galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michal
Pon 04 Sty, 2016
ROK 2015 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
00matej00

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

Star Wars Rebelia ... jak ładnie po polsku ;) czyli pewnie już są jakieś plany tłumaczeniowe w trakcie :D

Morsereg

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

Michale
nie odpowiedziales na moje pytanie:
Cytat:
a co z WQ (warhammer quest) angielska wersja?
kiedy w koncu bedzie dostepna?

sklepy mowia, ze sa uzaleznieni od was.

darkmajin

Wysłany: Sro 09 Gru, 2015   

Musisz kupować w złych sklepach ja juz od dawna ciesze sie wh:q nigdy nie zapomnę wypięcia sie na lotr tyle kasy wladowane ...nie dosc ze czekamy na pl pół roku to nie wiadomo czy wyjdzie dodatek, lepiej nie ryzykować.

psborsuk 

darkmajin napisał/a:
...nigdy nie zapomnę wypięcia sie na lotr tyle kasy wladowane ...nie dosc ze czekamy na pl pół roku to nie wiadomo czy wyjdzie dodatek, lepiej nie ryzykować.

A jaki nie wyszedł/nie jest planowany? Duże dodatki wychodzą tak samo, jak wychodziły, małe też są wypuszczane, podobnie koszmary. A że jest pewne opóźnienie, to raczej wielkim problemem nie jest. To nie gra turniejowa, że trzeba mieć wszystkie karty koniecznie na dany dzień.

myceK

Czy planowany jest dodruk Battlestar Galactica - Pegasus ?

Jahmel 

Co niektórzy wiecznie zrzędzą wzbudzając niechęć do forum. Może lepiej założyć osobny temat "Jęczene" ech...

Sxk

Wysłany: Czw 10 Gru, 2015   

Wiem, że ten temat był milion razy poruszany, ale jako przedsiębiorca i pracownik z wieloletnim stażem muszę coś napisać:
1. Jeżeli nie zarabiam to nie pracuję - proste jak drut.
2. Jeżeli gra się nie sprzedaje to jej nie wydaję.
3. Niech Pan mądraliński napisze co zrobi gdy przyjdzie do niego szef z takim zdaniem: "Jesteś taki świetny, jestem fanem twojej pracy w związku z czym od dzisiaj pracujesz za darmo".

c08mk

Wysłany: Czw 10 Gru, 2015   

Sxk napisał/a:
Wiem, że ten temat był milion razy poruszany, ale jako przedsiębiorca i pracownik z wieloletnim stażem muszę coś napisać:
1. Jeżeli nie zarabiam to nie pracuję - proste jak drut.
2. Jeżeli gra się nie sprzedaje to jej nie wydaję.
3. Niech Pan mądraliński napisze co zrobi gdy przyjdzie do niego szef z takim zdaniem: "Jesteś taki świetny, jestem fanem twojej pracy w związku z czym od dzisiaj pracujesz za darmo".

Myślę, że Galakta się nieco zrehabilitowała przez wydawanie WP:LCG jako DnŻ. Sam uważam że każdemu należy zawsze dać drugą szansę i dlatego się zdecydowałem na Eldrith Horror w wersji polskiej i jej się trzymam. Jeżeli kupuję jakiś nowy tytuł to ważę wszystkie "za" i "przeciw".

Powyżej jest podany punkt widzenia pracodawcy, to samo można zrobić z punktem widzenia konsumenta "Zarabian, płacę, wymagam i kupuję u tego kto spełnia wymogi" albo pracownika "Idę do szefa i mówię, że jego warunki są "be" dlatego zmieniam pracę tam gdzie warunki są "cool" a tylko muszę znać angielski."

Uważam że nie ma co na ten temat więcej się roztrząsać bo KAŻDY ma rację. Zarówno ten Pracodawca jak i ten Pracownik i każdy powinien wybierać optymalnie dla SIEBIE tak aby na tym jak najmniej tracić, na ewentualnym ryzyku.

Galakta napisał/a:
Eldritch Horror: Tajemnicze Ruiny
Nieobecność tego dodatku w zapowiedziach to niedopatrzenie osoby odpowiedzialnej za edycję zawartych tam informacji. Dodatek oczywiście ukaże się w polskiej wersji językowej, a obecna data dostępności to I kwartał 2016.

Co się zaś tyczy całej linii, to nic mi nie wiadomo na temat tego, aby miała nie być dalej rozwijana. Under the Pyramids nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty druku, ale na pewno jesteśmy zainteresowani przygotowaniem tego dodatku.

Dzięki za info. Myślę, że panika powstała przez nieumieszczenie dodatku w zapowiedziach na stronie co sprawiało wrażenie, że dodatku w najbliższej przyszłości nie będzie.

Drow

Wysłany: Pią 11 Gru, 2015   

https://www.fantasyflight...1/omens-of-ice/

Poprosze :D

kowal85

Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

Drow napisał/a:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2015/12/11/omens-of-ice/

Ja też chcę !!!

Tak gwoli ścisłości to kurcze z małej gierki robi się "wielkoramowy tytuł" :-)

Taperonix 

Wysłany: Sob 12 Gru, 2015   

+1

Morsereg

Wysłany: Sro 16 Gru, 2015   

darkmajin napisał/a:
Musisz kupować w złych sklepach ja juz od dawna ciesze sie wh:q nigdy nie zapomnę wypięcia sie na lotr tyle kasy wladowane ...nie dosc ze czekamy na pl pół roku to nie wiadomo czy wyjdzie dodatek, lepiej nie ryzykować.

no wlasnie od znajomego ze sklepu gdzie kupuje planszowki, dowiedzialem sie, ze sa uzaleznieni od galakty.
we wroclawiu, w stacjonarnych sklepach nie widzialem. na pewnej stronce, wyszukiwarce gier planszowych, tez bida.
tak wiec ponawiam pytanie. kiedy angielska wersja bedzie dostepna w sklepach. premiera byla juz spory czas temu.

myszon

Morsereg napisał/a:

no wlasnie od znajomego ze sklepu gdzie kupuje planszowki, dowiedzialem sie, ze sa uzaleznieni od galakty.
we wroclawiu, w stacjonarnych sklepach nie widzialem. na pewnej stronce, wyszukiwarce gier planszowych, tez bida.
tak wiec ponawiam pytanie. kiedy angielska wersja bedzie dostepna w sklepach. premiera byla juz spory czas temu.

W Łodzi jest dostępna od premiery. Sprawdź tutaj.

Dungal 

Drow napisał/a:

Ja również :) Kupuję każdy dodatek do Znaku Starszych Bogów, więc liczę na to, że kolejne będą tłumaczone przez Galaktę.

Krzysiek

Wysłany: Czw 17 Gru, 2015   

Dungal napisał/a:
Drow napisał/a:

Ja również :) Kupuję każdy dodatek do Znaku Starszych Bogów, więc liczę na to, że kolejne będą tłumaczone przez Galaktę.
A to ja się przyłączę do łańcuszka. Również poproszę. :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi