galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Planowane wsparcie oraz ograniczenia dla wersji NIE-polskich
Autor Wiadomość
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Leci już druga połowa miesiąca. Kiedy możemy się spodziewać jakichś konkretów dotyczących strony oficjalnej i turniejów? albo choćby jakieś zapowiedzi po polsku wrzućcie, żebyśmy mogli obejrzeć karty pl.
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Jak postawienie stronki zostało przesunięte na sierpień to nie spodziewałbym się niczego od Galakty wcześniej niż za miesiąc.
 
     
Rodzyn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

you know nothing Virgon Snow.
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lip, 2014   

Czemu nie piszesz po Polsku? :mrgreen:
 
     
drumdaar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Virgo napisał/a:
Czemu nie piszesz po Polsku? :mrgreen:


Przeca ty tylko po angielsku tak naprawdę rozumiesz :P ;)
 
     
Rodzyn
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

@Drumdaar - :grin:

http://galakta.pl/przygotujcie-sie-do-podboju/
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Lip, 2014   

No i mamy ostateczny werdykt. Teraz pozostaje tylko kupić wersję PL jak się ukaże. Wersje PL x 3 ;)
 
     
Crolug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Po tłumaczeniach SW i Netrunnera, za które też ponoć byli odpowiedzialni specjaliści z branży, byłbym ostrożny Galakto z pisaniem, jak wiele staranności przyłożyliście do Conquesta.

Można to rozstrzygnąć w bardzo prosty sposób - pokażcie nam tutaj większy spojler, tak kilkanaście kart, zaraz rozstrzygniemy, czy tym razem Wam się udało.

Pytanie 1. Czy wersje polskie będą tańsze?

Pytanie 2. Skoro tak już sobie miło gaworzymy o Warhammerze 40k - kupiłem Relica po polsku, a jakże, aby Was dzielnie wspierać - rozumiem, że brak wersji polskiej Nemesisa oznacza, że moje wspieranie (i całkiem pokaźnej liczbie moich znajomych) nie do końca się udało?

A wszystkich utyskujących na stan sceny SWLCG we Wrocławiu zapraszam pod: http://www.forum.galakta....p=129690#129690
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Crolug napisał/a:
Pytanie 2. Skoro tak już sobie miło gaworzymy o Warhammerze 40k - kupiłem Relica po polsku, a jakże, aby Was dzielnie wspierać - rozumiem, że brak wersji polskiej Nemesisa oznacza, że moje wspieranie (i całkiem pokaźnej liczbie moich znajomych) nie do końca się udało?
Rozumiem, że nie sprawdziłeś najpierw, czy był jakikolwiek druk międzynarodowy tego dodatku :)

http://boardgamegeek.com/...8/relic-nemesis
(wystarczy przewinąć trochę w dół do sekcji Versions)
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Crolug napisał/a:

Pytanie 1. Czy wersje polskie będą tańsze?

Wersja polska JEST tańsza- już od jakiegoś czasu jest w przedsprzedaży- wystarczy zajrzeć np. na 3trolle. Choć to kilka zł. różnicy. Rebel ma równą stawkę.
 
     
Crolug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

sirafin napisał/a:
Rozumiem, że nie sprawdziłeś najpierw, czy był jakikolwiek druk międzynarodowy tego dodatku :)


Ależ to mnie zupełnie nie interesuje. Galakta jest wyłącznym dystrybutorem, niech się dogadują z FFG, naciskają, płaczą w rękaw, grożą palcem, strzelają focha. Mnie interesuje, że po nabyciu podstawki po polsku, chcę nabyć po polsku dodatek. Uwierz mi, pisałem już kilkukrotnie do FFG w różnych sprawach, odpowiedź była zawsze taka sama "please contact your local distributor". Możliwe, że w tym konkretnym przypadku odpowiedź byłaby taka, jaką Ty podałeś, sęk w tym, że dzwoniąc do Galakty nie sposób się niczego konkretnego dowiedzieć.

