galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
X- Wing w Rzeszowie
Autor Wiadomość
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012   X- Wing w Rzeszowie

Witam, jeśli ktoś mieszka w Rzeszowie, ma swój zestaw (choćby podstawowy) lub tylko chęć przetestowania gry X - Wing proszę o kontakt.

gdyby udało się zebrać parę osób dysponuję odpowiednim lokalem aby przetestować też zasady turniejowe.
 
     
d4rk81
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Lis, 2012   

Podpisuję się pod postem wyżej chętnie pogram z ludźmi z rzeszowa. Może uda nam się znaleźć parę osób:)
Pozdrawiam
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lis, 2012   

Jak coś to zakupiłem dziś dwie płyty o wymiarach 90x90, jeśli ktoś ma zestaw startowy, to możemy się umówić na grę.
 
     
Kewals
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Mar, 2013   

Witam czy będą chętni do gry w Rzeszowie można by było grać w sklepie GameKeeper na ulicy Krzyrzanowskiego
gdzie gram czasem bywam mam też dwóch znajomych posiadających podstawki plus po jednym myśliwcu sam mam podstawie i dodatkowe myśliwce jeżeli i imperium
 
     
Gamekeeper
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Mar, 2013   

Cześć Kewals, jasne że jestem chętny i zapraszam pozostałych do współpracy miejsce i atmosfera jest tylko u mnie czasem z czasem źle. Proponuje małą schadzkę po świętach.
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

Jako, że temat już mocno "zakurzony" pobijam - czy znalazłby się jakiś odważny (lub kilku śmiałków) na zmierzenie się z eskadrami Rebeli i/lub Imperium?

Miejsce do gry zapewniam, plansze też.

Jestem w oczekiwaniu na ostatni dodatek z II Fali, Imperialna flota jest już tak duża, że służę też modelami.
 
     
Xellos
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Witam

Z przyjemnością zagram z każdym z Rzeszowa. Chętnym proponuje grać w GameKeeperze.
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lip, 2013   

Wszystkich zainteresowanych, grających jak tych którzy tylko chcieliby się z grą zapoznać X wingiem - z terenu Rzeszowa i okolic - zapraszam jutro o godzinie 18.30 na Rynek (zbiórka).

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny - 791 464 169
 
     
vasowicz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   

Mam zestaw podstawowy + asy rebelii + e-winga. Chętnie pogram i posłucham wskazówek dotyczących grania. Jestem mocno początkującym graczem...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14