galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość Włądcy Pierścieni LCG 6 miesięcy później...
Autor Wiadomość
Marcussz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Paź, 2014   

psborsuk napisał/a:
Marcussz, przecież ostatnia informacja o nowej edycji DnŻ podana była 17 września, a w niej napisano, że realizacja nastąpi w grudniu. To daje 3 miesiące na zebranie funduszy :wink:

Tak tylko aktualnie w sklepie Galakty jest to produkt niedostępny. Nie wiem jak jest z płatnościami przy zamówieniach, czy mozna je dokonać w jakimś późniejszym terminie jeżeli nie to trzeba mieć od razu całą sumę i to tez przez jakiś nie długi czas. Oczywiście są jeszcze inne sklepy które pewnie zamawiają kilka i maja w swojej ofercie przez dłuższy czas, ale u Galakty brak możliwości kupna.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Paź, 2014   

Hmm, może i racja. Nie wiem, jak jest w sklepie Galakty, bo osobiście kupuję u lokalnego sprzedawcy. Nie mam problemu z płatnościami, po prostu piszę do Niego na gadzie, że zamawiam konkretne zestawy, i gdy się pojawią w sklepie, mam informację zwrotną, że już są odłożone i czekają.
 
     
7koliberek9
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Paź, 2014   

Mam wszystkie dodatki i na pewno kupię wszystko co po polsku wyjdzie. Jeśli nie uda się z dużymi dodatkami to kupię je po angielsku ale w dalszym ciągu bardzo będę liczyć na małe dodatki w DnŻ.

Ogólnie byłoby super gdyby udało się wydać wszystkie dodatki, cały czas wierzę, że jest to możliwe :smile:
 
     
tommifon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Paź, 2014   

Jeszcze chciałbym tylko zapytać Wydawnictwo, jak wygląda porównanie sprzedaży dużych dodatków Spadkobierców Numenoru i Głosu Isengardu?

Po sobie wiem, że ociągałem się z zakupem tego rozszerzenia ze względu na niepewną przyszłość polskiej wersji trzeciego cyklu... Jak Państwo daliście odpowiedź na facebooku innemu użytkownikowi, że polskie wydanie jest praktycznie pewne to tego samego dnia kupiłem swój egzemplarz :grin: Może tu jest pies pogrzebany? Gdy pojawi się ogólnodostępna informacja o cyklu Twórca Pierścienia, sprzedaż może dobije do poziomu poprzedniego dużego dodatku?

Pamiętam, że Państwo jako główny problem wskazywaliście wydawanie małych dodatków. Sprzedaż była żenująco niska, ale duże dodatki sprzedawały się znacznie lepiej. Udało się zmienić tryb wydawania małych rozszerzeń na DnŻ i może moglibyśmy wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie, aby czwarty cykl pojawił się po polsku? Tutaj chodzi raptem o jeden duży dodatek, biorąc pod uwagę Sage to mamy 2 duże rozszerzenia przypadające na przyszły rok.

Chodzi mi o to, że udało się Państwu pokonać największą bolączkę polskiej edycji WP, wykonaliście Państwo kawał dobrej roboty i tak niewiele brakuje do pełnego sukcesu...
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Mam pytanie odnośnie tej sytuacji:
Czy lepiej wesprzeć WP kupując Drogę czy Głos? (Obu w tym roku nie kupie).
 
     
2NoRmall
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

maclis napisał/a:
Mam pytanie odnośnie tej sytuacji:
Czy lepiej wesprzeć WP kupując Drogę czy Głos? (Obu w tym roku nie kupie).


Jezeli kupisz droge wesprzesz sage by wychodzily nowe czesci a gdy glos to nowy dodatek : The Lost Realm do ktorego bedzie przyklejony nowy cykl
 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   

Super, że istnieje szansa na The Lost Realm. Kupuję przedpremierowo, albo w dniu premiery wszystko co Galakta wydaje po polsku do WP - dodatki duże. małe, DnŻ. To jest po prostu zbyt dobre, żeby odpuścić ;)
 
     
motti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

Staram się dorzucać swoją cegiełkę co miesiąc - dwa, kupując dodatki chronologicznie. Chyba będę musiał zmienić plany, tylko też się zastanawiam - Droga czy Głos, bo wolałbym nie wybierać czy wspomóc Sagę czy nowy cykl, tylko całego WP :smile:
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Paź, 2014   

maclis napisał/a:
Mam pytanie odnośnie tej sytuacji:
Czy lepiej wesprzeć WP kupując Drogę czy Głos? (Obu w tym roku nie kupie).

Optowałbym za Drogą. Głos może pomóc, ale nie musi, natomiast Droga na pewno waży na przyszłość kolejną częścią Sagi.

Ja mam wszystko w PL - czasami x2, a Chrześniak też prawie wszystko PL, więc kupuję wszystkie duże dodatki podwójnie :) I staram się kupować tuż po premierze.
 
     
Marcussz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Kolejny głos sprzedany/kupiony, w zależności od punktu widzenia :mrgreen:
 
     
tommifon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Marcussz napisał/a:
Kolejny głos sprzedany/kupiony, w zależności od punktu widzenia :mrgreen:


Dzięki Marcussz, każdy taki zakup to sygnał dla wydawnictwa, że ciągle mamy nadzieję na kontynuację serii :wink:

Może ktoś pisał do Galakty? Od dłuższego czasu nie dają znaku życia i w sumie nic nowego się nie dowiedzieliśmy poza informacją sprzed 2 tygodni
 
     
Marcussz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

A odnośnie "Głosu", mam mały problem, chyba. Właśnie karty idą do koszulek, ale czy ktoś może mi powiedzieć czy też tak ma że karty nr. 24 i 25 z tego dodatku mają tyły z pierścieniem zamiast z okiem. Bo powiem że teraz lekko zgłupiałem :shock:
 
     
tommifon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Też niedawno miałem taki problem, z tego co pamiętam wszystko jest wytłumaczone w instrukcji :wink:
 
     
Ravin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Paź, 2014   

"Głos" i "Droga" już zakupione, tuż po ukazaniu się na rynku. Robię tak ze wszystkim, co zostaje wydane w języku polskim. (... może poza koszmarnymi taliami)
Oczywiście deklaruję chęć zakupu następnych polskich dodatków, tak dużych, jak i małych.
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 30 Paź, 2014   

Proszę o cierpliwość. Nie jesteśmy wstanie informować i naszych planach czy też pomysłach dopóki nie zostaną one zaakceptowane przez FFG i właścicieli licencji.

Niestety w naszym przypadku to nie my ostatecznie decydujemy o akceptacji pewnych pomysłów. Proces uzyskania zgody na cokolwiek w zależności jak bardzo to odbiega od standardu trwa bardzo długo.

Pisałem o tym wielokrotnie w różnych tematach. Rozumiem zainteresowanie graczy i naprawdę nam jest głupio czasami odpisywać na maile bardzo ogólnikowo czy tutaj podawać odpowiedzi wymijające. Ale nie mamy wyjścia dokąd coś nie zostanie ostatecznie potwierdzone.

Władca Pierścieni jest grą o której naprawdę pamiętamy i robimy wszystko aby praktycznie była możliwość kontynuacji grania w Polską wersję gry odkąd pojawiła się możliwość wydawania dodatków DNZ. Będę miał jakieś wiadomości do przekazania na pewno je przekażemy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13