galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej GoTa w Hexie
Autor Wiadomość
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

Jazmatos napisał/a:
Jakie to szczęście w takim razie, że Ty do nich nie należysz :P Ja w GoTa gram ze sporą ilością osób, to że wystąpi sytuacja, że ktoś kogoś nie polubi to już mi szczerze powiedziawszy zwisa :D A co do zgłaszania to sobie zgłaszaj :P Nie wiem co Ci to da, ale życzę powodzenia, bo niby jak coś takiego będziesz uzasadniał? Tym, że kiedyś z nimi grałeś i jeden pomógł drugiemu? :D Trochę to dziecinne :P Ja mógłbym wówczas powiedzieć, że grałem z Tobą i podpatrywałeś wydarzenia oraz podkradałeś żw, więc nie możesz grać :D


tylko taka sytuacja nie miała miejsca, więc byś skłamał :) a podglądałem bo była ostatnia tura, wiec nie przeżywaj ?:D
@Sardo tylko, ze oni w żywe oczy sie podkładali :D najwyżej wywale planszę i wyjde :D nigdy tego nie robiłem, więc będzie ekscytacja :D
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

Gog napisał/a:
@Sardo tylko, ze oni w żywe oczy sie podkładali :D

No na pierwszym turnieju w finale padł tekst w ostatniej turze:
-oddasz mi ten zamek?
-no spoko, bo i tak nie wygram

Gog napisał/a:
najwyżej wywale planszę i wyjde :D nigdy tego nie robiłem, więc będzie ekscytacja :D

To by było epickie :D
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

Skłamał? :P A jak mi to udowodnisz? Będzie słowo przeciw słowu, tak samo jak w Twoich oskarżeniach :D No chyba, że masz jakieś lepsze chody u właściciela Hexa :)

https://www.youtube.com/watch?v=1u8HQNG9k2s polecam końcówkę, jak chcesz możesz się tak zachować, ale nie wiem czy Cię więcej do Hexa wpuszczą :D
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

Jazmatos napisał/a:
Skłamał? :P A jak mi to udowodnisz? Będzie słowo przeciw słowu, tak samo jak w Twoich oskarżeniach :D No chyba, że masz jakieś lepsze chody u właściciela Hexa :)

https://www.youtube.com/watch?v=1u8HQNG9k2s polecam końcówkę, jak chcesz możesz się tak zachować, ale nie wiem czy Cię więcej do Hexa wpuszczą :D
akurat nie licząc planszy to tak zachowywał się Twój gruby niedorozwinięty kolega, który prawie dostał ataku serca i padaczki i chciał Cie udusić, ale luzik to ja spinam :) i nie wiem czemu go bronisz skoro ewidentnie on ma raka mózgu zaawansowanego max:D
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

Bo chyba Tobie wówczas zrobiono dziurę w mózgu skoro przeżywasz jedną grę z kilkuset, które pewno w życiu rozegrałeś, a podchodzisz do tego jakby przynajmniej wtedy zabito Ci matkę... Więcej luzu, każdy sobie gra jak chce i niekoniecznie to musi być tak ja Ty lubisz, też nie przepadam gdy ktoś z góry komuś pomaga, ale whatever mam trochę na to wyjebane, natomiast Ty to się tak pienisz widzę, że nie nastarczy mopa aby pościerać :D

A ciskanie po ludziach i obrażanie ich na pewno zjednuje Ci w życiu masy znajomych, ale to już nie moja sprawa. Wiem, że taki masz styl, ale ja po ludziach nie jadę, tylko dlatego że zachowali się nie tak jakbym chciał. Nic dziwnego, że mało kto tu za Tobą przepada na forum :P

PS. Trochę już jest dyskusja nie na temat także może zakończmy na tym dyskusję, choć na pewno nie omieszkasz nie mieć ostatniego zdania w tej wymianie zdań.
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

Panowie w moich grach się nic nie dzieje i dziś jesteście dla mnie jedyną rozrywką na forum, więc wcale nie musicie kończyć tej dyskusji. :grin: :razz: :mrgreen:

PS: też wyobraziłem sobie Goga jako Francisa :mrgreen:
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

Leśnik napisał/a:
Panowie w moich grach się nic nie dzieje i dziś jesteście dla mnie jedyną rozrywką na forum, więc wcale nie musicie kończyć tej dyskusji. :grin: :razz: :mrgreen:

PS: też wyobraziłem sobie Goga jako Francisa :mrgreen:
tego z GTA? czy z House of Cards?:d czy tego z Fringe?:D Człowieku koleś dostał konwulsji, bo wg niego powiedziałem powiedziałes 5 razy, że masz 9 żetonów, a miałeś 8 wszyscy przyznali Ci rację, że mówiłeś o 8 żetonach, nawet jego przyjebany kolega, a koleś dostał ataku śliny i mówił, że zawsze oszukujesz, a Ty go bronisz WTF, człowieku ja Shutt i Daga do dzis mamy z niego mega bekę ;) i teksty typu ej a pamiętacie grubego od jazmatosa?:D
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

No lol :) Ja już nawet nie pamiętałem o co chodziło :P No fakt było coś takiego :P Może, po prostu chciał wygrać ot co. Od tamtego czasu sporo gier też rozegraliśmy i było ok. Tak czy inaczej nie usprawiedliwia to nazywania kogoś niedorozwojem i ogólnie ciskanie mięsa po ludziach. Nie bronię go. Po prostu jestem przeciwny Twojemu trochę prostackiemu zachowaniu. Bo przecież ani razu nie zaprzeczyłem, że jawnie współpracowali. Zobaczymy co będzie w niedzielę :D Ale nie licz, że nie będzie jakiś współprac itp. Bo tego się nie da wyeliminować.

