galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF #105 Peachoid vol.3
Autor Wiadomość
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   

guzu napisał/a:
był Emmon Frey [2] [wieża]


Tyrell -> Greyjoy -> Stark
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   

Zawalcze o 6 zamek i jak szczęście się uśmiechnie to go utrzymam. :smile:

Wszystko na flinta, dowódca znany. Piszę z komórki więc jak nie było zw na Lannisport to zostawiam.
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   

Areo Hotah [2] Jeśli bronisz obszaru lądowego, ta karta zyskuje jeden punkt siły.
 
     
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   

No to została kontra Starka
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   

karty Czarnego nowe
 
     
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   

marsz-1 KN+SE na Starfall
http://tinyurl.com/e9U3XMvRMfNU1yo1uUPV
dowodzi Mace
 
     
szmark
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Sty, 2016   

Ser Kevan Lannister [3] [wieża]
Mapa
Gratulacje Leśnik
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

Do godziny ogarnę dowódców Leśnika i przedostatnią aktualizację :)
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   


Leśnik - Greyjoy

Brozne Yohn Royce [4] Jeśli przeciwnik posiada mniej żetonów władzy niż ty, ta karta otrzymuje +1 siły
Areo Hotah [3] [wieża][wieża]
Rodrik Czytacz [2] Jeśli wygrasz tę bitwę, przejrzyj dowolną talię Westeros i wybierz z niej jedną kartę. Pozostałe karty potasuj, a wybraną zakrytą kartę umieść na wierzchu odpowiedniej talii.
Ser Jaime Lannister [2] [miecz]
Petyr Baelish [1] Jeśli Twój przeciwnik posiada niższą od Ciebie pozycję na Królewskim Dworze, możesz zamienić jeden ze swoich żetonów rozkazu z planszy na jeden z dostępnych żetonów rozkazu Umocnienia Władzy (obowiązują ograniczenia).
Damon Zatańcz ze Mną [1] [miecz]
Catelyn Stark [0] Jeśli na obszarze ogarniętym bitwą posiadasz żeton Obrony jego wartość ulega podwojeniu.



Guzu, czyń honory :)
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

Hahaha piękne podsumowanie tej gry...nawet na ff nie wjadę teraz ...kończ was wstydu oszczędź
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   




Jest wisienka na torcie. :smile: :twisted:

To była bardzo ciekawa partia, pierwsze karty miałem dobre co mocno ustawiło relacje z Lannisterem. Później walczyłem z wszystkimi oprócz Martella. Stark już był na jednej łopatce ale Baratheon nie skorzystał z koncepcji ostatecznego rozwiązania sprawy północy. Później się tak odbudował, że Stark ostatnie tury zaczynał jako lider, to pomogło ponieważ jego kosztem zdobyłem 2 zamki, które szczęśliwie z nową 4 uda się utrzymać. :smile:

Dziękuję Jaszczurowi za prowadzenie wymagającej partii. Dzięki dla Graczy, sorry Germanius, że tak na Ciebie siadłem ale była ku temu okazja (pewnie gdyby nie 0 z bronieniem stolicy to gra mogłaby wcześniej się skończyć).
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

Nie mam urazy. Miałeś takie karty na starcie, że nie miałem szans. I tak jestem z sieie dumny że nie zniknąłem z mapy ;) Gratulacje
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

Ładne podsumowanie zrobię w wolnej chwili, poproszę Was także o ocenę oraz przemyślenia odnośnie tego wariantu z rotacją. Swoje wnioski i pomysły na lepsze rozwiązania mam już od pierwszego losowania na starcie ale chciałbym zobaczyć pierw Wasze rozkminy ;)

Kto się nie wypowie, ten ma u mnie bana :cool:
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

Generalnie jestem zwolennikiem jak najmniejszej losowości dlatego tutaj powinienem być za standardowym układem kart. Jednak nie od dziś wiadomo, że karty jak Balon, Loras, Mance są OP i często rozwalają cały dobrze przemyślany plan. Dla relacji GJ-Lanni losowość kart jest spoko, bo GJ w długim rozrachunku kart na tym traci jednak w tej partii miałem dobry deck na początku co pozwoliło mi się dobrze ustawić.

Element niepewności co dostanę po przewinięciu, co dostanie przeciwnik jest fajna taki dreszczyk oczekiwania.

Ogólnie uważam, że raz na jakiś czas taka partia jest spoko, jednak zmniejszyłbym ilość kart przez usunięcie egzotycznych i kilku najbardziej niezbalansowanych. :smile:
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

gdyby jednak pierwsza ręka była wybierana a potem losowane byłoby spoka, a tak niestety może się ustawić, że 1 osoba ma coś w stylu doran [4] a inna 3 świetne karty i jest z buta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13