galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy PBF
Autor Wiadomość
dzerard
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Lip, 2016   

Witam. Jestem nowy na forum. Jeszcze ani razu nie grałem online, ale mam już za sobą kilka gier.

Chętnie zagram w nową rozgrywkę, najlepiej klasyczną: 6 rodów, standardowa mapa, karty rodów i dzikich.

Jestem dyspozycyjny codziennie.
pozdrawiam
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Lip, 2016   

W 117 potrzeba nowego Starka :)
 
     
dzerard
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Lip, 2016   

Aras napisał/a:
W 117 potrzeba nowego Starka :)


ok mogę być :)
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sie, 2016   

Poszukiwane zastepstwo za tyrella w 114
 
     
nejgrot
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Cytat:
Witam. Jestem nowy na forum. Jeszcze ani razu nie grałem online, ale mam już za sobą kilka gier.

Chętnie zagram w nową rozgrywkę, najlepiej klasyczną: 6 rodów, standardowa mapa, karty rodów i dzikich.

Jestem dyspozycyjny codziennie.


Cześć wszystkim. Szczerze mówiąc mógłbym się podpisać pod tymi słowami dzerard'a.

Grałem w GoTa ale tylko podstawową wersję. W związku z tym jeśli byłaby możliwość zagrania w taką wersję to z chęcią zagram. W inne wariacje zresztą również :D

Pozdrawiam
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Czy ktoś ogarniający edycję map w gimp podjął by się poprowadzenia mapki 7osobowej "rebelia roberta" dla mnie i kolegów (za odpowiednim wynagrodzeniem ofc:P) ??
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Nowakl1993 napisał/a:
Czy ktoś ogarniający edycję map w gimp podjął by się poprowadzenia mapki 7osobowej "rebelia roberta" dla mnie i kolegów (za odpowiednim wynagrodzeniem ofc:P) ??

Róbcie 'na piechotę' w paintcie :D
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

ogolnie mam szablon podeslany mi przez czarnegolorda, gdzie wszystko jest cacy przygotowane do edycji, chodzi o to ze ktos musi jednak poprowadzic, bo w warunkach korespondencyjnych nie ma opcji zrobic tego samemu :p
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Żeby nie zaczynać gry od schematów, co powiecie na takie rozwiązanie: standardowa mapka II edycji i licytacje, ale: dostępne 20ŻW/gracz licytacja rodu, torów wpływów - to co zostanie przechodzi do gry + możliwość rekturacji/upgrade'u jednostek na zasadzie 1ŻW za piechura lub okręt, 2 za rycerza i 3 za wieżę? Naturalnie wszystko w granicach startowego zaopatrzenia. Gracz wybiera czy startuje z duża ilością szwejstwa + słabe pozycje na torach, czy może woli odwrotnie.
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Jestem za. Rozumiem,że jednostki można dobierać tylko tam,gdzie się je ma na początku,tzn np Martell i Tyrell nie mogą położyć statków na WSS i ESS?
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Myślałem raczej o normalnych zasadami rekrutacji, ale pomysł do przemyślenia. Szczegóły i koszty do dopracowania naturalnie
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

jak mnie przygarniesz, to chetni zagram :)
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Nie ma problemu. Po urlopie coś pokombinuje
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

piszę się na to
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

Cieszę się że jest zainteresowanie ;)

Nie wiem tylko czy to nie zgwałci Lannistera zamiast go zbuffować...
Zacząłem temat PBF123 i chętnych proszę o udzielanie się tam, żeby nie śmiecić tu ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14