galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
116
Autor Wiadomość
kajekpl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2016   

Widzę, że każdy ma wyjebane na Leśnika, który zdobywa 7 zamków... ja musze stracić swoją najsilniejszą kartę, co i tak to nic nie da bo w następnej kolejce zabiera oba zamki, a jaśnie Panowie swoją gre grają na południu...
KN na White Harbor + Karta Ser Gregor - zostawiam żeton
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Mar, 2016   

kajekpl napisał/a:
Widzę, że każdy ma wyjebane na Leśnika, który zdobywa 7 zamków... ja musze stracić swoją najsilniejszą kartę, co i tak to nic nie da bo w następnej kolejce zabiera oba zamki, a jaśnie Panowie swoją gre grają na południu...
KN na White Harbor + Karta Ser Gregor - zostawiam żeton


Co zrobisz jak nic nie zrobisz :sad:
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Bolton.

M-1: Se na Kingswood. ŻW.

http://npiguet.github.io/...o6M4YCM64Wh7b-S
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

port: sh,sh na ess

mapa
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Nowakl1993 napisał/a:
port: sh,sh na ess

mapa


Brawo,bravissimo :lol: Dalsza gra nie ma już najmniejszego sensu,Leśnik ma 3 zamki do wyboru jako ten siódmy. Gratuluję ekspresowej wygranej :wink:

Nie miało to większego znaczenia,jakbyś zaatakował teraz Koniec Burzy i tak by wygrał,ale ciekaw jestem,co Tobą kierowało,że się wstrzymujesz :mrgreen:
 
     
andmac92
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

chciełem podziękować Grayowi i Martellowi
całą grę kombinuje jak pokonać Graya a Lannisterem pomimo Balona nie jest to prosto i kiedy mi się w końcu to udaje gra od razu się kończy bo Gray chyba nie mogąć strawić tego że dostanie wjeb musiał wjechac mi w konia zamiast w baratheona a Martell co miał na myśli w tej grze to chyba tylko on wie ... proponuje nie grać na forum jeśli wam się nie chce albo macie to w dupie bo nie tylko wy od ponad miesiąca myślicie nad tą grą wieć jak wam nie poszło to nie psujce gry innym !! Gratulacje dla Leśnika i podziękowania dla prowadzącego !! Dla Graya i Martella proponuje chińczyka. Lordzie Tyrell wiem, że Ci to było wszystko na rękę co się działo ale pisałem CI już dużo wcześniej, że wspieranie Leśnika w tym konflikcje to moim zdaniem zły pomysł :)
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Lannister mógłby się wstrzymać z tego typu komentarzami. Greyjoy płaci żelazem i nie musi się tłumaczyć ze swojej polityki. Jakoś od początku gry Lannister stara się narzucić sąsiadowi jak i co ma wyglądać ;)
co do mojej gry to zrobiłem jeden kosztowny błąd - nie spaliłem wsparcia Tyrella licząc iż odbierze to jako chęć późniejszej współpracy. Jednak stało się inaczej.
Gratulacje dla Leśnika
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Gratulacje dla Lesnika! a za reszte to troche mi glupio szczerze mowiac.... Lesnik jesli mam byc szczery to nie wiem komu na twoim miejscu dal bym 2 lokate:P
 
     
andmac92
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

zastanów się Germanus bo jest różnica między polityką a tym, że z powodu iż dostałeś wjeb postarałeś się wykonać ruch, który tobie chuja pomógł a nam skończył grę, no ale to ostatnio częste podejście na forum ...
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

robiac wjazd na koniec burzy i tak go trace w tej turze, wiec sugeruje przystopowac z larum ktore sie podnioslo, mam 1 i 0 na reku
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

ale wtedy Lesnik by nie wygral.... w momencie kiedy jeden z graczy ma realne szanse zeby wygrac to reszta robi wszytsko zeby mu to uniemozliwic (w tym wypadku Ty zajmujac koniec burzy) nie istote czy go utrzymasz czy nie, dasz czas innnym Lorda na interwencje.... przynajmmniej my tak gramy, to ze komus nie poszlo nie oznacza ze ma psuc gre reszcie graczy.... no ale jak mowilem to tylko takie moje zasady:)
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Nowakl1993 napisał/a:
robiac wjazd na koniec burzy i tak go trace w tej turze, wiec sugeruje przystopowac z larum ktore sie podnioslo, mam 1 i 0 na reku


Zacznijmy od tego,że by go nie musiał odbijać, bo uzylby Arianne Martell i po prostu by tam wszedł. Co do tego co masz na ręce- byl marsz w Yronwood,pomoglbym Ci się przewinąć. Zamiast robić bezsensowne marsze na morzu mogłeś sprawić żeby Bara nie usunął mojego wsparcia,prosiłem Cię o to w pw jeszcze przed wysyłaniem rozkazów. Proponowałem że oddam Yronwood za darmo bylebys to zrobił.Nie zrobiłeś,wiedziałeś lepiej.

Może faktycznie nie powinienem wspierać Bary,ale to wsparcie mu kompletnie nic nie dało i tak-przegrał obie bitwy gdzie go wspieralem. A zwycięstwo zawdzięcza zmasakrowaniu Starka. Plus korzystnej karcie dzikich-gdyby nie miał żetonów byśmy jeszcze pograli. Ale podjął ryzyko i się opłaciło
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Dziękuję. O ile moja widza jest wystarczająca to po odkryciu rozkazów i braku ataku na Harrenhal nie mogłem nie wygrać. Na SE miałem kontry z Arianny i królowej cierni, na Starku zdobywałem jedno miasto free, drogie jeśli mi zalerzało, CP też było pewne, Reach też przy przestawieniu SE.

Gdybym stracił Harren to pewnie też bym wygrał bo nie tracę wtedy WH, zdobywam CP + MC lub Reach i puste zajmuję SE. Dlatego proszę nie ciśnijcie sobie, kto co zrobił lub czego nie zrobił. Walczyłem z 2 sąsiadami, zdarzyły się też bitwy z trzecim, nikt się nie podłożył.

Bolton jest gięty w surowym decku Starka, w połączeniu z użytecznymi kartami jak Arianna, królowa cierni robi jeszcze lepszą robotę zwłaszcza jak się dużo walczy co też miało miejsce.

Dzięki dla Longera za prowadzenie rozgrywki i bardzo fajny pomysł na jej formułę.
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Jeszcze raz gratki :wink: Tego decku Ci zazdroscilem od początku,ale uznałem,że mając Tyrella potrzebuję bardziej ofensywne karty,bo inaczej będę wegetowal w swoim narożniku całą grę :wink: A wygrywając sobie dobrą pozycję, te karty praktycznie zapewniały Ci nieruszalnosc :lol:

To chyba Twoja najszybsza wygrana,nie? :lol:
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

deck ładny wyszedł :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14