galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Turnieje
Autor Wiadomość
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sie, 2014   Turnieje

Witam,
mam pytanie do Galakty, czy istniałaby możliwość wpisania do regulaminu wspierania turniejów, zapisu że turniej rankingowy mógłby odbyć się już przy 4 graczach. Chodzi o to, że o ile w większych miastach może to wydawać się błahym problemem, o tyle w mniejszych miejscowościach, skompletowanie na początek 6 osób może stanowić problem.
 
     
Krionah
[Usunięty]

Wysłany: Pią 05 Wrz, 2014   

+1
 
     
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Wrz, 2014   

... jeszcze przemyślałem sprawę i można by wprowadzić zasadę, wyrównującą szanse dla małych miast. Polegała by ona na zapisie, że w miastach do 100 tyś mieszkańców do zorganizowania turnieju musi być 4 graczy - powyżej 100 tyś 6. Myślę że dla przyszłych graczy z miast typu Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk nie będzie to problemu. Chodzi o to, żeby w mniejszych miejscowościach też była możliwość organizowania turniejów i rozwoju sceny ... oczywiście można by wprowadzić zapis, że w takim mieście poniżej 100 tyś mieszkańców turniej nie może być zgłoszony częściej niż raz na dwa tygodnie. B zapewne pojawi się ktoś kto ma ambicje rankingowe...
Czy moge prosić Galaktę o ustosunkowanie się do mojej propozycji ?
 
     
mari vel BAM
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Wrz, 2014   

Uważam, że to bardzo zły pomysł. Robienie 4-kowych turniejów okropnie wypaczy wyniki rankingowe. Mówię to jako gracz, który od dekady rankingowo gra w różne rzeczy, a przez większość czasu w małym właśnie mieście.
 
     
Tobiaco
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Wrz, 2014   

Ja jestem za, przy czym należałoby tylko ograniczyć liczbę turniejów na dwa lub jeden na miesiąc.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13