galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Pruszków][Competetive/Casual] 2dniowy turniej w Pruszkowie
Autor Wiadomość
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Eskalacja to zupełnie inna rozmowa ;) Nigdy jeszcze nie grałem, muszę to wreszcie zrobić - bo tak rzeczywiście małe statki są bardziej optymalne. Pewnie coś z Phantomami / B-Wingami wygra;P
 
     
ytsunkai
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Cytat:

vip3r :

wiesz - chyba ciężko mówić o dominacji bo nie zauważyłem rozpisek bez nich ;) - kto wie może właśnie swarm by się pięknie rozprawił z takimi rozpiskami - ale tego sie nie dowiedzieliśmy :)


było kilka rozpisek bez nich (np. mój swarm na 5 tie i Soontirze) - wynik 3-1
Rza zjadłem Hana, raz Han zjadł mnie (choć wydawał się mniej groźny bo bez gunnera, ale trudno ...), raz 5 małych stateczków rebelii i raz Boba, Lambda (oba HLC) i Jonus.

Na żadnego decimatora nie trafiłem niestety, ale ich się za bardzo nie boję.

Widziałem jeszcze klika rozpisek na małych statkach, ale rzeczywiście nie było ich dużo.


Na eskalacji niestety nie byłem, czasu brakło.

Natomiast Mareczq przestań obiecywać i się odgrażać i po prostu przyjdź 15 do paradoxu na turniej (store championship) - i wtedy będzie szansa porozmawiać/ zagrać i na żywca ocenić.
 
     
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Swiss


TOP4


Eskalacja


Dodatkowe nagrody:
TOP3 dostało po "terget locku" - miarce laserowej. Rozdawałem je drugiego dnia wiec ty Vip3r dostaniesz przy okazji na kolejnym turnieju.

Odnośnie stanu gry - mety. To co widzimy teraz - dominacje dużych statków to jest efekt tego że przez ostatnie lata jeździło się po graczach grających na swarmach wiec przestali nimi grać. Jest aktualnie bardzo mało osób które nimi gra przez co balans gry jest zachwiany na korzyść dużych statków.
Dodatkowo bardzo mało rozpisek zakłada używanie takich narzędzi jak stres czy ion jako elementy walki z dużymi statkami (a to wbrew pozorom są jedne z najskuteczniejszych metod na nie).

Efektem tego jest to co widzimy na stołach i w tabelach z wynikami.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

Cytat:
Natomiast Mareczq przestań obiecywać i się odgrażać i po prostu przyjdź 15 do paradoxu na turniej (store championship) - i wtedy będzie szansa porozmawiać/ zagrać i na żywca ocenić.

Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał.... :/
 
     
ytsunkai
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2015   

no cóż - chcieć to móc :)

jeszcze 2 tygodnie - dasz rade (jak Bob Budowniczy)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13