galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Alternatywne zasady - zaklęcia
Autor Wiadomość
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   Alternatywne zasady - zaklęcia

Witam. Jestem ciekawy jakie alternatywne zasady stosujecie co do zaklęć bądź postaci, które "muszą posiadać zaklęcie". Gdy gramy ze znajomymi to najczęściej wygrywa postać z tą oto umiejętnością albo widać znaczną przewagę takiej postaci gdyż co turę rzuca zaklęcia albo odrzuca te gorsze by dobrać najlepsze. Czy u was też tak jest jak tak to czy macie jakieś swoje zasady by wyrównać szanse.
 
     
Mati98
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

Nie dostrzegłem takiej analogii podczas rozgrywek w Talismana. Zaklęcia nie dają gwarancji wygranej.
U mnie najczęściej taka postać ,,zacina się" na Zaklęciach typu Rozproszenie Magii czy Odbicie.
tomus933 napisał/a:
odrzuca te gorsze by dobrać najlepsze.

Nie można tak sobie odrzucić Zaklęcia :!: Zaklęcie można rzucić tylko wtedy, kiedy wywoła ono jakiś efekt, np.: nie można rzucić na siebie Uzdrowienia mając max Życia.
BTW
Najbardziej denerwuje mnie to, że część postaci z Zaklęciami lub postaci ,,na Moc" nie ma zdolności na wszczynanie walki psychicznej, przez co dostają lanie na Koronie Władzy od Silnych graczy.
Na szczęście może się to zmienić :wink: W Kataklizmie dostaniemy do kart Ekwipunku kartę Kryształowe Berło (znaną już z Miasta), która pozwala wybrać nam walkę psychiczną. :smile:
 
     
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

Aaaaaa widzisz. Sprawa się wyjaśniła. Graliśmy tak że można odrzucić zaklęcie ot tak. Dzięki za pomoc.
Kataklizmu jeszcze nie posiadam. Na dzień dzisiejszy Podstawka, Miasto, Podziemia, Góry.
Może to nie miejsce na to ale czy mógłbyś doradzić jaki następny dodatek warto kupić?
 
     
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

Dobra nie było tematu. Przeglądam forum i doszedłem do zadowalających postów odpowiadającyhc na moje pytanie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15