galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Repainty i warsztaty wszelakie
Autor Wiadomość
Off
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

dobra pomijajac to wyzej, pracuje w sumie aktualnie nad kilkoma rzeczami, niedlugo cos sie pewnie ukaze.
Najgorszym wyzwaniem okazuje sie osiagniecie tego szaroniebieskiego odcienia na nowszych tie, musze sie wybrac do sklepu i pogapic sie na farbki xD
 
     
Pieczar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   


A też coś wrzuce - pierwszy repaint, pod natchnieniem Offa :)
 
     
Off
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

moze wygladac calkiem w porzadku gdyby zdjecie bylo ostre xd
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Czerwień, czerwień, jak już o tym, to ciekawe jak by wyglądała Lambda w kolorach gwardii imperialnej - może niekoniecznie, po prostu cała czerwona jak imperialny gwardzista, ale z użyciem tego koloru jako dominującego. Ni i może z jakimiś insygniami na skrzydłach (aż żal przy malowaniu nie wykorzystać tych prostych powierzchni)
 
     
Off
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

tez jak najbardziej kwestia do rozpatrzenia
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

mam nadzieje, ze jak juz bede mial swoje statki i zrepaintuje je Szeryf to tez bede sie mogl pochwalic
 
     
Off
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   

najpierw je miej XD
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Wrz, 2014   

Hej, dawno nie było nic w tym temacie, a mi ostatnio do głowy przyszła następująca myśl. Wkrótce ma się pojawić nowa fala, a wraz z nią Decimator. Tak myślałem, że ciekawie mógłby wyglądać Decimator ucharakteryzowany go na bumper car kapitana Oicunn’a. Chodzi o to żeby na jego dziobie wymalować smugi od wybuchu stratowanych statków, do tego dodać jakieś zarysowania, a może i wgniecenia. Jakby dodać jakiś element rebelianckiego myśliwca wbity w kadłub, to mogłoby to robić ciekawy efekt. Do tego obowiązkowo, trzeba by dodać rebelianta rozmazanego na powierzchni kadłuba (albo i na szybie kabiny, tak by prosiła się o uruchomienie wycieraczek :twisted: ) – taki rebeliant mógłby być w formie mokrej plamy, albo tylko śladów krwi układających się w ludzką sylwetkę. Można by też poszukać jakie małej figurki z innej gry bitewnej i przemalować ją w barwy pilota rebelii, a następnie przykleić ja do kadłuba (ewentualnie myślałem, czy futro wookiego nie mogłoby się przykleić do kawałka kadłuba). Dla hecy można by też wykorzystać motyw żółto czarnej-szachownicy z samochodowych crash testów.
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Wrz, 2014   

na miejscu kapitana Oicunn’a kazalbym stracic obsluge statku za pozostawienie okretu w takim stanie... :roll:
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Wrz, 2014   

hehe. Cóż na wojnie, po misji nie zawsze jest czas i panują warunki do polerowanie blach statków, grunt żeby były gotowe do strącania kolejnych wrogów :wink: .
 
     
Off
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Paź, 2014   

taki Deci bylby powaznym wyzwaniem, jakies dodatkowe elementy wymagalyby sporo dziubania, ogolnie pomysl calkiem ciekawy, jednak nic nie obiecuje ; d
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Paź, 2014   

jeśli pomysł jest do "pożyczenia" to może i ja coś pokombinuje;)
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Paź, 2014   

regrof napisał/a:
jeśli pomysł jest do "pożyczenia" to może i ja coś pokombinuje;)


Jeśli chodzi o mnie i moje pomysły, to proszę bardzo, nawet jak kilka osób zabierze się za to samo, to każdy może mieć własną interpretację, która może dać ciekawe efekty - które chętnie zobaczyłbym na żywo, na jakimś turnieju, a w ostateczności i na zdjęciu ;) .
 
     
Ryś
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Widzicie marzenia się spełniają, Patsy chciał czerwoną Lambdę i takowa się pojawiła, więc podajcie kolejne pomysły !
 
     
Off
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

prawda to! ale nad decimatorem na razie nie mysle.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13