galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drużyna w komplecie kontynuuje wyprawę
Autor Wiadomość
Reventador
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Lis, 2014   

Bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy.

Właśnie nabyłem Głos Isengardu, świetnie że niebawem pojawią się małe dodatki z cyklu. Wprawdzie sporo mi jeszcze zostało do nadrobienia (doszedłem dopiero do połowy Dwarrowdelf), ale nie ma wyjścia, trzeba się starać aby drużyna pozostała w komplecie... :)
 
     
wektoor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Lis, 2014   

Bardzo dobra informacja. Po obejrzeniu spoilera piątego dodatku (Celebrimbor's Secret) nie mogę się doczekać Galadrieli :)
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Lis, 2014   

świetna sprawa! już czekam na te niespodziewane prezenciki :)
 
     
Sauzi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Lis, 2014   

Super informacja! Nie mogę się doczekać na te wszystkie nowości. :grin:
 
     
aramir
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Lis, 2014   

Świetnie. Oby tak dalej. Tak wiec trzeba teraz nabyć głos Isengardu
 
     
kuba22
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Lis, 2014   

Dzięki wielkie Galakto !!!
 
     
Sauzi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

Od dziś można składać zamówienia na dwa pierwsze dodatki z najnowszego cyklu. Już swoje zamówiłem a wy? :wink:
 
     
tomtom
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Lis, 2014   

A my właśnie klikamy zamówienie piątego dodatku.
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Lis, 2014   

Ja już zamówiłem oba dodatki w Rebelu. Szkoda że dostaniemy je dopiero na przełomie stycznia/lutego, ale na pocieszenie w grudniu powinny przyjść 3 ostatnie Koszmarne Talie z Cyklu Mrocznej Puszczy ;)
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

2 pierwsze z "Ringmakera" DnŻ zakupione!
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

Też już jestem na bieżąco, kupiłem Głos i Drogę, i 3 najnowsze koszmarne talie. Dwie pierwsze części Ring makera również zamówione :mrgreen:
 
     
hsiale
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Sty, 2015   

Czy wiadomo już, co nowego pojawi się w lutowej fali DnŻ? Domyślam się że dwa (a może więcej) dodatki Twórcy Pierścienia, czy będą też dwa najnowsze, wplecione w Sagę scenariusze (nie wiem czy zaczynać wersję 6-scenariuszową, czy poczekać i zagrać od razu 8) ?
 
     
esiu1986
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Mar, 2015   Co dalej z drukiem na żadanie? Cykl Twórca Pierścienia.

Witam,
od dłuższego czasu czekam na pojawienie się w sprzedaży kolejnych dodatków z cyklu Twórca Pierścienia. Dotychczas pojawiły się tylko dwa pierwsze: "Dunlandzka pułapka" i "Trzy próby". Zastanawia mnie fakt, dlaczego nie pojawiają się kolejne zapowiedzi. Przecież niedługo pojawi się Zaginione Królestwo i po nim kolejne małe dodatki (z opóżnieniem).

Słyszał ktoś może o terminach kolejnych dodatków z druku na żadanie?
 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Mar, 2015   

Przecież ledwo co pare dni temu ogłosili przedsprzedaż kolejnych dwóch zestawów przygodowych. Polecam zajrzeć na główną stronę Galakty.
 
     
Samanar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Kwi, 2015   Re: Drużyna w komplecie kontynuuje wyprawę

D.W. napisał/a:
Aby wszystkich fanów nie trzymać w niepewności napiszę jakie podjęliśmy decyzje.

1. Na dniach rozpoczniemy zapisy na dodatki z Cyklu The Ring-maker w ramach DNZ. Nie chcemy Was zmuszać od razu do dużych zakupów dlatego będziemy je cyklicznie wydawać powiedzmy - co miesiąc jeden. Myślę, że pierwszy dodatek z tego cyklu ma szansę się pojawić tuz przed świętami lub zaraz po nowym roku.
2. Dodatek Saga - The Treason of Saruman zostanie wydany równocześnie z wersją angielską.
3. Dodatek The Lost Realm otwierający nowy cykl zostanie wydany równocześnie z wersją angielską, ale być może premierę, trochę przesuniemy aby dać trochę więcej czasu graczom. Musimy wydać ten dodatek jeśli nie chcemy zamknąć sprawy małych dodatków.
4. Zostaną wydane dodatki małe nowego cyklu w ramach DNZ.


Co będzie dalej naprawdę zależy od Was. Dajemy praktycznie kolejny rok tej grze aby się rozwijała. Na pewno dla wszystkich fanów priorytetem powinien być zakup nowych dużych dodatków bo to one mówią ile tak naprawdę jest aktywnych fanów.


23 kwietnia wychodzi ostatni z zapowiedzianych/obiecanych dużych dodatków. Druk na żądanie okazał się super rozwiązaniem, w zasadzie bez problemu (bez opóźnień!) udało się kontynuować wydawanie gry, która miała zostać zawieszona. Wiadomo, że mamy obiecany cykl Zaginionego Królestwa - Przebudzenie Angmaru, ale od jakiegoś czasu świerzbi mnie klawiatura żeby spytać co dalej. Zdaję sobie sprawę, że FFG nie ogłosiło jeszcze kolejnych dodatków, wiemy jednak że będą. Dalsze cykle, 3 Sagi (chyba, że wzorem kinowych przebojów ostatni box Sagi zostanie rozbity na 2 :lol: ), czy możemy liczyć, że u nas system DNŻ pociągnie to tak jak do tej pory?

D.W. napisał/a:
Naprawdę naginamy wszystkie prawa „fizyki” jak możemy.

:cool: Ninja!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13