galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF 115 wojna 9 królów

Która wersja mapki? Dzicy czy kryzys? Karty z której mapki?
pierwsza
19%
 19%  [ 4 ]
druga
14%
 14%  [ 3 ]
Dzicy
14%
 14%  [ 3 ]
Kryzys
23%
 23%  [ 5 ]
pierwszej
14%
 14%  [ 3 ]
drugiej
14%
 14%  [ 3 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Palę SBB, ale chyba pogranę.

http://mrradosny.github.i...IfmmbTMouSAgA..

Lannister ma 6 zamków a jedyna opcja, żeby w tej kolejce mu coś zabrać to atak Starka na Seagard, przewinięcie Lanniego i wtedy Tully może wygrać na Tooth. Wtedy pewnie wygra na koniec 10 tury z 6 zamkami.

Gartuluję Longi!
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Tully nie wygra wtedy na Golden Tooth bo bede mial na rece Tywina:) dzieki Lesnik:D
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Czyli cytując klasyka "GG!"
 
     
kajekpl
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

GG i pozdrawiam Greyjoy'a
 
     
andmac92
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

spokojnie panowie dograjmy tą turę do końca :)
 
     
Richtus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Nie chce mi się zagłębiać w analizy sytuacji po drugiej stronie mapy ale jeśli faktycznie nic nie zmieni wyniku gry, to szkoda czasu na dogrywanie. Gratulacje, dzięki za grę, pozdrawiam wszystkich ;)
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

kajekpl napisał/a:
GG i pozdrawiam Greyjoy'a


Owszem GJ przegrał walkę z Lannisterem na wodzie i lądzie, ale to ktoś inny dał mu tron, miecz i 2-3 gwiazdki w kluczowym momencie. :wink:

Andrzej masz jakiś pomysł to pisz, chociaż na pw. Sytuacja Longera jest dość pewna, a szkoda kolejnych 2 tygodni na jedną symboliczną turę.
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Dziękuję wszystkim za udział w grze. Cieszę się,że w końcu udało się dokończyć :wink:
Sama mapa wydaje mi się dość nudna i hermetyczna - większość rodów ma swoje 3 zamki i 2 obszary morskie, niejako z góry "przypisane", i jednocześnie, ciężko im je odebrać, ale również ciężko wyjść gdzieś dalej.Wyjątkiem może są właśnie okolice Lannistera, gdzie najwięcej się działo
No, może poza walkami o Starfall xD
Ale fakt faktem,że przez całą grę, zdecydowana wiekszość graczy miała 3-4 zamki, nic więcej
Karty to trochę mieszanka decków z podstawki i Tańca, plus parę innych kart. Fajne, ale nie powalające.
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Takze dziekuje za poprowadzenie luki. Do pewnego momentu gra sprawila mi duzo frajdy, pozniej wiadomo :)

Dziekuje tez za pozdrowienia z polnocy, walnie sie przyczyniles do zajecia tej czesci mapy przez lannistera :>
 
     
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Gratulacje
Choć już od dawna to było wiadome.
Mapa faktycznie hermetyczna, i w rejonie Tully/Lannister że tak powiem wąska, sprzyja walce pozycyjnej.
Podziękowania prowadzącemu.
i do nastepnego
 
     
andmac92
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

podziekowania dla prowadzacego i gratulacje dla longera :) chociaż w sumie nie wiem czy to nie ja powinienem wygrać w końcu utrzymałem Starfall !!
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

ja wjeżdżam za pomocą Lorasa w Lannistera, zmienia to coś?
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

zanim wjedziesz,już zdobędzie 7 zamek
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

to gratulacje dla zwycięzcy i podziękowania dla prowadzącego!

dobrze że to skończyliśmy

przepraszam za moją ostatnią grę na forum, zapał jakoś stopniowo malał i za często zamulałem
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Sie, 2016   

Loras potrzebuje bitwy, na Blackwater jej nie zrobisz, a na Searoad Marches nie zdążysz się rozpędzić na piechurze Martella bo rusza się po Tobie. Lanni będzie miał 7 zamków w pierwszym ruchu drugiej kolejki marszy.

Również ogromne podziękowania dla Lukipeki za prowadzenie tak wymagającego pbfa! Świetna robota.

Mapa ssie, balans taki sobie. Wiele sztucznych blokad na mapie, żeby takie euro grać. Każdy ma swoje parę zamków i jak się nie postara to raczej ich nie straci.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 15