galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mountains of Madness
Autor Wiadomość
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Cze, 2015   

Ale zostanie wydane na wakacje ;)
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Lip, 2015   

wczoraj zakupilem swoja wersje MoMa :D
rubin i dwa czary zostaly poprawione i dodane.
poprawiony Cain caly czas nieobecny.

ja jestem super podekscytowany i juz nie moge sie doczekac jak Itaqua nas zmiecie :D

inna sprawa, ze razem z tym dodatkiem przydadza sie card holdery domowej roboty. tyle tam tego jest, ze karty mam w jednym pudle a plansze, znaczniki i instrukcje w drugim :D
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lip, 2015   

Dokładnie - mrowie kart... jeszcze dwa / trzy dodatki i będzie jak z A.H. :-)
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Lip, 2015   

Tylko w przypadku Eldritcha zapowiada się na to ze każdy duży dodatek będzie oddzielną gra i nie będziemy ich łączyć wiec stos kart będzie ograniczony.

Mam tylko nadzieje że z nowymi dodatkami będą nowi przedwieczni/przygody które umożliwią dostawienie gór szaleństwa, oraz że w przyszłości będzie jeden przedwieczny/przygoda przy którym będziemy używać wszystkie duże dodatki ;] (wersja hard mode dla weteranów)
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Lip, 2015   

myceK - Co msz na myśli pisząc - "każdy duży dodatek będzie oddzielną grą"?
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lip, 2015   

Że Eldritch to gra, w której nie łączymy modułów, tylko korzystamy z jednego modułu na raz. Dodatkowa plansza to komponent powiązany z konkretnym scenariuszem/Przedwiecznym, wybieramy jedną i gramy w określonej tematyce. Nie dokładamy kilku plansz i nie mieszamy wszystkiego w jednym kociołku, jak w Arkham.
 
     
bellatrix850
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Sie, 2015   

Witam. W nowym rozszerzeniu Góry szaleństwa na kartach wskazówkowych nr 10, 13 i 16 dla przedwiecznego Powrót starszych istot przy opcji miasto nie ma możliwości zdobycia tej wskazówki, są tylko inne benefity. Czy ktoś może sprawdzić jak to jest w angielskiej wersji i czy to nie jest błąd?
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

http://www.filmweb.pl/fil...ess-2017-462753

Ktoś słyszał jakieś nowe plotki ? wygląda jakby znowu mieli się przymierzać.

Z Guillermo del Toro i wytwórnia WB w końcu powstanie epicki film na podstawie powieści Lovecraft'a i myślę że przełoży się to na ekranizacje innych powieści w przyszłości.
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

Te plotki krążą już tyle czasu, że przestałem zwracać na nie uwagę. Podchodzą do kręcenia jak pies do jeża. Póki nie podadzą konkretnej daty premiery, nie zamierzam zawracać sobie głowy kolejnymi spekulacjami, domysłami i pogłoskami "że coś tam podobno ma powstać", ileż można :P
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

No właśnie miałem podobnie ale ostatnio wyczytałem że wytwórnia przełożył premierę ze względu że w ty samym czasie wychodził „Prometeusz” i nie chcieli bliźniaczych filmów wypuszczać.

Teraz pojawiła się nowa data może jednak tym razem ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13