galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF #112 Pokaż mi kolor swojego smoka a powiem Ci kim jesteś
Autor Wiadomość
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Mój pierwszy ruch w ostatniej turze był genialny- jeśli bym wszedł na Flint's Finger albo Cracklaw,to bym jedno z nich stracił bezpowrotnie,bo byś mi je odbił...Koń w Bliźniakach był wyrazem poparcia i przyjaźni dla Lorda Greyjoya

Nie mogłem się ruszać na morzu bo lord Baratheon miał jeszcze na ręce Mance Raydera o sile 10,więc musiałem mieć odbitkę na morze,chyba że według Ciebie można zająć Cracklaw z Winterfell lub z Castle Black bez transportu morskiego :lol:

Błędem jak już było rzucenie 10 zamiast 11 żetonów na miecz,bo wtedy byłbym w stanie obronić morze bez kontrmarszu... Ale miałem swoje powody.Spodziewałem się,że Baratheon odpuści licytowanie miecza i pójdzie w gwiazdki bo tam miał szansę coś osiągnąć+ miałby 3 marsze. W dodatku, nie sądziłem że lord Tyrell uwierzy w Twoje bajeczki po tym jak przesunales armię o sile 8 pod jego stolicę,i w zasadzie mogłeś go zaatakować gdzie chciałeś
 
     
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Wszystko z Greywater Watch na Riverrun.

GJ - 4
Lannister - 7,5

Karta Rodu u moderatora.
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

lukipeki napisał/a:
Mój pierwszy ruch w ostatniej turze był genialny- jeśli bym wszedł na Flint's Finger albo Cracklaw,to bym jedno z nich stracił bezpowrotnie,bo byś mi je odbił...Koń w Bliźniakach był wyrazem poparcia i przyjaźni dla Lorda Greyjoya

Nie mogłem się ruszać na morzu bo lord Baratheon miał jeszcze na ręce Mance Raydera o sile 10,więc musiałem mieć odbitkę na morze,chyba że według Ciebie można zająć Cracklaw z Winterfell lub z Castle Black bez transportu morskiego :lol:

Błędem jak już było rzucenie 10 zamiast 11 żetonów na miecz,bo wtedy byłbym w stanie obronić morze bez kontrmarszu... Ale miałem swoje powody.Spodziewałem się,że Baratheon odpuści licytowanie miecza i pójdzie w gwiazdki bo tam miał szansę coś osiągnąć+ miałby 3 marsze. W dodatku, nie sądziłem że lord Tyrell uwierzy w Twoje bajeczki po tym jak przesunales armię o sile 8 pod jego stolicę,i w zasadzie mogłeś go zaatakować gdzie chciałeś


Nie rozumiesz i nie zrozumiesz. Miałeś ruch po mnie, więc mogłeś kontrować mnie w dowolnym miejscu na mapie (czyli Palec Flinta lub Crackclaw). To brałem pod uwagę, tym bardziej, że liczyłem wyłącznie dwa ataki (M-1 był ruchem typowo przegrupowywującym). Jeżeli bym zdecydował się w pierwszej kolejności zaatakować Crackclaw, Ty byś mnie skontrował i ciągle trzymał jedną z kontr na Palec Flinta. Tylko to miałem na myśli, bo ten marsz na morzu widziałem i Mance'a też widziałem, nie jestem ślepy. Nie musisz mnie tak objeżdżać, ale skoro lubisz... cóż.
Rozumiem, emocje biorą górę pod koniec gry, kiedy się wygrywa :D

A Lordowi Greyjoy'owi po raz kolejny gratuluję przenikliwości.
Był Kevan.

I gratuluję lordowi Boltonowi, bo mimo niedociągnięć zagrał dobrą partię, i doceniam to. Ale o tym po ruchu lorda Boltona.
Ostatnio zmieniony przez player698 Pią 08 Kwi, 2016, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

player698 napisał/a:

A Lordowi Greyjoy'owi po raz kolejny gratuluję przenikliwości.
Teraz zagram trochę na złość: Qyburn, zamieniam go na Victariona. Jeżeli był Aeron, to dodaję miecz, wygrywam i ścinam jednostki. Jeżeli był Euron, to nie wykorzystuję miecza... i również tnę jednostki.


