galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec wersji PL
Autor Wiadomość
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Maj, 2014   

Corran napisał/a:
Rozumiem rozgoryczenie, ale nie wróżę udanej sprzedaży skoro chcesz za te zestawy dostać więcej niż obecne ceny za nówki...

Jedynie Polowanie może kogoś zainteresować, bo ciężko dostać.
Wszystkie pozostałe są do zdobycia w tej samej lub niższej cenie (np. większość dużych dodatków poniżej 80 zł).
 
     
adamsb81
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Maj, 2014   

A ja próbuję wymienić "kamień gromu" stan idealny na jakiś dodatek do władcy pierścieni. Na razie bezskutecznie :cry:
 
     
ragathol
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Maj, 2014   

Pozbywam się swojej kolekcji może kogoś zainteresuje:
- podstawka (70zl)
- Khazad-Dum (50zl)
- Dwarrowdelf (6 przygod x 25zl)
- Cienie Mrocznej Puszczy (6 przygod x 25zl)

Karty grane w koszulkach od samego rozpakowania, Stan uważam za b.dobry, wszystkie pudła nienaruszone tylko instrukcja zgięta w połowie.
Co do kosztów przesyłki to jeszcze nie wiem bo to zależy od gabarytów i ilości
 
     
ragathol
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Maj, 2014   

- Dwarrowdelf (6 przygod x 25zl)
- Cienie Mrocznej Puszczy (6 przygod x 25zl)

Już zarezerwowane :lol:
 
     
ragathol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014   

I została mi już tylko podstawka, wszystko pozostałe zarezerwowane.
 
     
Sauzi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Rozumiem rozgoryczanie, ale żeby sprzedawać całą kolekcje z powodu zaprzestania wydawania wersji PL. Mam wszystkie dodatki co wyszły w polskiej wersji językowej i jestem naprawdę zadowolony. Jak tylko wyjdzie najnowszy cykl będę dalej rozwijał swoją kolekcje o nowe zestawy przygód.
Jak ktoś jest kolekcjonerem i zbiera tylko karty to tym bardziej się nie opłaca sprzedawać. Karty w wersji PL jak i ENG wyglądają tak samo. Treść też zostaje ta sama tylko jest napisana w innym języku. Gra Władca pierścieni LCG bardzo mi się podoba i mam nadziej, że będzie jeszcze długo wydawane do niej dodatki :wink:
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

No cóż, niektórym po prostu mieszanie wersji językowych bardzo w oczy kłuje ;) Ja to rozumiem, bo upodobania w wielu kwestiach można mieć różne. Sam jednak wolę mieć co tylko możliwe po polsku, a z samej gry rezygnować nie zamierzam i co po polsku się dostać nie będzie dało, zakupię po angielsku.
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

schen napisał/a:
No cóż, niektórym po prostu mieszanie wersji językowych bardzo w oczy kłuje ;) Ja to rozumiem, bo upodobania w wielu kwestiach można mieć różne...


W 100% zgadzam się z predecessor. Żeby pokazać jak takie osoby to see to parę sentence napiszę w mieszanej wersji langauge. Zdaję sobie sprawę że większość people na tyle zna angielski langauge że będą rozumieć what is going on. Niektórzy nie understand język angielski i takie osoby są screwed. Natomiast dla osób które nie lieben mieszać different wersji językowych nie aussehen to estetycznie, poprawnie itp.


過得快樂 (guò dé kuài lè)
 
     
Sauzi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

Rozumiem, że wolisz mieć wszystko w jednej wersji językowej i nikt Ci tego nie zabrania. Jednak żeby mieć wszystko po angielsku trzeba zacząć od nowa wszystko zbierać, a to się wiąże z kosztami. Bardzo lubię tą grę, ale nie będę wydawał pieniędzy żeby kupić drugi raz to samo. Chciałbym mieć też taki luksus żeby pozwolić sobie na zbieranie wszystkiego od początku. Też wolałbym mieć wszystko w jednym języku, ale jak się niema co się lubi to się lubi co się ma :wink:
 
     
lukaszmluki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Sauzi napisał/a:
Rozumiem, że wolisz mieć wszystko w jednej wersji językowej i nikt Ci tego nie zabrania. Jednak żeby mieć wszystko po angielsku trzeba zacząć od nowa wszystko zbierać, a to się wiąże z kosztami. Bardzo lubię tą grę, ale nie będę wydawał pieniędzy żeby kupić drugi raz to samo. Chciałbym mieć też taki luksus żeby pozwolić sobie na zbieranie wszystkiego od początku. Też wolałbym mieć wszystko w jednym języku, ale jak się niema co się lubi to się lubi co się ma :wink:

Dlatego Ci, ktorym to przeszkadza i ich stac (oczywiscie bez obrazy dla nikgo, ale to niestety problem w naszej rzeczywistosci) to sprzedaja, reszta moze tylko na tym skorzystac kupujac gre ponizej wartosci, nieraz w nienaruszonym stanie. Mi na szczescie sie udalo odzyskac jakies 2/3 kosztow, a czesc wymienic na uzywane gry w porownywalnej cenie, wiec jakos strasznie nie narzekam. Dla niezdecydowanych powiem, ze wiele czasu na znaleznienie kupcow mi nie zeszlo. Zostal mi core set, ktory jakos nie chce zejsc i chyba z tym zrobie wyjatek, aby uzupelnic "jedynki" i "dwojki" polskimi kartami - tyle przezyje.
 
     
ragathol
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

Jak ktoś jest zainteresowany core setem niech pisze do mnie, wszystko w koszulkach :lol:
 
     
Gildiril
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Posiadam Zestaw Podstawowy, Khazad-Dum, Hobbit: Górą i Dołem, cały cykl Cienie Mrocznej Puszczy i dwa pierwsze dodatki Dwarrowdelf. Jeśli ktoś się pozbywa innych dodatków (niezniszczone najlepiej z pudełkami) to chętnie odkupię. Czekam na prywatne wiadomości ;) . Pozdrawiam
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Z Władcy Pierścieni LCG PL pozostały mi jeszcze Cienie Mrocznej Puszczy.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem całego cyklu zapraszam do zapoznania się z ofertą na forum gry-planszowe.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Szanowni Gracze,

Uprzejmie prosimy o nie zamieszczanie w tematach nie związanych z dyskusją postów dotyczących sprzedaży, w związku z trwającymi porządkami na forum posty takowe będą zwyczajnie usuwane.
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

http://galakta.pl/druzyna-nigdy-sie-nie-poddaje/

Fajna informacja, szkoda, że tak późno dla osób bawiących się w wersję polską. Jakby nie patrzeć wielu graczy od razu po skasowaniu linii wysprzedało kolekcję. Ciekawe również ile osób się zdecyduje na to.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14