galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF FFC #108
Autor Wiadomość
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Dokładnie tak:-)
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Flint's Finger M-1: SE to Winterfell -> MAPA

Dlatego bije Arryna a nie Lannistera, bezpośrednio mi zagraża :D
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Poprostu dajesz Lanisterowi wygrać tak ze nawet On nie musi nic robić.... M-1 KN, KN na Moat Cailin
 
     
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

loonger87 napisał/a:
Poprostu dajesz Lanisterowi wygrać tak ze nawet On nie musi nic robić.... M-1 KN, KN na Moat Cailin


MAPKA
Teraz lord Lannister
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

M+0: FM, FM na Lannisport
FM na Searoad Marches
FM na Flint's Finger
 
     
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sty, 2016   

Germanus napisał/a:
M+0: FM, FM na Lannisport
FM na Searoad Marches
FM na Flint's Finger


Kolej na lorda Starka
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

Twoje narzekanie na Lannistera jest już wręcz nudne. Oczywiście, że nie musi nic robić, Baratheon został wyeliminowany a ja przez całą grę z walczę z Tobą o przetrwanie, skąd te wyrzuty? Ty szachujesz Winterfell, ja The Eyrie. Gdybym chciał się podlizać Lannisterowi to brałbym Gniazdo kosztem stolicy, ot żeby mu pomóc. Ja tam walczę o własne cele do końca a te są z Tobą ściśle związane odkąd zawędrowałeś na Seagard i Riverrun :)


Winterfell M+1: SE, SE to Moat Cailin, KN to Widow's Watch

Atakuje Eddard Stark [4], dwoje rycerzy masakruje (jeden rycerz cofa do ?..?) i przewijam Arryna.


MAPA -> Arryn - Lannister
 
     
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

Czarny Jaszczur napisał/a:
Twoje narzekanie na Lannistera jest już wręcz nudne. Oczywiście, że nie musi nic robić, Baratheon został wyeliminowany a ja przez całą grę z walczę z Tobą o przetrwanie, skąd te wyrzuty? Ty szachujesz Winterfell, ja The Eyrie. Gdybym chciał się podlizać Lannisterowi to brałbym Gniazdo kosztem stolicy, ot żeby mu pomóc. Ja tam walczę o własne cele do końca a te są z Tobą ściśle związane odkąd zawędrowałeś na Seagard i Riverrun :)

Obrazek
Winterfell M+1: SE, SE to Moat Cailin, KN to Widow's Watch

Atakuje Eddard Stark [4], dwoje rycerzy masakruje (jeden rycerz cofa do ?..?) i przewijam Arryna.


MAPA -> Arryn - Lannister




@loonger
Jaszczur ma trochę racji biorąc Cię na cel - masz najwięcej VP, choćby skały sr*ły to i tak w tej Turze Eyrie nie padnie -> Arryn w tej Turze zdobędzie siódmy (kończący grę) punkt.
BASH THE LEADER!

Oczywiście Jaszczur mógłby przeszkadzać Lannisterowi (nie do końca wiadomo jak bo nie wiecie jakie Karty Celu ma Lannister), ale wtedy mogłoby to trochę wyglądać jak kingmaking, mający na celu umożliwienie zdobycia wygranej Arrynowi zamiast Lannisterowi.

Poproszę lorda Arryna o podjęcie decyzji o tym gdzie ma się wycofać jego Rycerz z Moat Cailin.
Potem Marsz lorda Arryna.
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

Ja ani razu nie narzekalem na Lanistera! Nie Rozumiem;-) dobra panowie, bezsensu ta dyskusja.... Kon wycofuje się na Greywater Watch.
M+0 na Winterfell
Dowódca na PW
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

Catelyn Stark [0] :)
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

Tak jak sądziłem;-) był Litelfinger.... Nie dostaje ZW ale używam miecza i podbijam Winterfell... Na chwile bo na chwile ale jest moje:-D
 
     
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

loonger87 napisał/a:
Tak jak sądziłem;-) był Litelfinger.... Nie dostaje ZW ale używam miecza i podbijam Winterfell... Na chwile bo na chwile ale jest moje:-D



A mapki nie można ogarnąć? :P

Cytat:

Mam jednak określone warunki:
* gracze sami edytują interaktywną mapkę (MAPKA ) wtedy kiedy mogą to zrobić (nie znoszę lenistwa :P ). Tak naprawdę moim zadaniem ma być tylko losowanie i ujawnianie kart (Dzicy, Cele, Westeros), przyjmowanie Kart Rodów i licytacji przeciwko Dzikim lub na Starcie Królów. Resztę gracze mogą ogarnąć sami bo obsługa interaktywnej mapki jest prosta.
* do losowania kart (Dzicy, Cele, Westeros) i Rodów wykorzystuję swój pliczek Excelowy z makrami (mogę udostępnić jeśli ktoś chce go sobie najpierw obejrzeć)
* aktywność i częstotliwość zaglądania na forum stojąca na przyzwoitym poziomie - minimum raz dziennie w dni robocze. W weekendy nie wymagam od nikogo żeby siedział przy komputerze
* wysyłanie Rozkazów i licytacji w określonym formacie
* w momencie rozpoczyniania bitew oczekuję, że agresor będzie publikował szablon, z którego jasno wynika kto z kim walczy, kto ile uskładał siły bojowej i jakie otrzymuje wsparcie
* zamieszczanie bannerków byłoby spoko bo gra wygląda ślicznie


Gry, które prowadziłem:
PBF FFC #102 na forum Galakty
PBF FFC #289 na BGG


Jeśli nie jesteś gotów spełnić wszystkich wymienionych warunków to nie zawracaj głowy i sie nie zgłaszaj :P Zależy mi na tym żeby była to porządna, jasna i czytelna gra z dobrym tempem.


Jasno sprecyzowałem jakie mam wymagania, mam wrażenie że nie wszyscy przeczytali ze zrozumieniem :P


Kolej na Lannistera
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sty, 2016   

Pisałem na każdym PBF w którym gram ze mam zepsuty komputer, nowy będzie po weekendzie i jestem tylko na komórce... Sorki i proszę o wyrozumiałość ;-)
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2016   

rozkaz dam popołudniu. Po przedłużamy tę agonię ;)
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sty, 2016   

A reszta ruchów?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13