Mnie nie interesuje odpowiedź od Galakty, że nie ma innych wersji językowych, ale czy coś robią/zamierzają/nie zamierzają z wydaniem wersji po polsku.
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

Tak, wyraziłeś się bardzo jasno, wiem już, co cię interesuje i nie zamierzam wdawać się w dalszą dyskusję.

D.W. - 22 czerwca napisał/a:
Już na forum dawno temu potwierdziłem, że dodatek do Relica będzie w pierwszy terminie jaki będzie możliwy. To oznacza, że jak FFG będzie robiła druk międzynarodowy będzie i polska wersja.

Co więcej można dodać... Termin prawdopodobnie koniec tego roku. My byśmy chcieli aby ten dodatek już był.

Naprawdę nie wymagajcie aby o wszystkich planach pisał na forum wcześniej bo nie będzie żadnych przyjemności w publikowaniu oficjalnych zapowiedzi.
 
     
Crolug
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2014   

D.W. - 22 czerwca napisał/a:
Już na forum dawno temu potwierdziłem, że dodatek do Relica będzie w pierwszy terminie jaki będzie możliwy. To oznacza, że jak FFG będzie robiła druk międzynarodowy będzie i polska wersja.

Co więcej można dodać... Termin prawdopodobnie koniec tego roku. My byśmy chcieli aby ten dodatek już był.

Naprawdę nie wymagajcie aby o wszystkich planach pisał na forum wcześniej bo nie będzie żadnych przyjemności w publikowaniu oficjalnych zapowiedzi.


Woohoo, dzięki Sirafin. :) Zanotowałem też w mym notesie: "nie wydzwaniać do Galakty, szukać na ich forum".
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lip, 2014   

Dość ciekawy wątek na forum. Przeczytałem pierwszy post i dość ogólnie prześledziłem go od początku. Wyraźnie widać że Galakta już płaci za WP i ANRa.

D.W. napisał/a:
...od początku chcemy się odwdzięczyć tym, którzy razem z nami zawalczą aby było to możliwe. Zakup angielskiej wersji w tym nie pomoże. ...

Kupowałem wszystkie dodatki do WP w wersji PL i to też nie pomogło.

D.W. napisał/a:
Netrunner LCG jak i Star Wars LCG miało bardzo zły start. Duże opóźnienie, które nie zależało od nas ale my za to płacimy. ...


D.W. napisał/a:
... Star Wars LCG – Czy będą kolejne dodatki? Zwyczajnie nie ma w tej sprawie jeszcze decyzji. Po prostu nie chcę kłamać w żaden sposób. Nie będę ukrywał, że sprzedaż nie jest zbyt duża i biorąc pod uwagę jak zachowują się wszystkie LCG tzn jak spada sprzedaż kolejnych dodatków to nie jest dobrze. ...

Niestety dobry start nie pomoże na dłuższą metę tak samo jak dobry temat gry. Star Wars czy Władca Pierścieni to są bardzo dobre tematy które w jakimś stopniu są popularne i się sprzedają.
Problemem jest Polska kieszeń. Polaków stać na kupienie podstawki i kilku dodatków. Większości Polaków nie stać na regularne zakupy tego co wychodzi do LCGów.
 
     
Ash
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Skoro są duże szanse na sukces wersji PL (a jak nie Conquest to chyba już żadne LCG) chciałbym zobaczyć od Galakty zobowiązanie o wspieraniu wersji polskiej gry w całym cyklu wydawniczym. Brak tego typu zapewnienia to tchórzostwo i próba ugrania czegokolwiek pomimo poprzednich wpadek. Albo podstawka w PL i koniec albo wszystko w PL.

Halo! Galakta! Czas zrobić profesjonalną prognozę sprzedaży, podjąć męską decyzję i powiedzieć o tym graczom, bo wasza wiarygodność w środowisku graczy (i -z tego co wiem -sprzedawców też) leży i błaga o ratunek albo dobicie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14