galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TIE Interceptor BRAK
Autor Wiadomość
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

FFG planuje dodruk obu modeli na Q2 tego roku (czyli kwiecień - czerwiec).
Możliwe że dotrą do nas w tym czasie co kolejna fala.
 
     
Niedzwiedz87
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Breed9000, skąd masz takie informacje? Jak pisałem parę dno temu do galakty właśnie w sprawie dodruku to nie wiedzieli kiedy by byl możliwy :) [/b]
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Co innego dodruk w FFG a juz inna bajka dodruk w Galakcie. Te dwie rzeczy nigdy nie ida w parze, poza tym ze Galakta potrzebuje figurek z FFg aby dodruk wykonac we wlasnym zakresie.
 
     
efendi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

xdamian napisał/a:
Czy ktoś widział awinga dostępnego? Ktoś się może orientuje czy będzie dodruk tie interceptora?


A-Winga na galakcie kupilem.
 
     
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

@keldorn tak pewności oczywiście nie ma dopóki sałatka nie napisze że będzie i kiedy, ale jestem pewien że nikt nie uruchamia linii produkcyjnej specjalnie dla galakty. I na 95% dodruk polskich statków idzie z angielskimi itp. Więc pozostaje tylko pytanie czy galakta zgłosiła zapotrzebowanie na te produkty.
 
     
Niedzwiedz87
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Źle sie chyba trochę wyraziłem:galakta mi odpisala owszem ze jest to uzależnione od ffg, ale te parę dni temu jeszcze nie wiedzieli kiedy ffg będzie to organizowali, dlatego tez pytam skąd jest info :)

galakta napisał/a:
dodruk tych rozszerzeń uzależniony od międzynarodowej produkcji. Na
chwilę obecną nie jesteśmy w stanie podać informacji, kiedy taki druk
będzie organizowany. Jeżeli tylko otrzymamy takie informacje, będziemy
informować o dodruku polskiej wersji tych dodatków na naszej stronie
internetowej.
 
     
gorylsam86
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014   

Witam,
Próbuje znaleźć i zakupić model Tie Interceptora do polsko języcznej wersji w sklepach internetowych jednak bez skutku. Może ktoś z forumowiczów, jak czytałem kilka postów wcześniej, mógłby dać namiar (PW) na stacjonarny sklep w którym widział lub wie, że tam będę mógł dostać tam ten model.
Pozdrawiam
 
     
koozyn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

gorylsam86 napisał/a:
Witam,
Próbuje znaleźć i zakupić model Tie Interceptora do polsko języcznej wersji w sklepach internetowych jednak bez skutku. Może ktoś z forumowiczów, jak czytałem kilka postów wcześniej, mógłby dać namiar (PW) na stacjonarny sklep w którym widział lub wie, że tam będę mógł dostać tam ten model.
Pozdrawiam


Na tą chwilę nie znajdziesz nigdzie tego modelu chyba, że w jakimś sklepie przez przypadek jakiś się ostał i został cudownie znaleziony. Ja miałem to szczęście, że w Poznaniu w jednym ze sklepów przy inwentaryzacji znaleźli jednego :roll:
 
     
efendi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Kup Imerialne ASy i dwa Interceptory zaczną strzelać do rebelianckich szumowin :)
 
     
xdamian
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Maj, 2014   

Widzę ze dodruk angielski interceptor i awing jest zapowiedziany na 2 kwartał, czy jest szansa na polski dodruk w tym terminie?
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Maj, 2014   

xdamian napisał/a:
Widzę ze dodruk angielski interceptor i awing jest zapowiedziany na 2 kwartał, czy jest szansa na polski dodruk w tym terminie?

Ponieważ dotychczas polskie wydania wychodziły równolegle do wydań angielskich, to podejrzewam że tak, ale najlepiej jeszcze zapytać w temacie dotyczącym planów wydawniczych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14