PS. Jeśli taką pierdołę można tak długo rozpamiętywać i śmiać się z niej tyle czasu, to co wieje nudą i nic nowego się nie wydarzyło żeby przyćmić coś takiego? :D
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

Jazmatos napisał/a:
No lol :) Ja już nawet nie pamiętałem o co chodziło :P No fakt było coś takiego :P Może, po prostu chciał wygrać ot co. Od tamtego czasu sporo gier też rozegraliśmy i było ok. Tak czy inaczej nie usprawiedliwia to nazywania kogoś niedorozwojem i ogólnie ciskanie mięsa po ludziach. Nie bronię go. Po prostu jestem przeciwny Twojemu trochę prostackiemu zachowaniu. Bo przecież ani razu nie zaprzeczyłem, że jawnie współpracowali. Zobaczymy co będzie w niedzielę :D Ale nie licz, że nie będzie jakiś współprac itp. Bo tego się nie da wyeliminować.

PS. Jeśli taką pierdołę można tak długo rozpamiętywać i śmiać się z niej tyle czasu, to co wieje nudą i nic nowego się nie wydarzyło żeby przyćmić coś takiego? :D


ale akurat, że sobie pomagali to pryszcz:d bardziej chodzi i te pianę max:d Wybacz Jazmiu, ale rozegrałem z 1000 partii w różne planszówki i takiego czegoś(sam jestem nerwus) jak Boga kocham nie widziałem, nie wiedziałem w sumie czy mu przyjebać(też mi sie nie zdarzyło przy planszówce) czy kartke wzywać bo ma jakiś atak.
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   

Dobrze, że mamy Goga.
Dzięki niemu mogę się nieraz jawić jako w miarę spokojny :P
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   

Czemu nie ma relacji z turnieju? Czy Gog kogoś pobił? :grin:
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   

Lub gorzej? :wink:
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   

gorzej :d Shutt prawie dostał 100 ataków padaczki w finale, bo był 7dmy w eliminacjach :D za podpowiadanie rzekome w finale przez Shutta Jazma stracił 2 marsze działo się :d w wolnej chwili coś skrobnę :D
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Gru, 2014   

Trochę się działo, trochę zjebałem, trochę z roztargnienia z tym mieczem przegrałem dość ważną bitwę. Tak naprawdę to powinienem wygrać bo wylosowałem Greya, a Lannister lekko mówiąc był nieogarnięty i nie wiem co robił w finałach :) Tak naprawdę to finał był słaby. Ostatecznie skończyłem drugi, przez te błędy w 2 turze +zdjęcie marszy chyba w 6 turze za rzekome podpowiadanie przez Shutta :P Choć w karty to nie musiał zaglądać mi i tak głośno komentować rozgrywki bo siedział koło mnie i to mogło wyglądać podejrzanie mimo, iż nic mi nie ''podpowiadał''. Wygrała dziewczyna grająca Martellem, która dojechała Barę, który grał dziwnie od początku. Nie było w ogóle licytacji, raptem 2 mobilizacje. Z czego druga w ostatniej turze bez znaczenia także finał był dziwny. Brakło mi czasu, a dokładnie jednej tury na wygraną albo niepopełnienie błędów z Lannim, bo mogłem go zniszczyć totalnie w 3 turze, a zrobiłem to dopiero w 6. Co dało dużo czasu Martellowi na zdobycie 7 zamków.

W partiach eliminacyjnych było sporo trollingu, zwłaszcza w partii, w której grałem z Shuttem, bo chcieliśmy obydwaj skończyć z dobrym wynikiem co się ostatecznie udało. On wygrał Starkiem, ja skończyłem z 5 zamkami Greyem. W drugiej swojej grze wygrałem Martellem, dzięki pomocy Goga, choć bez niej też by była szansa na wygranie, ale mógłby mnie wyprzedzić Grey, choć chyba byłem wyżej na tronie, więc raczej bym zdążył tak to rozegrać aby skończyć I po tym jak pojechałem Barę.

Generalnie poziom zróżnicowany, masa mniej doświadczonych graczy, ale też sporo bardziej doświadczonych. Na każdym stoliku był ktoś kto ogarniał. Jak zwykle pogrom na Lannisterach. Był facet, który dwukrotnie ich wylosował i dwukrotnie został zniszczony.

Ja grałem 2 razy Greyjem niby marzenie, ale dwa razy grałem bez licytacji w grze i sporadycznych mobilkach, więc raczej średnio to wypadało, no ale bez losów była gra także bardziej przewidywalna.

Żałuję tylko, że zmęczenie w finale na samym początku +kac z dnia poprzedniego dały o sobie znać akurat jak wylosowałem tak korzystną pozycję do wygranej. No nic popełniłem błędy potem się ogarnąłem i ostatecznie skończyłem na dobrej pozycji.

Tyle ode mnie. A Goga i Shutta proszę żeby mi już tego Dagmera czy miecza (nieużytego) nie wypominali bo wiem, że zjebałem wtedy :)
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Gru, 2014   

jaki ród wygrał w finale?
ktoś z forum grał jeszcze w finale?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14