Ja również gratuluję przenikliwości :) Żeby wykorzystać umiejętność tekstową Qyburna

Cytat:
Qyburn [0] Możesz odrzucić dwa ze swoich dostępnych żetonów Władzy, aby wybrać kartę Rodu ze stosu kart odrzuconych dowolnego gracza. Qyburn otrzymuje wydrukowaną siłę tej karty oraz wydrukowane na niej symbole bitwy (ale ignoruje treść jej zdolności).


należy odrzucić 2 ŻW, których ty aktualnie nie posiadasz.
Rozumiem, że zagrywasz kartę o sile 0 i oddajesz Riverrun bez walki?
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Pietruch napisał/a:
player698 napisał/a:

A Lordowi Greyjoy'owi po raz kolejny gratuluję przenikliwości.
Teraz zagram trochę na złość: Qyburn, zamieniam go na Victariona. Jeżeli był Aeron, to dodaję miecz, wygrywam i ścinam jednostki. Jeżeli był Euron, to nie wykorzystuję miecza... i również tnę jednostki.


Ja również gratuluję przenikliwości :) Żeby wykorzystać umiejętność tekstową Qyburna

Cytat:
Qyburn [0] Możesz odrzucić dwa ze swoich dostępnych żetonów Władzy, aby wybrać kartę Rodu ze stosu kart odrzuconych dowolnego gracza. Qyburn otrzymuje wydrukowaną siłę tej karty oraz wydrukowane na niej symbole bitwy (ale ignoruje treść jej zdolności).


należy odrzucić 2 ŻW, których ty aktualnie nie posiadasz.
Rozumiem, że zagrywasz kartę o sile 0 i oddajesz Riverrun bez walki?


Ach, śpię... zależy od Ciebie, czy mam cofnąć tą kartę i grać Kevana (zamysł był, jaki był, każdy widzi, byleby mieć 3 punkty z generała :D )
 
     
Pietruch
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

player698 napisał/a:
Pietruch napisał/a:
player698 napisał/a:

A Lordowi Greyjoy'owi po raz kolejny gratuluję przenikliwości.
Teraz zagram trochę na złość: Qyburn, zamieniam go na Victariona. Jeżeli był Aeron, to dodaję miecz, wygrywam i ścinam jednostki. Jeżeli był Euron, to nie wykorzystuję miecza... i również tnę jednostki.


Ja również gratuluję przenikliwości :) Żeby wykorzystać umiejętność tekstową Qyburna

Cytat:
Qyburn [0] Możesz odrzucić dwa ze swoich dostępnych żetonów Władzy, aby wybrać kartę Rodu ze stosu kart odrzuconych dowolnego gracza. Qyburn otrzymuje wydrukowaną siłę tej karty oraz wydrukowane na niej symbole bitwy (ale ignoruje treść jej zdolności).


należy odrzucić 2 ŻW, których ty aktualnie nie posiadasz.
Rozumiem, że zagrywasz kartę o sile 0 i oddajesz Riverrun bez walki?


Ach, śpię... zależy od Ciebie, czy mam cofnąć tą kartę i grać Kevana


Spoko, nie zamierzam się szarpać :)
Zagrywasz Kevana, ja grałem Aerona.
Dokładam 7 ŻW i zmuszam Cię do zużycia miecza.

Kolej na Marsz lorda Lannistera
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Ziew...

M+1*: piechur na Królewską Przystań.
Gram Ilyna.

Teraz dostrzegłem błąd, jaki zrobiłem. Whatever, i tak Bolton wygrał :D

P.S. Przynajmniej utrzymałem stolicę Westeros, biorąc pod uwagę stan gry z pierwszej rundy...
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

player698 napisał/a:
lukipeki napisał/a:
Mój pierwszy ruch w ostatniej turze był genialny- jeśli bym wszedł na Flint's Finger albo Cracklaw,to bym jedno z nich stracił bezpowrotnie,bo byś mi je odbił...Koń w Bliźniakach był wyrazem poparcia i przyjaźni dla Lorda Greyjoya

Nie mogłem się ruszać na morzu bo lord Baratheon miał jeszcze na ręce Mance Raydera o sile 10,więc musiałem mieć odbitkę na morze,chyba że według Ciebie można zająć Cracklaw z Winterfell lub z Castle Black bez transportu morskiego :lol:

