zacząć grę od poniedziałku, ze względu na wyjazd. Jeśli chcecie zacząć już, to trudno - z żalem zrezygnuję z kandydatury ;)
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Ja bym chętnie zagrał, jeśli są jeszcze wolne miejsca. Doświadczenia w grach na forum nie mam, ale w sumie rozegrałem gdzieś co najmniej z 30 rozgrywek na żywo. A do solidnych osób należę, na pewno nie będziecie na mnie czekać z wydawaniem rozkazów itp. A nie ukrywam, że chętnie spróbowałbym jakiś nowy wariant rozgrywki.
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Na razie wpisałem Goga do pewnych graczy.
Martin - fajnie byłoby zacząć jak najszybciej, więc następnym razem rezerwuję Ci miejsce ;)
Mieciu - dużo rozegranych gier masz, w wielu miałeś okazję brać udział i wybacz za szczerość, ale pozytywnie u mnie nie zabłysnąłeś. Co nie znaczy, że mam coś przeciwko Tobie ;)
guzu - na plus to, że prowadzisz grę, więc zobaczę jacy inni gracze się zgłoszą, widzę spore szansę by Cię awansować do grających
Jazmatos - miło widzieć nowych graczy, jeśli uważasz się za doświadczonego i podołasz takim wyjadaczom jak Gog i dodatkowi, to chętnie Cię zgarnę

Wybaczcie, że taką selekcję robię, ale uważam, że niektórym miejsce się po prostu należy ;)
 
     
reszka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Ją również chętne. 37 się kończy lada dzień więc zostaje tylko 42. Prawie ze wszystkimi mam pozytywny układ a w ta wersję nie grałem. I co jest plusem nigdy nie zamulam, może z 2-3 razy przez 2 lata.
Ostatnio zmieniony przez reszka Sro 05 Lut, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Beez
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

sesja kończy się jutro a w FFC nie grałem prawie w ogóle więc chętny.

Btw za parę dni jak dostanę wszystkie wyniki i będę spokojny to też będę chciał ruszyć z FFC i poproszę Cię Sardo o mapkę :D
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Hmm cóż, uważam się za dość doświadczonego gracza, grywam regularnie, jako że mamy sporą grupę graczy w Krakowie. Przyznaję, że nie grałem jeszcze w ten dodatek, ale to jest kwestia adaptacji tych samych zasad do nowych warunków, więc powinienem sobie poradzić, a czy sobie poradzę ze starymi wyjadaczami to cóż, wyjdzie w praniu :P Ale jak coś to tak jak mówię, chętnie się piszę na rozgrywkę.
 
     
Mieciu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Rozumiem Twoją selekcję Sardo.Jeśli nie dostanę się u Ciebie ,to postaram się o miejsce u Beeza. Twoja opinia może wynikać z tego ,że jestem mało doświadczonym graczem ,przykładowo PBF29 był moją pierwszą grą Greyjoyem :)
PBF38 poszedł mi już zdecydowanie lepiej. Jestem raczej forumowym samoukiem bo mało grałem w realu.
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

jeśli spojrzysz na mnie swym łaskawym oczkiem, też chętnie zagram... :roll:
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Podjąłem decyzję co do ostatecznego składu, będzie to:
1. Gog - Lannister
2. Beez - Stark
3. reszka - Arryn
4. guzu - Baratheon

Przy okazji dorzucam rozlosowane rody. Proszę o potwierdzenie, wtedy roześlę wylosowane cele i utworzę temat z grą.

Dla przypomnienia, startujemy z takim rozstawieniem:
 
     
Beez
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Potwierdzam :)

Cieszę się, że nie arryn :)
 
     
reszka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

ja też potwierdzę, ale poważnie to poczekam na temat "pole gry".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14