galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fellowship 2015
Autor Wiadomość
Merlin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Sie, 2015   

tygrys napisał/a:
Chętni z Lublina i okolic poszukiwani koszt ok. 80 zł. Wstępnie rozmawiałem z właścicielem sklepu Felippe, jeśli się zbiorą chętni to zorganizujemy.


Ja bym się łapał jakby co.
 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

W Krakowie będziemy prześwietlać podejrzanych w prawdziwej knajpie - organizujemy Fellowship Event 2015 w Hexie.

Zachęcam do zgłaszania swojego udziału. Jeśli interesuje Cię zestaw (mata, promka, scenariusz) to konieczne jest jego opłacenie z góry (75zł i najprawdopodobniej na takiej kwocie się zakończy).

Wszelkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez PW.
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Już ostatni dzwonek, ale jeśli ktoś z okolic Białegostoku jest zainteresowany wydarzeniem, to można zorganizować spotkanie w sklepie Bastion.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Panowie (i ewentualne Panie), mamy w Łodzi jeszcze jeden wolny zestaw, więc zapraszamy!
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015   

Panowie takie dziwne pytanko - czy ktoś może zamawiał wersję angielską? Nie śledzę tak dokładnie tematu i nie wiedziałem, że Galakta planuje wersję PL. Zawsze zamawiałem karty po angielsku a dziś się dowiedziałem, że dostanę zestaw w naszym, rodzimym języku. Chciałem się zorientować czy gdziekolwiek ktoś zamawiał zestaw/zestawy eng?
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015   

Ja mam tylko taką sugestię skoro chcesz wersję ENG to możesz sprzedać karty PL z zestawu i kupić ENG kiedy wyjdą jako POD. Mata w wersji PL będzie na pewno identyczna z tą ENG.
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015   

Też o tym pomyślałem tylko potem muszę się wozić ze sprzedażą i pewnie dokładać, żeby mieć po angielsku :/ Oraz pozostaje temat promki, która zostanie po polsku, z tym już nic nie zrobię.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015   

Fakt, zapomniałem o promo karcie. Osobiście mam kilka POD po angielsku (a gram w PL) i nie przeszkadza mi to. Jednak jeżeli chodzi o kompletność kolekcji może być to nieco irytujące.

W takim razie zaryzykowałbym wrzucenie pytania na BGG czy ktoś nie chciałby wymienić promki lub zestawu PL na ENG. Dla ludzi z USA może być to jakaś ciekawostka (podobno w MTG karty w innych językach są czasem mini-nagrodami na turniejach) a koszty wysyłki listem mogą być dopuszczalne.
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Gdyby ktoś chciał rozwiązać razem ze mną zagadkę Morderstwa pod Rozbrykanym Kucykiem, będę w sobotę (14.11.2015) w Warszawie w sklepie Xjoy od około 10 do późnego popołudnia.
 
     
barney72
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lis, 2015   

no to możemy zrobić to razem, też się wybieram do Xjoya koło 10 w sobotę :)
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lis, 2015   

Grał ktoś w ten scenariusz? Jakie wrażenia?
 
     
Jahmel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lis, 2015   

Pierwsza sprawa. Mata - myślałem że będzie coś a`la karimata a to fajny giętki materiał więc rozłoży się moment.
Druga sprawa. Druk na żądanie to mój pierwszy egzemplarz tego typu i stwierdzam że przyzwoity, a wrzucając w koszulki jest naprawdę spoko.
Meritum. Fajny klimat, mam chyba coć z banią bo zawsze sobie wkręcam w głowę jakieś odjechane rzeczy. Szedłem obok tych leciwych chałup po brudnych wybrukowanych uliczkach szukałem podejrzanych po magazynach w zaułkach. Dla mnie bomba. Akcja dzieje się w małym miasteczku więc sceneria ograniczona nie ma mokradeł, wzgórz etc. Grafiki fajne, 3 ciekawe etapy scenariusza, 5 podejrzanych, 5 kryjówek. Losujemy po sztuce więc regrywalność spora. Dodatkowo zawsze można kogoś niesłusznie oskarżyć, a to nie jest dobrym rozwiązaniem.
Nie żałuję wydanych pieniążków, a jeszcze grając w grupie niezła frajda i ta "dekoracja" zalatująca Lovecraft`em. (Bree niczym Insmouth :) ). Zaznaczam, że nie ma tu epicki bitew, pogoni tylko obserwujesz i jesteś obserwowany a dodatkowo można w "czambuł wyłapać". Lece na solówkę, może tym razem Susie ukryła sie u Billy`ego. Zdrawiam
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

Grałem w dwie osoby, wrażenia pozytywne. Główną trudnością jest dość mocno narastający poziom zagrożenia lub zamiast niego zwiększająca się ilość kart w strefie przeciwności. Do tego parę obszarów bywa trochę wrednych na typowe taktyki mające na celu pozbywanie się ich kilku na raz (np. przy użyciu Zwiadowcy z Północy). Wrogowie jakoś wybitnie silni nie są, a cieni też nie ma jakichś strasznie kosmicznych. Sporo różnych możliwych kombinacji zbrodniarza i kryjówki zwiększa regrywalność przy czym przy tej ilości przyda się już jakaś kartka na której można sobie zapisać, kto ma już alibii ;) Zdecydowanie łatwiejszy do przejścia niż np. Bitwa na jeziorze, ale też daje pewne wyzwanie.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

Pozostaje czekać na polskie wydanie, choć to chyba nie nastąpi wcześniej jak za rok. Fog of the Barrow-downs do tej pory nie doczekał się spolszczenia.
 
     
lukasz omasta
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2016   

Jeśli ktoś szuka zestawu (mata, quest, legolas) w naszym ojczystym języku to mi pozostał
jeden. Jakby co to do odebrania w Wawie, albo wysyłka :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13