galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestawy popleczników
Autor Wiadomość
Crowmaster
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lis, 2014   

w pewnym bardzo popularnym sklepie w gdansku sa jeszcze dostepne ;)
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014   

3trolle maja jeszcze, zdaje sie.
 
     
mord
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014   

A wiadomo coś może o polskich kartach do heroes and monsters collection?
 
     
Maciek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Lis, 2014   

nie wiadmo ale ponoc nowe rzeczy w druku na zadanie maja sie pojawiac srednio co kwartal wiec moze w grudniu bedzie jakies info ;)
 
     
JanMarian
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Dzięki wszystkim za radę, akurat z Gdańska jestem więc kupiłem w tym bardzo popularnym sklepie :) Poza tym mają jeszcze w ofercie pierwszy coopowy dodatek - ale na niego muszę już poczekać około miesiąca...

Najgorsze jest to, że dodatków do Descenta wychodzi znacznie więcej niż czasu i pieniędzy się ma, żeby to wszystko kupić i ograć :) Jak na razie ciągle mam mocne postanowienie kolekcjonowania czego się da (może oprócz wszystkich zestawów popleczników), ale wciąż te nowe zapowiedzi... Mam nadzieję że Descent ostatecznie nie zrazi mnie do siebie tak jak MTG swego czasu - co za dużo to niezdrowo :)
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015   

Czy w DnŻ popleczników sa także tokeny?
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015   

Tokeny masz w pudelku z poplecznikiem. W dnż są tylko karty z zestawu i ewentualnie karta będzie też karta bohatera(serena/raythen)
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

Czy jakość kart w DnŻ jest taka sama jak tych z talii popleczników. Najlepiej bardzo bym prosił o jakaś fotkę tych kart.
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

Czy jakość kart w DnŻ jest taka sama jak tych z talii popleczników. Najlepiej bardzo bym prosił o jakaś fotkę tych kart.
 
     
Maciek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

Jakość jest gorsza, jak w każdym PoDzie ale w koszulkach i tak nie widać różnicy
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Buczek79 napisał/a:
Czy jakość kart w DnŻ jest taka sama jak tych z talii popleczników. Najlepiej bardzo bym prosił o jakaś fotkę tych kart.


Ja same figurki z podstawki zastąpiłem tak jak w tym temacie: http://www.forum.galakta....p?p=94003#94003 . Wydanie kasy na to wszystko z lekka by uszczupliło mi mój portfel, a też się zgodzę, żę granie żetonami to jakaś pomyłka.

Co do Zestawu i kart popleczników, to proszę oto fotka. Zestaw (tłumaczeń) jest ciut gorszy niż ta jakość z podstawki, ale nie jest jakaś duża różnica (fakt, brak tutaj takich fakturowanych kart).

1/ Zestaw oryginalny:



2/ Karty PL:

 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

:) super a nie masz czasami zestawu poplecznika od Zachareta? bo to fajna talia:)
BTW jesli graliście w Cienie nerekhall to jak uwazacie jaka talia poplecznika bedzie najlepsza do gnębienia:)
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

Nie, nie mam. Nie wiem czy jest sens mieć karty do wszystkich (figurki warto), ponieważ z zasad wynika, że i tak przez całą jedną kampanię możesz użyć tylko jedną talię, a ponadto nasz porucznik nie powinien się w niej znajdować. Poza tym akurat karta na użycie Porucznika zazwyczaj jest najdroższą kartą, więc trzeba sporo wydać żetonów wpierw by ją włączyć do swoich kart na stole, a potem jeszcze użyć w grze. Wg. mnie wystarczą 2-3 talie (z których i tak używasz jednej) maks i to popleczników nie z podstawki, a z dodatków. Ja mam 2 z trollowego i kruczego dodatku.
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lip, 2015   

Ja mam all popleczników z podstawki i all z Cieni nerekhall plus Raythen i Serena. Wiesz ja mam tyle tokenów za zabicie ze na prawdę moge sie zaopatrzyc w kilka mocnych kart.
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Do uzytkownika MAROFLO
Niestety nie moge do Ciebie wysłać wiadomości bo masz zablokowane. Są karty które wyczerpujesz raz na turę i są takie które sie wyczerpuje raz w spotkaniu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13