galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Visions of Dawn
Autor Wiadomość
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Sty, 2015   Visions of Dawn

Visions of Dawn jest nowym dodatkiem z cyklu bohaterowie i potwory zaprezentowanym przez firmę FFG. Do już walczących bohaterów ze złem, dołączą Master Thorn, Nara the Fang, Sir Valadir oraz Ispher z mocnymi zdolnościami leczącymi obrażenia. Za to po stronie zła pojawią się trole, ogry i mantykory.

Figurki na zdjęciu prezentuj się znakomicie. Miejmy nadzieję, że tak samo będą prezenrować się po wyciągnięciu z pudełka. Boję się tylko, że ten "Heroiczny wyczyn" Ispher jest zbyt mocny w połączeniu z regeneracją bohatera. A może moje obawy są przesadzone i wynikaja z faktu, że to ja się zawsze wcielam w role MW :P .
 
     
tomslon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015   

Descent po kilku miesiącach ciszy ze względu na pojawienie się Imperial Assault, znowu zaczyna nabierać tempa. Zapowiada się coraz ciekawiej: monster packs, co-op adventures, campain books... czekam jeszcze na ogłoszenie nowego "dużego pudła". Fajnie by też było jakby i u nas zaczęły powoli pojawiać się te wszystkie rzeczy w PL, ale trochę obawiam się, że skończy się jak z Runebound - w połowie gry trzeba będzie zacząć kupowanie kolekcji w wersji EN
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015   

Te dodatki wg mnie to najlepsze co jest do Descenta poza dużymi pudłami.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13