galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
www.x-wing.pl
Autor Wiadomość
Kosmiczny pirat
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Gru, 2014   

Może na stronie są takie teksty, a ja ich nie znalazłem ale brakuje mi serii artykułów dla początkujących z propozycjami eskadr. Fajne są wpisy ze szczegółowym opisem poszczególnych statków itp. Niemniej jednak są to dobre wpisy dla osób doświadczonych, które zapewne analizują każdą jednostkę pod kątem udziału w turniejach itp. Ja, jako przedstawiciel grania z dzieciakami z radością przyjąłbym serię wpisów z propozycjami gotowych eskadr. Załóżmy jeden wpis przedstawiający propozycję floty do 100 pkt dla Imperium, a następny wpis z propozycją floty dla Rebelii. Całość z niedługim komentarzem czego spodziewać się po takiej eskadrze z nastawieniem na różnorodność i wskazaniem pilotów, którzy będą rozpoznawalni dla niedoświadczonych miłośników SW ;) Wydaje mi się, że tego typu artykuły zachęciłyby większą liczbę "niedzielnych" graczy do spróbowania swoich sił, którzy z racji na liczne rodzinne obowiązki nie mają czasu i możliwości na śledzenie forum i analizowanie przydatności poszczególnych jednostek.
 
     
Off
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Sty, 2015   

aktualnie unikalismy takich artykulow, glowie ze wzgledu zachecania graczy do samodzielnego tworzenia eskadr na podstawie artykulow w ktorych opisujemy statki.
Ale oczywiscie wezmiemy pod uwage ta opinie i rozwazmy.
 
     
Kosmiczny pirat
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

No i w gruncie rzeczy z uwagi na czas, jaki gra jest już na rynku takie nastawienie jest ok. Mimo wszystko osobiście chętnie bym przeczytał serię artykułów z propozycjami eskadr według preferencji autora tekstu dla osób, które mają wyłącznie podstawkę i pierwszą falę dodatków. Następnie gdy mają podstawkę i I i II falę dodatków itd. Po prostu brakuje mi tekstów dla początkujących amatorów grających w domach bez nastawienia na turnieje ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13