galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieoficjalna kampania "Pragnienie"
Autor Wiadomość
Urialish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015   Nieoficjalna kampania "Pragnienie"

Zapraszam do zapoznania się z pierwszą z ośmiu przygód kampanii "Pragnienie", której jestem autorem.
Można ją pobrać pod adresem:
1. "Przebudzenie": http://tools.fantasyfligh...ent/home/14362/
2. "Ukryte Skarby": http://tools.fantasyfligh...cent/home/5193/

Pdf pozbawiony jest polskich znaków ze względu na ograniczenia Quest Vault'a. W miarę możliwości postaram się zamieścić mapę przygód. Zalecam używanie talii poplecznika Elizy Farrow.

Poprawiłem balans pierwszej przygody, link zawiera aktualna wersję.
W drugiej przygodzie zmieniłem warunki zwycięstwa pierwszego spotkania, jak również poprawiłem balans.
Komentarze mile widziane.
Ostatnio zmieniony przez Urialish Czw 04 Lut, 2016, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Lis, 2015   

W części drugiej jest o jeden żeton przeszukiwania "4" za dużo. Poza tym ciekawy quest. Jedyne do czego można się przyczepić to ilość iluzji na grupę 4 bohaterów. Przy takiej liczbie zawalą korytarze i ciężko się będzie poruszać/ustawiać bohaterom, jak i potworom co może być niebezpieczne przy atakach obszarowych lub innych zdolnościach typu unieruchomienie. Pozdrawiam i czekam na resztę.
 
     
Urialish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Lis, 2015   

Drugi żeton przeszukiwania "4" dałem celowo, aby gracze zdecydowali czy chcą biegać po mapie, co ułatwi Mrocznemu zadanie, czy też wolą skupić się na celu. Testowałem kilkukrotnie scenariusz i raz zdarzyło się, że gracze postanowili skupić iluzje w jednym miejscu. Bardzo szybko zorientowali się, że nie ma to większego sensu i zaczęli rozpraszać je po mapie.
Dzięki za miłe słowa, postaram się w tym tygodniu zamieścić drugą przygodę.
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Wow stary ale wypas:):) Biorąc pod uwagę fakt iż Galakta jeśli wyda Heirs od blood to moze pod koniec 2016r to baaardzo miła niespodzianka :) :)
 
     
Urialish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Bardzo miło z Waszej strony.
Poniżej link do drugiej przygody "Ukryte Skarby".
http://tools.fantasyfligh...cent/home/5193/
W pierwszym poście, będę umieszczał wszystkie linki.
Udanego grania.
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Stary jestes WIELKI :) :):) w końcu scenariusze godne polskich graczy a nie amerykańskie padełko :) :) Ambitne rozbudowane wymagające hehhe zajebongo :) :):)
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

Rozumiem ze kampania ma wykorzystywać kafle z podstawki gry? ale mając dodatki można wykorzystac z nich itemy do sklepu?
 
     
Urialish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

Póki co wykorzystałem tylko podstawkę, w późniejszych przygodach pojawią się elementy planszy z innych dodatków, nie mniej jednak w tali przedmiotów sklepowych powinny się znajdować wszystkie karty, jakie posiadasz. Możesz też wykorzysta talię popleczników.
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

A o jakich dodatkach mowisz bo moze wiecej ludzi by zagrałow twoja kampanie majac podstawke:) Ja mam tylko duze dodatki czyli 2.
 
     
Urialish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

Przemyślałem, to co napisałeś i muszę Ci przyznać rację. Prawdopodobnie będę zamieszczał scenariusze w dwóch formatach. Jeden podstawowy, drugi z dodatkiem. Nie zdecydowałem jeszcze, z których dodatków będę korzystał, ale jeśli będzie wśród nich, ten którego nie posiadasz, będziesz mógł wybrać wariant podstawowy. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie będzie optymalne.
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lut, 2016   

Hey czy kampania sie tworzy czy raczej sie nie tworzy :)
 
     
Urialish
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lut, 2016   

Chwilowy przestój spowodowany natłokiem pracy, ale do końca następnego tygodnia powinienem zamieścić kolejną przygodę. Poprawiłem również warunki zwycięstwa drugiej przygody, link w pierwszym poście.
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lut, 2016   

Super:)też czekam:)
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lut, 2016   

Urialish baardzo na Ciebie liczę bo ehh juz sie swoje zadowolenie wyraziłem wczesniej :) :
 
     
Urialish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lut, 2016   

Przepraszam Was serdecznie, ale mam taki nawał pracy, że zwyczajnie nie ma kiedy usiąść, żeby spisać to co przygotowałem. Jak tylko będę mógł, zamieszczę przygodę na stronie. Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13