galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Accuracy Corrector oraz uniki
Autor Wiadomość
Fatt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   Accuracy Corrector oraz uniki

Witajcie jestem nowy i mam dwa pytania.
1. Jezeli dwa statki atakują ten sam cel to on dysponuje unikiem od jednego i od drugiego czy jezeli wykozysta unik przypisany do karty w denej turze nie może unikać kolejnych ataków?
2. Accuracy Corrector anuluje wszystkie ataki, rzucam kośćmi jeszcze raz i dodaje 2hit do wyniku?
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Witam.

ad 1. jeżeli statek dysponuje 1 żetonem uniku to może go wydać tylko raz, by anulować jedno trafienie otrzymane z jednego ataku.
ad 2. Accuracy Corrector działa w ten sposób, że można anulować to co wyrzuciło się na kościach i zamiast tego stwierdzić że efektem tego rzutu były 2 hity.
 
     
Fatt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

dziekuje ślicznie. chodzilo mi o to ze tie ma 3 uniku a strzela do niego 2x hwk to bedzie mial 3 uniku na obydwa ataki czy tylko 3 uniku na ture?
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

a, jeżeli chodzi o kości uników z zwrotności to przeciwko każdemu atakowi masz tyle ile pisze na karcie statku. W podanym przykładzie tak przeciwko pierwszemu jak i drugiemu atakowi (i zwykle - o ile zasady nie stwierdzą inaczej - każdemu następnemu) Tie będzie się bronił 3 kostkami.
 
     
Fatt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Sie, 2015   

Szukałam ale nie ma :) dziękuję ślicznie. Ostatnie pytanie slave 1 strzela z broni podstawowej w zasięgu 1-3?
 
     
vonmarxx
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Sie, 2015   

Tak, do przodu i do tyłu strzela na standardowy zasięg 1-3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 14