galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Handel przedmiotami
Autor Wiadomość
Crash Bull
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   Handel przedmiotami

Witam

Mam pytanko czy jeśli dostanę przedmioty nie przydatne czary czy co tam los zapoda, to można je gdzieś opylić :) ??
Jeśli tak to w którym miejscu je sprzedajemy ??

Z góry dzięki za odpowiedz :)
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

Witaj.

Normalnie nie ma możliwości sprzedawania czegokolwiek. Jeśli pamięć mnie nie myli, na kartach może się trafić spotkanie pozwalające coś sprzedać, ale to wyjątek.
 
     
Crash Bull
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

szkoda bo nieraz przydało by się coś pogonić :) niby wartość przedmiotu jest w rogu :)
 
     
Sewhoe
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

Zastosuj "home rule", że możesz sprzedać za połowę wartości (zaokrąglając w dół lub w górę) w punktach, w których można kupić dane karty badacza.
 
     
Lunar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Gru, 2014   

Karty spotkań często dają możliwość sprzedawania przedmiotów.
Nie wyczytałem nigdy w żadnym FAQ jak interpretować zaklęcia - niemniej jednak one są traktowane jako przedmioty (na potrzeby ucinania ich o połowę przy np. obłąkaniu).
Uważam, że można je sprzedać (jeśli zdarzenie mówi jasno o "sprzedaniu dowolnego przedmiotu", bez określenia jego typu) Jako, iż każdy czar (ze względu na specyfikę magicznego sklepiku) kosztuje nas 5$ to taką cenę im przypisuję na potrzeby takich zdarzeń.

Przedmioty muzealne - nie mają ceny. Notabene moje pierwsze z nimi spotkanie to Klątwa Złotego Skarabeusza (autorski dodatek, który wymaga niby Klątwy Czarnego Faraona) i tamże można kupić całkiem drogo na aukcji w Bibliotece. No ale to już ociera się o home rule mocno :)
 
     
Teron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

W rozszerzeniu Mgły nad Kingsport jest obszar Magazyn Osobliwości Neila, który pozwala na sprzedaż przedmiotów powszechnych i unikatowych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14