galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
arrynowie mapa na 7 graczy
Autor Wiadomość
kuba929
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Gru, 2015   arrynowie mapa na 7 graczy

Posiadam grę o tron edycji 2. Poprosiłbym o szablon który po wydrukowaniu mógłbym umieścić na podstawowej mapie po którym mógłbym grać w 7 osób. Najlepiej ten z tematu http://www.forum.galakta....d3355d4b49d9836 3
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Gru, 2015   

gówno jakich mało,mam to druknietę, ale wolałbym się turlać nago kilometr po szkle rozitym niż w to zagrać :(
 
     
kuba929
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Gru, 2015   

to jakie rozszerzenie proponujesz jak chcemy zagrać z kolegami na 7 graczy ?
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Gru, 2015   

 
     
kuba929
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Sty, 2016   

mam jeszcze pytanie do tego w jakim programie układacie siły na mapie itp ???
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Sty, 2016   

w gimpie, obecnie są edytowalne dla każdego mapy w przeglądarce
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Sty, 2016   

kuba929 napisał/a:
mam jeszcze pytanie do tego w jakim programie układacie siły na mapie itp ???

najlepiej nie zapraszać 7 osoby, albo zagrać w inną grę np cytadele :D
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sty, 2016   

Dlaczego kolega powyzej uwaza za tak tragiczy ten dodatek? Chodzi o to, ze arrynowie Mają na moj rzut oka b uprzywilejowana pozycje?
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sty, 2016   

Myślę, że Gog wyjątkowo zgodzi się ze mną:
a) Starkowie mają bardzo słabą pozycję
b) naturalnymi wrogami stają się Arryn ze Starkiem
c) nie ma miejsca dla Arrynów w GoT, po prostu
d) chaos na wodach wschodnich - Starkowie, Baratheonowie i Arrynowie biją się o Narrow Sea
e) Greyjoy'owie praktycznie mają zamek za darmo (Twins)
no i w końcu f) gra staje się zdebalansowana i w ogólnym rozrachunku jakiekolwiek rozsądne próby grania Starkami, Arrynami, Lannisterami, a także Baratheonami kończą się porażką w tym wariancie (można próbować, ale generalnie na kilka gier, które grałem, zawsze najlepiej wychodziły na nim rody południowe oraz Greyjoy).
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sty, 2016   

player698 napisał/a:
Myślę, że Gog wyjątkowo zgodzi się ze mną:
a) Starkowie mają bardzo słabą pozycję
b) naturalnymi wrogami stają się Arryn ze Starkiem
c) nie ma miejsca dla Arrynów w GoT, po prostu
d) chaos na wodach wschodnich - Starkowie, Baratheonowie i Arrynowie biją się o Narrow Sea
e) Greyjoy'owie praktycznie mają zamek za darmo (Twins)
no i w końcu f) gra staje się zdebalansowana i w ogólnym rozrachunku jakiekolwiek rozsądne próby grania Starkami, Arrynami, Lannisterami, a także Baratheonami kończą się porażką w tym wariancie (można próbować, ale generalnie na kilka gier, które grałem, zawsze najlepiej wychodziły na nim rody południowe oraz Greyjoy).


Dziękuję za player, pięknie ujęte, nic dodać nic ująć :)
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

W sumie po przemysleniu argumenty wydaja sie trafne, chociaz darmowe blizniaki dla greyjoya nie do konca mi sie widza. A czy Bez rzeczonych Arrynow to nie greyjoy ma lekko przekichane?
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

Nowakl1993 napisał/a:
W sumie po przemysleniu argumenty wydaja sie trafne, chociaz darmowe blizniaki dla greyjoya nie do konca mi sie widza. A czy Bez rzeczonych Arrynow to nie greyjoy ma lekko przekichane?


W wypadku grania na tej mapie Greyjoy po dwóch kolejkach ma 6 zamków, jak umie grać i myśli. Wystarczą dwie mobilki - wtedy Starkowie, Lannisterowie i Arrynowie razem wzięci niewiele są w stanie zrobić (sam wiesz, że 3 statki na Ironman's Bay z ciągłym wsparciem potrafią zrobić ogromną różnicę, przez co często okolica od Flint's Finger do Riverrun jest przez długi czas nie do ruszenia).
 
     
Balerion
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

Po pierwsze nie zniechęcałbym się do gry z Arrynami.
Zagrałem kilka razy z Arrynami jako 7 ród. Mapka nieco inna niż ta powyżej, karty rodu też inne. Muszę powiedzieć, że gra się dobrze, nie ma jakiegoś wielkiego naruszenia balansu, Greyjoy'owie nie maja wcale łatwiej, Bliźniaki nie są za darmo. A wszystko oczywiście zależy kto i jak gra. Greyjoy'owie nie są sami na mapie. Arrynowie nie są skazani na Starków( w mniejszym stopniu niż Grey z Lannisterem) w wersji w którą gram równie dobrze mogą wybrać się na Baratheonów.
Oczywiście nikogo nie namawiam, po co mi to?;) jak ktoś woli się "turlać nago kilometr po szkle rozitym" to nie będę go powstrzymywał:))
 
     
Balerion
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

player698 napisał/a:
Nowakl1993 napisał/a:
W sumie po przemysleniu argumenty wydaja sie trafne, chociaz darmowe blizniaki dla greyjoya nie do konca mi sie widza. A czy Bez rzeczonych Arrynow to nie greyjoy ma lekko przekichane?


W wypadku grania na tej mapie Greyjoy po dwóch kolejkach ma 6 zamków, jak umie grać i myśli. Wystarczą dwie mobilki - wtedy Starkowie, Lannisterowie i Arrynowie razem wzięci niewiele są w stanie zrobić (sam wiesz, że 3 statki na Ironman's Bay z ciągłym wsparciem potrafią zrobić ogromną różnicę, przez co często okolica od Flint's Finger do Riverrun jest przez długi czas nie do ruszenia).


jeśli będą 2 mobilki, jeśli dobrze gra, jeśli inni nic nie widza i nie reagują - tak wtedy mogę się zgodzić
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

Balerion napisał/a:
Po pierwsze nie zniechęcałbym się do gry z Arrynami.
Zagrałem kilka razy z Arrynami jako 7 ród. Mapka nieco inna niż ta powyżej, karty rodu też inne. Muszę powiedzieć, że gra się dobrze, nie ma jakiegoś wielkiego naruszenia balansu, Greyjoy'owie nie maja wcale łatwiej, Bliźniaki nie są za darmo. A wszystko oczywiście zależy kto i jak gra. Greyjoy'owie nie są sami na mapie. Arrynowie nie są skazani na Starków( w mniejszym stopniu niż Grey z Lannisterem) w wersji w którą gram równie dobrze mogą wybrać się na Baratheonów.
Oczywiście nikogo nie namawiam, po co mi to?;) jak ktoś woli się "turlać nago kilometr po szkle rozitym" to nie będę go powstrzymywał:))
na innej mapie z innymi kartami gra się spoko, no kuźwa komentarz roku nie ma co :D to moze wklej ? rozrysuj? opisz?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14