galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WAVE V
Autor Wiadomość
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   WAVE V

http://fantasyflightgames...s.asp?eidn=4869

Widzicie ile kadłuba ma imperialny statek? :)
 
     
ataman
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

A widzisz ile ma zwrotności :lol:
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

Przeca kurna to jest potwór!!! :shock: I do tego do gry na 100 pkt. Matki chowajcie córki!!!
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

liczylem bardziej na jakies statki scumow typu Virago albo Kihraxz Fighter
 
     
ataman
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

Nie podoba mi się ta piąta fala :(

Statki strzelające z wieżyczek psują to, co ja najbardziej cenię w tej grze, czyli konieczność wymanewrowania przeciwnika, przewidywania jego ruchów itp. Do tej pory jedynym statkiem, który bez ograniczeń mógł strzelać 360 stopni na zasięgu 1-3 był Sokół Millenium (a dokładniej YT-1300). Grałem kiedyś partię w mini-turnieju na 60pkt Sokół vs Sokół - to była najnudniejsza i najdurniejsza partia w X-winga jaką dane mi było rozegrać. Równie dobrze moglibyśmy olać wybieranie manewrów i po prostu porzucać sobie kostkami, by zobaczyć kto kogo szybciej rozwalił. Teraz dojdą dwa kolejne duże statki z wieżyczką do takiej bezmyślnej rozgrywki. O ile YT-2400 wygląda dosyć ciekawie (bo ma słabszy atak, ale lepszą zwrotność i beczkę i tytuł Outrider wygląda na coś bardzo unikalnego), to ten Decimator jest prawie tym samym co Sokół, tyle że dla Imperium. Już sobie wyobrażam te "emocjonujące" pojedynki 2xSokół vs 2xDecimator. :(

Fajnie, że gra się rozwija i wychodzą nowe dodatki. Cieszę się też z nowych ulepszeń (jeśli dobrze widzę, to pojawią się nam dwie nowe modyfikacje, które będzie można dodać do dowolnych statków) i z nowych załogantów - w szczególności tych unikalnych imperialnych, bo w tej dziedzinie imperium było trochę w tyle.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

HLC 360! WTF?!
 
     
ataman
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

Ano, HLC 360 brzmi groźnie, ale tytuł Outrider jest na szczęście unikatowy i swoje 5 punktów kosztuje...
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

No i mając HLC 360 (brzmi jak osobny statek :P ) nie możesz atakować na zasięgu 1... coś za coś, na szczęście.
 
     
ataman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

Też prawda. Choć beczka pewnie potrafi uratować sytuację.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

No ten zasięg 1 nie będzie jakiś bolesny. No ale przynajmniej nie będzie można latać maksymalnie beztrosko. Ogólnie podoba mi się, jak to wymyślili. Z tytułem będzie power, ale YT-2400 nie zdetronizuje Falcona.
Decimator jakoś mnie nie jara na razie. Na setkę bym go nie wystawił, a w epickim formacie będzie dostawał srogie baty od korwety z pojedynczymi laserami.
 
     
vip3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2014   

Decimator świetnie wygląda

i chociażby dlatego go kupię :D

a wydaje mi się że gra nim też może być po prostu fajna :) (już widzę to malutkie myśliwce rebeli rozpaczliwie próbujące ucieć przed zderzeniami :D )

- czy wiadomo kiedy może być dostępny w PL?
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2014   

V fala dopiero co wypłynęła. Stawiałbym, że dotrze najwcześniej w listopadzie.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

No i dopłyneła w tym listopadzie :D
Eh dylemat mam i smutek czy wziac po 1 sztuce kazdego czy tez ktoregos na 2 sie skusic. Bo oba wygladaja zarówno pieknie jak i fajnie sie moga mi zarówno na 100 jak i wieksze ptk komponowac :D
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Ciężko powiedzieć. Mam wrażenie, że jednak na 100 punktów YT-2400 nie będzie tak lśnił, nadal Falcon wydaje się ciekawszy. Chodź kto to wie , ja tam się nie znam ;P Jednak kupię na razie 1 szt.

Co do "niszczyciela" to mam wrażenie, że będzie tak samo dobry jak Falcon - nie zdziwię się, jak taktyki na 2 szt. będą bardzo mocne. Jednak brak uników może tutaj się bardziej odbić, bo wszelakie Comba będą na niego wyjątkowo mocno działać ;P
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Ja tam biorę 2 Decymatory i 1 YT-2400 (ale tylko przez karty ulepszeń, które są w tym dodatku :evil: )

Co do uników na VT, to jak kto chce (a po starciach na Vasalu widać że to działa) po to jest z nim Ysanne Isard by je dostawać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14