galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X-Wing vs. Attack Wing
Autor Wiadomość
gabrys
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   X-Wing vs. Attack Wing

Czy ktoś z Was interesował się Star Trek Attack Wing wydanym przez Wizkids?
Generalnie z opisów dostępnych w sieci wynika, że gra wykorzystuje "flight path system" - ale poddany zmianom...
Nie wiem czy zmiany są kosmetyczne czy kluczowe - a interesuje mnie opcja "domowego" grania Star Trek Vs. Star Wars.... Jest to w ogóle możliwe?

Ktoś pomoże w tej kwestii?
 
     
Falcon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Nie widzę gry ST vs SW - w trekowej wersji gry są praktycznie same "capitale" - wielkości "naszych" mysliwców
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Przeniesione - panowie, zwracajcie uwagę na tytuły działów ;)
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

W Attack Wing nie grałem jednak z tego co widziałem w necie to wygląda to słabo w porównaniu z X-wingiem. Podejrzewam iż przyczyna leży w tym że system jest bardzo młody. X-wing od samego początku zakładał walki myśliwców. Pojawiające się nowe, coraz większe statki z całymi zestawami nowych zasad pokazują że gra się rozwija i pozwalają przewidzieć mniej więcej w jakim kierunku to wszystko zmierza (nie oszukujmy się, Star Destroyer to tylko kwestia czasu :) ). Ciężko mi to sobie wyobrazić w Attack Wing bo tam wielkie statki zostały zmniejszone do rozmiaru myśliwców.
Co ciekawe, słyszałem że powstaje gra wykorzystująca tą samą mechanikę co X-wing, tyle tylko że zamiast statków będą w niej smoki :) To dopiero może być ciekawe.
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Może niezupełnie związane z tematem (choć zamieszczone w podobnym temacie na forum FFG)

https://www.youtube.com/watch?v=v69RuwsGv_I - brak mi słów
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 13