galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Aplikacja do śledzenia postępu w kampanii
Autor Wiadomość
miancyk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2015   Aplikacja do śledzenia postępu w kampanii

Cześć,
jakiś czas temu pomagałem przy polonizacji aplikacji na androida służącej do zapisywania postępu w kampanii. Jeśli ktoś jest chętny do sprawdzenia podaje linka:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.ia.campaign.log&hl=pl

Przetłumaczone są tylko karty z podstawowej wersji gry (jak pojawią się u nas dodatki będę je dodawał). Jeśli zauważycie jakieś dziwnie brzmiące słowa/zdania lub całkowicie nie przetłumaczone słowa (nie licząc dodatków) to proszę o zwrócenie uwagi.
 
     
Szaweł
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

Zainstalowałem, ale mam wszystko po angielsku. Nie mogę namierzyć ustawień, w których byłaby opcja zmiany języka.
 
     
miancyk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

Napisałem do twórcy aplikacji czy wie co może być powodem. Opcji do ustawienia języku nie ma, aplikacja powinna wykryć że masz polski system (przynajmniej tak działa to u mnie i znajomych u których to testowaliśmy). Zapytałem czy byłaby możliwość dodania opcji, w których sami będziemy wybierać język.
 
     
00matej00
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

U mnie też angielski, mało tego miałem wybór czy chce kampanie oryginalna czy twin shadows, a pisales ze narazie jest sama podstawka, wiec moze zly link podany czy cos ?
Ewentualnie moze na mniej znanych markach smarfonow (ja mam kazam xtrooper 5.5) nie wykrywa jezyka polskiego.
 
     
miancyk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

To że jest kampania podstawowa i Twin Shadows to jest ok, tylko karty z dodatku będą po angielsku. A możecie sprawdzić czy jak zainstalujecie nie przez tego linka tylko z poziomu komórki w play store będzie to samo? Bo ja stamtąd instalowałem. U mnie po wpisaniu imperial assault jest to druga aplikacja od góry.

Edit:
Już wiem o co chodzi, ja mam dostęp do bety, autor jeszcze nie wgrał najnowszej wersji oficjalnie. Przepraszam za zamieszanie. Dam znać jak wyjdzie nowa wersja.
 
     
00matej00
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

Spoko, nic się nie stało, w końcu podesłałeś link do bombowej aplikacji, a jak komuś przeszkadza że po Angielsku to jego sprawa, chociaz kto w dzisiejszym świecie nie zna tego jezyka przynajmniej na poziomie podstawowym :)
 
     
Szaweł
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2015   

00matej00 napisał/a:
chociaz kto w dzisiejszym świecie nie zna tego jezyka przynajmniej na poziomie podstawowym :)


To spróbuj dogadać się po angielsku z kimś z Manchesteru :mrgreen:
 
     
miancyk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2015   

Jest już dodana nowa wersja aplikacji, teraz powinien być język polski :)
 
     
Szaweł
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2015   

Jest, jest. Już wczoraj był :)
 
     
00matej00
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2015   

Dokładnie w sumie mnie się zaktualizowało samo już kilka dni temu :) aplikacja jak już wcześniej pisałem jest idealna jeżeli się nie chce kserowac ostatniej strony kampanii
 
     
Szaweł
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Gru, 2015   

Szkoda, że pierwsza fala dodatkow nie jest przetłumaczona. Natknąłem się na jeden błąd w podliczaniu punktacji jednej misji, ale sprawdzę i napiszę w tygodniu.
 
     
xdamian
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Gru, 2015   

czy możesz poprosić autora aplikacji aby wyciągną statystyki na jakąś stronę www. Która strona wygrała którą misję, w zależności od ilości bohaterów rebelii, a gdyby się udało z uwzględnieniem postaci, to już by był sam miód.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13