galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dodatek - Rebel Aces
Autor Wiadomość
koozyn
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   Nowy dodatek - Rebel Aces

No i rebelianci też doczekali się paczki dwóch statków :)

REBEL ACES

Jak wrażenia? Dla mnie karta z ujemną punktacją to przegięcie :twisted:
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

Ta ujemna karta dla wszystkich, którzy nie dają dodatkowej broni A-wingowi. Czyli m. in. dla mnie :P
FFG umie skakać na kasę :P
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

Taka karta z ujemnym kosztem przydałaby się dla Tie Advanced ;)
Wg. mnie to nie jest aż tak przegięte. Piloci A-Wingów zawsze wydawali się być nieco za drodzy.
"Prototype Veteran" jest mocny. Już wyobrażam sobie, co będzie robił Tycho z PTL i Daredevil. No i wreszcie będzie można dać talent Arvelowi.

Z tego co widzę, B-Wing dostaje upgrade umożliwiający dodanie załoganta. Szkoda, że nie dali tu Y-Winga. Ten statek dużo bardziej potrzebuje odświeżenia. Też mógłby mieć taki upgrade z załogantem.
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

Pewnym odświeżeniem dla Y-winga będzie jeden z astromechów zawartych w Transporcie. Z tego co pamiętam kosztował 1pkt i pozwalał na dodanie talentu do pilota. Szkoda tylko że żeby go dostać trzeba będzie kupić transport za dwie stówy :P no ale są tam nie tylko astromechy więc chyba i tak będzie warto.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

Ten astromech wypada trochę blado w porównaniu z dwoma nowymi pilotami i możliwością dodania załoganta.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

Dokładnie, rozszerzenia z Asów Rebelii są spoko, ale nic nie gną (aż tak). Ale ci piloci? Keyan używa przecież stresów jak focusów! Jake - pierwszy A-wing z beczką! No po prostu miód, cód i powergejmerstwo :)
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

Shantruin napisał/a:
Keyan używa przecież stresów jak focusów!


Używa jak focusów i łatwo się ich pozbywa. Wystarczy zaatakować i stres schodzi.
 
     
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

Jest spoko z tą zdolnością. Ale widzę w tym też jego słabość. Przeciążenia stresem nadal będzie go boleć. Jeżeli dostanie więcej stresu niż będzie w stanie zrzucić poprzez strzelanie czy manewry to stanie się zwykłym b-wingiem ze stresem czyli bardzo mało użytecznym.
Za to oportunista się będzie z nim dobrze kombował.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

A kiedy dostajesz stres poprzez strzelanie?:p Ja nie widzę żadnej słabości w tej umiejce. O ile będziesz miał przynajmniej jeden statek w polu ostrzału to zawsze możesz pozbyć się stresu jakby był skupieniem i tyle. Nawet jak masz dwa stresy to nie jest źle. Masz skupienie na atak w dwóch następnych turach.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

Stres w ofensywie się dostaje atakując statek z jeńcem na pokładzie, w defensywnie po anulownaiuy kryta od Kath oraz z tych nowych rakiet jeśli masz poniżej 4 hulla :P
Ale fakt faktem umiejetnosc przegieta szczegolnie ze b-wingi dostana slota na zaloge... Jak dla mnie zamienic B na Y i idealny dodatek balansujacy pieski rebelii :mrgreen:
 
     
losiek999
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

a czemu imperium ma dwa przechwytywacze a rebelia B winga i Awinga
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Czy któraś z osób z koneksjami z wydawnictwami i sklepami dysponuje informacją o przybliżonym terminie trafienia Rebeliancki Asów do przedsprzedaży?
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Według FFG już płyną więc jest szansa że do końca września będą.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

No tyle to i ja wiem :)
 
     
KingOfLute
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

Trafiłem na informację, że mają być dostępne 26 września. Żeby były Galakta musi już od jakiegoś czasu je przygotowywać, więc ktoś z koneksjami zapewne wie czy ten termin jest aktualny również dla wersji PL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13