galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej GoTa w Hexie
Autor Wiadomość
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Lis, 2014   

Ja tym razem nie przepuszczę :) Powinienem się załapać, a pójdę tak czy inaczej :) Nie ma losów, które mnie nigdy nie lubiły, więc będziemy walczyć :D
 
     
karol399
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

zjaaazd mam i kolosa pod tego 30tego xd szkoda z checia wpadlbym do najladniejszego miasta w kraju :D
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

ja chciałem przyjechać, ale zgodnie z grafikiem jestem w pracy:/ A prosiłem organizatora aby wcześniej dał mi cynk kiedy jest turniej abym mógł sobie w pracy pozmieniać grafik :cry:
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

BEDE :D
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

A ja poczekam chyba, aż Wrocławski oddział się otworzy. :smile:
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

A po Wrocławskim otworzą się też na pewno i inne, także Hexić będzie można wszędzie :)
 
     
merkan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

Oj jak bym chciał się wybrać. Ale niestety 30-tego jestem poza Krakowem :(
Buuuu :cry:
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lis, 2014   

Mnie jednak nie będzie. Więc życzę powodzenia forumowiczom ;)
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Lis, 2014   

czyli z forum ja i jazmatos?
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Lis, 2014   

No ja na pewno będę, co prawda mam imprezę w sobotę i nie wiem w jakim będę stanie w niedzielę, ale nastawię 4 budziki i na pewno się pojawię z zamiarem powalczenia o dostanie się do finału :P A jak będzie to się zobaczy, trochę dobrych graczy będzie bo kilku znajomych jest zapisanych, ale jak się nie wylosuje Lannistera i trafi na Greya, który od początku będzie cisnął to szanse są zawsze :D
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

Jazmatos napisał/a:
No ja na pewno będę, co prawda mam imprezę w sobotę i nie wiem w jakim będę stanie w niedzielę, ale nastawię 4 budziki i na pewno się pojawię z zamiarem powalczenia o dostanie się do finału :P A jak będzie to się zobaczy, trochę dobrych graczy będzie bo kilku znajomych jest zapisanych, ale jak się nie wylosuje Lannistera i trafi na Greya, który od początku będzie cisnął to szanse są zawsze :D


a będzie gruby z ufokiem? jak trafie na nich obu zgłoszę to od razu do organizatorów :)
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

Ale Ty masz przeżycia :) Raz z nimi grałeś i już takie negatywne nastawienie :P Przecież tutaj się gra na punkty i nie zdziwiłbym się jakby czasem znajomy znajomemu pomógł np dostać się do finału jakby sam już szans nie miał np. A w takim gronie siłą rzeczy trudno żeby trafić na stolik, w którym nikogo nie znasz :D
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

Jazmatos napisał/a:
Ale Ty masz przeżycia :) Raz z nimi grałeś i już takie negatywne nastawienie :P Przecież tutaj się gra na punkty i nie zdziwiłbym się jakby czasem znajomy znajomemu pomógł np dostać się do finału jakby sam już szans nie miał np. A w takim gronie siłą rzeczy trudno żeby trafić na stolik, w którym nikogo nie znasz :D

mowie bede z nimi oboma przy jednym stoliku zgłosze to natychmiast:D chujowych masz znajomych i tyle :)
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

Jakie to szczęście w takim razie, że Ty do nich nie należysz :P Ja w GoTa gram ze sporą ilością osób, to że wystąpi sytuacja, że ktoś kogoś nie polubi to już mi szczerze powiedziawszy zwisa :D A co do zgłaszania to sobie zgłaszaj :P Nie wiem co Ci to da, ale życzę powodzenia, bo niby jak coś takiego będziesz uzasadniał? Tym, że kiedyś z nimi grałeś i jeden pomógł drugiemu? :D Trochę to dziecinne :P Ja mógłbym wówczas powiedzieć, że grałem z Tobą i podpatrywałeś wydarzenia oraz podkradałeś żw, więc nie możesz grać :D
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

Gog napisał/a:
Jazmatos napisał/a:
Ale Ty masz przeżycia :) Raz z nimi grałeś i już takie negatywne nastawienie :P Przecież tutaj się gra na punkty i nie zdziwiłbym się jakby czasem znajomy znajomemu pomógł np dostać się do finału jakby sam już szans nie miał np. A w takim gronie siłą rzeczy trudno żeby trafić na stolik, w którym nikogo nie znasz :D

mowie bede z nimi oboma przy jednym stoliku zgłosze to natychmiast:D chujowych masz znajomych i tyle :)


lepiej nie idź na turniej jak takie zachowanie Ci przeszkadza ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13