galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z logowaniem do Qest Vault
Autor Wiadomość
Enik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2015   problem z logowaniem do Qest Vault

Witam, czy ktoś miał może problem z zalogowaniem się do Descent quest vault na stronie FFG? Próbuje to zrobić odkąd mam konto i wiem że inni użytkownicy też mieli takie problemy ale nie mogę się połapać w tamtej stronie więc pisze o tym tutaj. Chodzi o to że, gdy chcę się zalogować to loguje mnie ale jednocześnie cofa do strony logowania i nie mogę wejść do quest vault. Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc ?
 
     
mord
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2015   

Mam ten sam problem
 
     
Enik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Maj, 2015   

Poczytałem trochę na forum FFG też strasznie narzekali na to od początku, no i okazuje się ze od tego czy uda ci się zalogować zależy mnóstwo rzeczy np. czy masz wyłączone cookies, czy masz zapamiętywanie hasła, z jakiej przeglądarki korzystasz, czy jest to najnowsza wersja(ponoć najlepszy chrome), wyłączony adblock i takie tam... Ale jest tez pare niedawnych postów o takim problemie jak my mamy no i ktoś napisał by skontaktować się z supportem i że tam od razu rozwiążą ten problem, ktoś też pisał że ten problem ogólnie jest naprawiony , no jak widac nie. Nie moge znaleźć kontaktu do obsługi wiec chyba odpuszczam, jakby ktoś miał więcej cierpliwosci to niech napisze tu co mu odpisali w supporcie strony FFG.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13