galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Scum and villainy - Strona konfliktu
Autor Wiadomość
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

Dla żartu poleciałem dzisiaj 2x Y-wing + 2x Z-95 (Scum oczywiście) kontra 2x Tie + Phantom + Interceptor. Pomijając wszelkie rozpiski napiszę jedno - trafiłem 3 hity na całą grę... Także tak... mam katar, to pewnie przez to ;)
 
     
ytsunkai
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

dość elitarna lista jak na scumy (choć piszesz bez szczegółów) ....
... niemniej nawet najlepsza taktyka nie wytrzyma w przypadku ch.... rzutow :) ))
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

Właśnie chyba nie umiem tym latać, bo taktyki raczej w mojej flocie nie było. Spróbuję coś rozpisać z Firespray'em.
 
     
ytsunkai
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

na razie mam tylko Star Vipera (z dodatkami do interceptora raczej) i nie spodziewam się grania S&V, ale potencjalnie mają możliwości pomieszania w grze.
A jak nie to przynajmniej będzie bardziej kolorowo ...
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

O, to na pewno. Scumy już wygrywają turnieje, ku memu lekkiemu zaskoczeniu. :smile:
 
     
ljal
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

To moze warto zagrac boba i Kath scarlet z 2xrecon spec? Bedzie goraco ..
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

jaka rozpiski 2xIG88 polecacie na pierwszy raz ??:) W sobotę wreszcie sobie pogram nowościami ;)
taka bedzie ok ??:
Cytat:

IG88-B + Heavy Laser Cannon + Push The Limit + Advanced Sensors + Autothrusters + IG-2000;
IG88-C + Push The Limit + Advanced Sensors + Autothrusters + "Mangler" Cannon + IG-2000;
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

ljal napisał/a:
To moze warto zagrac boba i Kath scarlet z 2xrecon spec? Bedzie goraco ..

Coś czuję, że za jakiś czas będzie narzekanie, że Boba jest za słaby. :grin:
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

Za słaby??:d Chyba za mocny ;P Nowy Boba wydaje mi się najmocniejszą stroną szumowin ;P
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

Nowy Boba i Scarletka jak dla mnie wymiatają. Szalenie podoba mi się opcja Engine Upgrade, Droid K4 i PTL. Jutro będę testował w towarzystwie IG.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

Zdradzisz jaka rozpiska Boba , i jaka jutro IG ?
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

Ja chcę zagrać Scarletka lub Boba + jakiś IG ;] Na początek chcę wziąć Scarletkę.

Scarletka bankowo z Engine Upgrade, PTL, Droid K4 i tłumikami inercyjnymi.
IG-88D z sensorami, lone wolfem, hlc, autothrusterami i tłumikami.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

No ja wreszcie swoje rozpakowałem, zdziwiłem się jak małe są IG tak naprawdę. Jednak taki YT-1300 przy nich jest ogromny ;P Z w-giej strony Star Viper jest większy niż się spodziewał, i rozumiem dlaczego jest droższy ;) Jednak IG moim zdaniem nie powinien kosztować tyle samo co YT, Lambada czy FireS, jest od nich jednak wyraźnie mniejszy, tak na oko z 2x mniejszy pod względem ilości plastiku ;P

Sam będę latał 2xIG na pewno , zobaczymy jak się tym lata ;P
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Mar, 2015   

Mnie poraziła różnica w rozmiarze między IG i Deckiem. Z tymi dwiema wypustkami na przedzie IG wygląda trochę jak jakaś larwa Decimatora :D



Myślę, że ilość plastiku wykorzystana do zrobienia modelu ma niewielki wpływ na cenę. Z resztą na takiego StarVipera nie poszło go dużo więcej niż na B-Winga. Starviper po prostu zajmuje więcej miejsca i musieli wsadzić go do większego blistera, co podniosło koszt transportu.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Mar, 2015   

Tak ale sam model jest bardziej skomplikowany (Viper vs. B-Wing), wiec tutaj mogę zrozumieć róznice w cenie ;)

IG jednak jest naprawdę mały, spokojnie by wszedł do tego samego blistera co StarViper ;) Według mnie to tak troszkę na siłe zrobione, bo musieli dać większy state do Scumsów, no to padło na niego ;P Zaleta taka, że chociaż IG nie wypada z podstawki (bo wszystkie VT-49 z jakimi miałem odczynienia nie trzymały się jak się je podnosiło...:/. a 4 szt. miałem w mych rękach... troszkę słabo, pewnie za ciężkie są ;P) .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13