Błędem jak już było rzucenie 10 zamiast 11 żetonów na miecz,bo wtedy byłbym w stanie obronić morze bez kontrmarszu... Ale miałem swoje powody.Spodziewałem się,że Baratheon odpuści licytowanie miecza i pójdzie w gwiazdki bo tam miał szansę coś osiągnąć+ miałby 3 marsze. W dodatku, nie sądziłem że lord Tyrell uwierzy w Twoje bajeczki po tym jak przesunales armię o sile 8 pod jego stolicę,i w zasadzie mogłeś go zaatakować gdzie chciałeś


Nie rozumiesz i nie zrozumiesz. Miałeś ruch po mnie, więc mogłeś kontrować mnie w dowolnym miejscu na mapie (czyli Palec Flinta lub Crackclaw). To brałem pod uwagę, tym bardziej, że liczyłem wyłącznie dwa ataki (M-1 był ruchem typowo przegrupowywującym). Jeżeli bym zdecydował się w pierwszej kolejności zaatakować Crackclaw, Ty byś mnie skontrował i ciągle trzymał jedną z kontr na Palec Flinta. Tylko to miałem na myśli, bo ten marsz na morzu widziałem i Mance'a też widziałem, nie jestem ślepy. Nie musisz mnie tak objeżdżać, ale skoro lubisz... cóż.
Rozumiem, emocje biorą górę pod koniec gry, kiedy się wygrywa :D

A Lordowi Greyjoy'owi po raz kolejny gratuluję przenikliwości.
Był Kevan.

I gratuluję lordowi Boltonowi, bo mimo niedociągnięć zagrał dobrą partię, i doceniam to. Ale o tym po ruchu lorda Boltona.


Nie zamierzam nikogo objeżdżać. Nie bierzesz pod uwagę,że Twój pierwszy marsz był przegrupowujacym, więc:
-chcąc utrzymać morze,nie mogłem się ruszyć na morzu w 1 ruchu,musiałem w winterfell albo Castle Black
- Ty po 1 ruchu miałeś 2 potencjalne ataki na Cracklaw i Palec. Jakbym poszedł na Cracklaw,to musiałbym zużyć kartę 4 i ruszyć się z Castle Black bo w Cracklaw już stacjonowal Bara z Mancem w odwodzie. Generalnie jakbym musiał podjąć ryzyko to bym je podjął,ale z rozkazów widziałem,że wystarczy raczej 5 zamków. Koniecznością było tylko,żebym jeden zamek odebrał Tobie,dlatego potrzebowałem mieć alternatywę. Zajalbym Cracklaw w 1 ruchu z kartą 4, po czym Bara odbilby mi morze Mancem a Ty Cracklaw czymkolwiek. Bara moglby również widząc sytuacje zająć morze Jonem licząc że zagram fetora(bo to byłoby logiczne) i potem je utrzymać,co gorsza dla mnie.
Zajęcie w 1 ruchu Palca absolutnie nie wchodziło w rachubę,bowiem stacjonowal tam Greyjoy który w ramach zemsty odebralby mi Moat Cailin na 100%
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

W takim razie koniec filozofii,wbijam wszystkim na Palec Flinta i po temacie :wink:
Dziękuję wszystkim za mega wyrownana grę :wink:
 
     
Czarny Jaszczur
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

Poproszę o dowódców Tyrella w Królewskiej Przystani i Lannistera na Palcu Flinta :)
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Kwi, 2016   

To dla formalności też podam,że Palec atakuje Roose. Bo całą grę się nudził :lol:
 
     
szmark
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Kwi, 2016   

Królowa Cierni [1] Zignoruj tekst zdolności wydrukowanej na karcie Rodu twojego przeciwnika.
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Kwi, 2016   

Broni Cersei.

Jutro zrobię podsumowanie gry z mojego punktu widzenia :D
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Kwi, 2016   

Mapka końcowa

Ogłaszam siebie samowolnym Królem Westeros :cool:
 
     
MG-89
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   

Gratuluję Panu Boltonowi!

Dziękuję wszystkim za grę i przepraszam za moje błędy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14