galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF #112 Pokaż mi kolor swojego smoka a powiem Ci kim jesteś
Autor Wiadomość
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

P.S. to był najgorszy ruch jaki mogłeś zrobić :grin: . Jeśli Lord Tyrell nie dostanie ataku apopleksji
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

lukipeki napisał/a:
P.S. to był najgorszy ruch jaki mogłeś zrobić :grin: . Jeśli Lord Tyrell nie dostanie ataku apopleksji


Widziałeś lepszy? Jeśli tak, to oświeć mnie, milordzie :D
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

Mógłbyś po prostu zaakceptować,że władzę nad Westeros przejmuje Północ! :grin:
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

lukipeki napisał/a:
Mógłbyś po prostu zaakceptować,że władzę nad Westeros przejmuje Północ! :grin:


Nie, nie mogłem i nie będę akceptować. Chyba tylko Lord Greyjoy i aktualnie Lord Tyrell będzie akceptować Twoją władzę. Pogadamy o tym dalej... w trakcie Rebelii Roberta, gdzie na szczęście nie muszę wchodzić z Tobą w stosunki dyplomatyczne :D
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

Oj,sojuszniku :wink:
 
     
szmark
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

Margaery Tyrell [0] Jeśli bronisz swojego obszaru rodzinnego lub obszaru, na którym znajduje się jeden z twoich żetonów Władzy, ostateczna siła twojego przeciwnika wynosi 2.

Mapa
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

zdejmuję marsz na morzu

zaktualizowałem tor Zwycięstwa, kolej Lorda Martella
mapa
 
     
MG-89
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

Oldtown M+0: zdejmuję

Mapa
 
     
szmark
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

M+1 wszystko na Oldtown dowódca wysłany.
 
     
MG-89
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016   

Doran Martell [4] Za każdą kartę Rodu na twojej ręce, ta karta otrzymuje po 1 symbolu fortyfikacji i miecza i -1 do siły (do minimalnie 0).

Czyli: [3] [miecz] [wieża].

W razie czego - odwrót na Dornijskie Pogranicze.
Ostatnio zmieniony przez MG-89 Pon 11 Kwi, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
szmark
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Kwi, 2016   

Był Mace Tyrell
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Kwi, 2016   

Zostały 3 ruchy: Lord Greyjoy, Lord Lannister i ja :wink:

mapka
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Lord Greyjoy kingmakerem.

Niech Pietruch wybierze między mną a Starkiem - który z Nas grał lepiej.

(Nie łudzę się - Greyjoy zaatakuje mnie, ale mimo to, gdzieś tam po cichu, może doceni fakt, że dosyć dobrze grałem tą partię, a Stark... jakby chciał, to by wygrał już w czwartej turze.)
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Tonący brzytwy się chwyta :lol:

Lordowi Greyjoyowi zawdzięczasz fakt,że w ogóle istniałeś w tej grze, gdyby Ci nie odpuścił Riverrun od 3 rundy byłbyś statystą, także grałeś wybornie :lol:
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

lukipeki napisał/a:
Tonący brzytwy się chwyta :lol:

Lordowi Greyjoyowi zawdzięczasz fakt,że w ogóle istniałeś w tej grze, gdyby Ci nie odpuścił Riverrun od 3 rundy byłbyś statystą, także grałeś wybornie :lol:


Jakby mi nie odpuścił Riverrun, to... wygrałbyś szybciej, bo wtedy przeszedłbym w tryb pełnej wojny przeciwko kalmarom, a każdy ruch byłby z myślą o anihilacji czarnych jednostek. Zaś co do tego, że zagrałem bardzo dobrą partię, poczekam do momentu podsumowania. Wtedy moje słowa z podsumowania mogą potwierdzić zarówno prowadzący, jak i Lord Tyrell (a częściowo i Ty).

Ponadto, skoro już tak wymieniamy sobie uszczypliwości, to twój pierwszy ruch w ostatniej turze był fatalny - dał mi nadzieję na wygraną, które to nadzieje straciłem po odkryciu rozkazów. Byłem pewny, że zrobisz wahadełko: w wypadku mojego ruchu na Palec Flinta zagrasz ruchem z Winterfell, w wypadku mojego ruchu na Crackclaw zagrałbyś ruchem z Castle Black (lub odwrotnie). Szanse na obronę Seagard były tak mizerne, że wzmacnianie wsparcia dla podbojów Greyjoya było po prostu głupotą (Greyjoy poradziłby sobie sam - miał zarówno 5-tkę, jak i 7-kę na ręku), a w zamian właśnie Twoje i moje losy leżą w ręku tego samego Greyjoy'a. Co prawda, tenże Greyjoy sprzyja Tobie, a mi nie - i nie dziwię się, w końcu go zdradziłem - ale cała sztuka polega na tym, że ja całą grę nie unikałem walki i spięć, Ty zaś jechałeś na plecach innych - moich głównie (co potwierdzę postem podsumowującym grę), a walką z Baratheonem, którego skutecznie izolowałem politycznie na mapie była formalnością.

Nie wspomnę o wojnie z Baratheonem na północy - to była parodia, mogłeś go zamieść pod dywan dużo szybciej, tym bardziej, że pomagałem Ci poprzez przewijanie Reeka i Ramsaya.

Tak więc, dobij mnie, Lordzie Greyjoy'u, czekam :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 14